Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

kacenka1111
1. únor 2012

@prdecek uz jsem na ceste 😀DDDD

handm
1. únor 2012

ahoj, tak my dnes měli kulajdu a v lednici se chladí hokus pokus nepečený dort s lesní směsí, dělám to poprvé, tak jsem na to zvědavá 😀

falca1
1. únor 2012

dneska jsem měnila narychlo oběd - hrášková polévka a palačinky 😀 (už jsem připravená na březen holky 😀 )

nikiii
1. únor 2012

@falca1 Tak tím pádem je místo konání jasný. Mňááááááááááááááááááááááááááááám 😵

falca1
1. únor 2012

@nikiii no jo, to jsme se přece domlouvaly že to bude u nás - ale akorát až v březnu 😀

nikiii
1. únor 2012

@falca1 Ale teď, když tu dobrotu vidím, tak už nemáš cesty zpět 😀

zuhur
1. únor 2012

@nikiii neboj já ji pravidelně připravuju na fakt, že k nim vrthne houf mamin a dětí 😀
@falca1 máš je teda pěkný 😉

falca1
1. únor 2012

@zuhur 😀

brusinka.pusinka
1. únor 2012

dnešní mňamka lehký bramborovofenyklovo celerový salát se šunkou a dresinkze zakysaneé smetany 😀

petrajavor
1. únor 2012

Tak u nás dneska:
manžel-těstoviny plněné sýrem s boloňskou omáčkou
já-bramboráčky 🙂

kammka
1. únor 2012

kuře na paprice, ohřála mikrovlnka..s těstovinama zbylýma z večeře.. dorazila jsem před chvilkou dom, kontrola ok 🙂

eveluska
1. únor 2012

kureci s hribkovou omackou v troube (takovy ty "napady"), ryzi a salat s mozzarelou 🙂

kammka
1. únor 2012

@bulinka teď už úplně jednoduše: tučný tvaroh rozmíchám s vanilkovým cukrem, dělám si ho z moučkového, dám ho do dózy s vanilkovým luskem.. malé to chutná.. dřív jsem dělala chutnější ale pracnější variantu: vyšlehat šlehačku a do ní vmíchat ten tvaroh, ale byla toho hora a většinu jsem snědla já, takže jsem to utla, to bych měla dávno metrák.. 😉

pelenka
1. únor 2012

@adelka89 Tak zítra jdu na rizoto, hrušky mám sice kompotované, ale neslazené a tvrdé, tak jsem na to zvědavá, akorát muž mě s tím asi pošle k fotografovi🙂

prdecek
1. únor 2012

@pelenka díky

gab7
1. únor 2012

@prdecek to zní lákavě,nivu já miluju 🙂 .prosím tě,ty kuřecí prsa chápu dobře dáváš 0,5kg balíček? díky 😉

anieanne
1. únor 2012

Polévka s játrovými knedlíčky a písmenky, pečený guláš s těstovinou.

marhulinka
1. únor 2012

@bulinka já dělám pribináček takhle - 1/2 l mléka, 250g tvarohu /ve vaničce je lepší/, 1 vanilk.pudink, 2lžíce cukru krupice nebo krystalu, vanilk.cukr,moučk.cukr na dochucení - může se přidat půl kelímku smetany ke šlehání /je toho pak opravdu hodně/

Udělám pudink a nechám vychladnout, pak všlehat tvaroh /případně i tu smetanu/, van.cukr a moučk.cukr na dochucení.
Může se ochutit kakaem,grankem,nebo vmíchat rozmixované mražené ovoce...A pak nechat v lednici buď přes noc,nebo alespoň půl dne.

cervena_vila
1. únor 2012

Zapečené těstoviny se špenátem a sýrem a takové jakoby lečo s krůtím masem, ať se to hned nesní, když už vařím.

pet.s
2. únor 2012

@nadja73 náš táta dělá taky výbornou a vím, že do ní dává dýni..já ti to dopoledne zjistím..je moc výborná..

sarunatko
2. únor 2012

U nás dneska budou špagety s omáčkou z mletýho masa, rajčat a oliv. Mňam.

nikiii
2. únor 2012

Tak já jsem vytáhla hovězí plátky a mám tu pár rajčat, tak budu kouzlit něco z toho. A asi s rýží nebo těstovinama, to se teprv uvidí podle toho co z toho bude 😀

pet.s
2. únor 2012

vzhledem k tomu, že tu jsou na měsíc naši a děti mají zítra prázdniny, tak už jsem dala dohromady celý jídelníček na 3 dny. Obědy rozlítaní vrabci, řízky s bramborem a krutí maso na česneku s rýží. Večeře tousty, uvařená kuřecí stehna, hemenex, uoeču tu babetu a nebo šlehačkovou buchtu..
jinak dnes smažák.-)

babulinkab
2. únor 2012

květáková polívka
tortilly plněné a to kuřecími prsíčky v česnekovém těstíčku+ směs z rajčat, salátové okurky, sterilovaná směs mexický salát vše smíchané dohromady s dresingem ze zakysané smetany s česnekem, bylinkami

petja
2. únor 2012

zeleninová polévka a kapr zapečenej se zeleninou,k tomu asi rýže

falca1
2. únor 2012

dneska kuličky z mletého masa s hořtičnou omáčkou a nudle 😀

moudivlacek
2. únor 2012

noky se spenatem

kammka
2. únor 2012

dnes asi kuře na paprice tentokrát s rýží z pytlíku..třetí den je omajda nejlepší 😀
a na víkend k obědům mořská štika obalovaná smažená s br.kaší, kachna,br.knedlík+zelí, možná to vyjde na dva dny...večeře nevím, slibuju holce pizzu, špagety...

zuhur
2. únor 2012

vepřové s mrkví a bramborem - vytáhla jsem kuchařku od Ježíška 😀

maybay
2. únor 2012

@falca1 to zni zajimave, horticovou omacku neznam, das mi recept?