Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

brusinka.pusinka
11. lis 2011

krémeš na taířku 😀

peroli
11. lis 2011

@brusinka.pusinka prosím tě u toho krémeše - marina keksy a indián keksy.. šou čo? 😅 😀

brusinka.pusinka
11. lis 2011

@peroli ty se dělaj na slovensku jinak používám Bebe , mléčné a obyčeně kakaové 😉

peroli
11. lis 2011

@brusinka.pusinka děkuju... to jsem si myslela... ale ty kakaový by mě nenapadly 😉

peroli
11. lis 2011

@brusinka.pusinka ahááá... tak to dopadá když se ptám moc brzo... 😅 viděla jsem jen v tom videu seznam surovin.. teď jsem si to pustila celý a je mi to jasný... 😀 dokonce i ty kakaový by mě samože napadly 😀 😀

falca1
11. lis 2011

něco do cukroví:

Medvědí tlapky:
14dkg ořechů
32dkg hladké mouky
14dkg másla
1 vejce
14dkg cukru
5dkg čokolády nebo 1 velká lžíce kakaa
citonová kůra
skořice
hřebíček
vymazané formičky naplnit do poloviny až do 3/4těstem

Úlečky:
15dkg ořechů
1vejce
5dkg housky / strouhanky
20dkg cukru
nacpat do úlů a plnit máslovým krémem +piškot 😀

weri1
11. lis 2011

@handm dávám ale melu si ho sama doma, z obchodu bych nedala ani sobě. koupím kousek kýty libové a hovězí zadní libové a melu 😀

babulinkab
12. lis 2011

kedlubnová polívka
kuře pečené s brambory a zeleninou v římském hrnci

nadja73
12. lis 2011

masovy vyvar s jatrovymi knedlicky, 13. hodinovou svatomartinskou husu s cervenym a bilym zelim a houskovym knedlikem, tvarohovy kremes

nikiii
12. lis 2011

vývar z hovězího masa, a potom zbytky - špenát+brambory+vajíčko a druhá polovina knedlo-vepřo-zelo. A štrůdl na odpoledne.

jimmy1
12. lis 2011

pečené kuře, dýňové zelí, domácí knedlík 😵

ia.
12. lis 2011

hovězí vývar s nudlemi a jelito, jitrnici s bramborem. Zelí není, kojím 🙂

samik2008
12. lis 2011

zeleninová krémová polívka a palačinky

berenika39
12. lis 2011

Kuře na paprice, knedlík.

reruna
12. lis 2011

Rajská omáčka, těstoviny a párek, ráno jsme byli na jarmarku, tak na nic jiného nebyl čas.

@brusinka.pusinka včera jsme zkoušeli ty tvoje perníčky - už jsou i snězené, jsou výborné, budu dělat určitě znovu a rovnou z dvojité dávky a ty už schovám 😀

misicka455
12. lis 2011

steak, vařené brambůrky , sýrová omáčka zeleninka to byla dobrota 🙂

zuzi82
12. lis 2011

My byli na nákupech, takže teď rychle vytvořím špagetky s kuřecím masem a žampiony 😉

falca1
12. lis 2011

Taky jsme byli na nákupech takže jsme si objednali pizzu 😀 a polívku kuřecí jsme dostali od tchýně

peroli
12. lis 2011

kuřohus, červené zelí s jablkem, knedla 🙂

klara.t
12. lis 2011

Kuřecí roláda bez zavazování (v srnčím hřbetu) z kuřecích prsíček a bramborovou kaši. Na odpolední svačinu vanilkový pudink s piškotama slepenýma marmeládou. 🙂 Mňam, ten bych snědla hned po obědě nebýt nacpaná 🙂
Tu roládu doporučiji, dělala jsem jí poprvé a hned se povedla. Bylo to děsně jednoduché.

werry
12. lis 2011

rajská z vepřovýho masa a knedlík

zuhur
12. lis 2011

Zeleninková polívka a bramboráčky na plechu.

mamkamarketa
12. lis 2011

m dneska meli pecena kureci stehna, stouchane brambory s cibulkou a fazolove lusky ve slanine 😅

samik2008
13. lis 2011

kuř.vývar s domácími nudlemi a kuřecí maso zapečené s bramborem,cibulí a zalité smetanou a mrkvový salát

verunka8
13. lis 2011

smažený vepřový řízek a bramborový salát

holanci
13. lis 2011

smažená vinná klobása, bramborová kaše a celerová polévka 🙂

arianka
13. lis 2011

@klara.t : můžu se zeptat, jak se dělá ta kuř roláda v srnčím hřbetu ? Mám doma srnčí hřbet už leta a ještě jsem ho nepoužila 😀

renatuss
13. lis 2011

Segedínský guláš,houskový knedlík 🙂 🙂 🙂

moudivlacek
13. lis 2011

ted jsme meli tri dny litaci,takze jsme to flakali, dneska kureci obalovane kousky pecene v troube s bramborem

nikiii
13. lis 2011

smažený květák, bramborová kaše, rajčatový salát