Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

nikiii
22. bře 2012

Koukám, že dneska jsou všude sladký obědy 😀

mikkisek
22. bře 2012

dnes kuřecí plátek, listový špenát, brambory z trouby + je v ledničce piškotový tvarohovo-jogurtový dort, Honzík má dnes 1. narozeniny 🙂

brusinka.pusinka
22. bře 2012

my máme plátky od včera a k tomu špenátovou polévku🙂

brusinka.pusinka
22. bře 2012

@mikkisek gratulujeme Honzíčkovi k jeho 1 ročku 😵

taknevim
22. bře 2012

maso na hříbkách a rýže s kukuřicí,akorát to tu láduju 🙂

kammka
22. bře 2012

@nikiii no na intru byly sladký čtvrtky, co si pamatuju 😀
ale já po ranním brzkém vstávání upadla do pelechu a probrala se skoro za dvě hodiny, takže jsem jahelník dala do trouby před chvílí,,ale měla jsem ty jáhly předvařené, nemělo by to tak dlouho trvat.stejně se mi tu malá láduje studenejma suchejma palačinkama.. tak to nespěchá.. 😉

zuhur
22. bře 2012

@kammka trvalo to dlouho, byl byl ihned k nastěhování = všechno se muselo dělat nový. Kdyžtak mrkni na střechu - mám tam album 😉

zuhur
22. bře 2012

Jo a abych nezapomněla dneska je hrášková polévka a zapečené palačinky.

anieanne
22. bře 2012

Žampionová majda se včera, jen místo rýže těstoviny. A navnadily jste mě tu těma palačinkama, asi večer udělám, i když ideálně by mi je někdo mohl naservírovat už hotové 😀

jantarka
22. bře 2012

U nás je dneska pečený guláš 😝

zuzi82
22. bře 2012

U nás dnes kuře gen a kaše a na večeři udělám šunkovou pěnu. 😉

mrs.duck
22. bře 2012

Ražniči s bramborama 😝

falca1
22. bře 2012

@zuhur byly dobrý 🙂

kammka
22. bře 2012

taak na zítra bude ten jahelník dneska udělaný a bramboračka, na dnešní večeři chystám pro nás vajíčkový salát s bílým chlebem a malá si něco dá...ona teda jí skoro celý odpoledne..sice samý sladký, ale završila to skoro celým banánem a teď hlodá ředkvičku a zapíjí to mlíkem.... 😎 😎 😎

aaadus
23. bře 2012

hrstková polévka, smažený květák s bramborem

zuzi82
23. bře 2012

Rizoto na čínský způsob a na večeři zapečené brambory se šunkou a sýrem. 😉

falca1
23. bře 2012

červený nudle 😀

petrajavor
23. bře 2012

@aaadus mňam k vám bych šla na oběd a děkuji za inspiraci...v po bude květák 😀

Jinak u nás se dneska budou dojít zapečené brambory s anglickou a sýrem a pak bude maso na grilu se zeleninou a chlebem 🙂

nikiii
23. bře 2012

Na přání dcerky halušky s vajíčkem a okurkovej salát.

kristi
23. bře 2012

Dneska bude prvni grilovacka - biftek, hranolky, peprovka a salat 😵

marhulinka
23. bře 2012

@aaadus mňaaaam chci taky k vám na oběd...květák musím taky udělat,dostala jsem na něj šíííílenou chuť 😀

U nás dnes rychlovka brambory,kuř.maso a zelenina z jednoho hrnce a ke kávičce opět šlehačková buchta 😵

kixi
23. bře 2012

dnes kureci platky na zampionech,cibuli a rajcatech se stouchackama 🙂

peroli
23. bře 2012

@1luciferka1 já mám pekárnu z Lidla a velká spokojenost 😉 😵

ined77
23. bře 2012

u nás dnes brokolicový krém s krutonkama, kuř. řízek, brambor, okurkový salát a pro mě kuřecí maso s cibulkou a paprikama...dietka 😝 😀 .

janule1986
23. bře 2012

Ahoj, co budete péct za buchtu na víkend?? Jsem bez nápadu 😉

dandelion
23. bře 2012

@janule1986 já budu dělat koláč "jogurťák" s jahodama a žmolenkou 🙂

janule1986
23. bře 2012

@dandelion nooo to zní moc dobře, jahody mám v plechovce, bílý jogurt sice doma nemám, ale zato zakys. smetanu jo...můžu poprosit o receptík? 😉

handm
23. bře 2012

Ahoj, my dneska oukrop, malej už má zas rýmu a kašel 😝 a k tomu krůtí na zelenině s hořčičnou omáčkou a peče se bábovka 🙂

handm
23. bře 2012

@kammka ty hele, malá jí jak těhotná 😀😀😀 ředkvičku kdybych zapila mlíkem, tak běžím asi 😝😀

dandelion
23. bře 2012

@janule1986
2 hrnky pol.hr. mouky
1 hrnek cukru
150g Hery
1 vanil. cukr
- z celého udělat žmolenku, odebrat hrnek na posypaní
- přidat
2 vejce
1 jogurt/zakysanku
prdopeč
- vše promíchat, vylít na vymazaný a vysypaný plech, nebo do formy na koláč, poklást ovocem a posypat drobenkou
-peču na 180oC, na horkovzduch cca 30min.. prostě až jsou okraje a žmolenka do zlatova 🙂)