Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

zizala79
17. črc 2012

kuře na paprice s těstovinami

renny7
17. črc 2012

@1luciferka1 já dám plátkový sýr na alobal a na plech, tak aby to byl plát, a chvilinku dám do trouby, ale hlídej to, jen aby se to spojilo. No a pak tam dát libovolnou náplň 🙂 zrovna co mám doma-teď-pom.máslo, tavený sýr, trochu cibulky najemno, ster.kapii, pepř, sůl, pomazat a dala jsem na to ještě plátky šunky a zatočit 🙂 Je to mňamka 🙂

krakorka
17. črc 2012

dnes rizoto 😉

handm
17. črc 2012

Ahoj, dneska dýňové hody - půlku zapečenou - vydlabanou s tarhoňou a šunkou na cibulce a česneku a druhá půlka zapečena s brambory a šunkou a vajíčkem. Obojí super, na recept jen tak co mě napadlo 😀😀😀

renny7
17. črc 2012

Dnes zeleninová polévka s nočky a krutí řízky s bramborovou kaší 🙂

lu777
17. črc 2012

@kristi v UK? no já jedla všecko, byla jsem tam 2 měsíce a bylo to super 😎 sice anglická kuchyně jako taková není žádnej zázrak ale mají tam x jiných věcí....
a kvalitativně si myslím že horší jak v ČR to nebude 😝 😀

reruna
17. črc 2012

různobarevné těstoviny, zbytky kuřete a dušená zelenina s bylinkami, bublanina s meruňkami, černým rybízem a marcipánovou drobenkou

pitruskaskarolinkou
17. črc 2012

lečo 😉

kristi
17. črc 2012

tak cuketak jde do trouby 😉

kristi
17. črc 2012

jsem se maličko přežrala

weri1
17. črc 2012

@reruna dělávám tvůj chléb ze strany 424 a musím pochválit, fakt dobrej....a když to řekne můj muž, tak to je co říct, ptž on chleba moc nemusí a tenhle jí 🙂 takže díky

nikiii
17. črc 2012

My dneska "bramboráky" z cukety, zítra pečený kuřecí křidýlka, brambory a okurkovej salát.

bilbery
17. črc 2012

@nikiii bramboráky z cukety se dělají stejně jako z brambor? To bych mohla zkusit.

nikiii
17. črc 2012

@bilbery dělala jsem podle receptu @lu777 asi dvě stránky zpátky, jen jsem smažila na pánvičce.

nikiii
17. črc 2012

Holky, prosím vás, chtěla bych upéct buchtu, kde bych spotřebovala tvaroh a rybíz, nemáte nějakej receptík?

jaja01k
17. črc 2012

Holandský řízek s bramborem a jarním salátem.

kixi
17. črc 2012

nepečený jablečný koláč

kristi
17. črc 2012

@kixi to vypada dobreeeee, jak na to?

kixi
17. črc 2012

@kristi http://foto.dama.cz/foto.php?f=561068 ... jen cukru jsem tam dala mene 🙂

terka_85
17. črc 2012

Holky poraďte prosím nějaký recept z cukety. Znám akorát cuketu smaženou v trojobalu, ale smažený zatím synkovi (18 měsíců) nedávám, tak aby ji mohl také. Díky!

handm
17. črc 2012

@terka_85 já se chystám na zítra taky na cuketky - chutná nám tohle - uvařenou rýži, šunku nebo mleté maso a lehce osmahlé na cibulce a česneku zamíchám, okořením čím máme rádi - já trošku jen solím a přidávám provensálské koření, to nandám do vydlabané rozkrojené cukety a dám zapéct, někdy posypu strouhaným sýrem (ale to malej nemá rád, takže to jen pro nás) 🙂

handm
17. črc 2012

@kixi taky dělám, je super!🙂

falca1
17. črc 2012

dneska jsem nestíhala byla jen krupicová kaše, ale teďka jsem dodělala majolkový housky a zítra budou cuketový bramboráky 😀

zizala79
17. črc 2012

@terka_85 koukni se o stránku o dvě stránky zpátky, dávala jsem tam tipy já a ostatní holky 🙂

zizala79
17. črc 2012

karbanátky s chlebem a domácí čoko zmrzlina

cervena_vila
17. črc 2012

U nás palačinky napůl z pohankové mouky.

yesu
18. črc 2012

Ahoj holky, poradte jak se dělá hrachová kaše?ještě sem ji nedělala....hrášek mám mraženej...

aemmi
18. črc 2012

@yesu klasická hrachová kaše se dělá ze suchýho hrachu... když to uděláš z mraženého, nebude to špatný, ale nebude to ta klasická hrachovka, kteoru máš asi na mysli, hrášek bych povařila a rozmixovala, osolit a okořenit dle chuti, třeba muškátový květ, pepř, přidala bych bud máslo, nebo olivový olej...

krakorka
18. črc 2012

dnes jablečné lívance 😉

luciferinka
18. črc 2012

zdřejmně falešná svíčková 😉