Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

marhulinka
16. říj 2012

@hojda tak to jsem taky ještě neslyšela...u nás se strouhá perník

marhulinka
16. říj 2012

dnes krupičková polévka se zeleninou a vepřové maso s pórkem a zakysanou smetanou s těstovinama.
K večeři budou vdolečky

kompleta
16. říj 2012

aaa: špenát?

kammka
16. říj 2012

@aaa zakysanka a kopr???

jimmy1
16. říj 2012

Holky, potřebuju poradit, nesmějte se mi moc nahlas 😝
mám ovesné vločky a žitné vločky a potřebovala bych jak pro idiota popsat, jak se z toho dá vyrobit kaše 🙂 díky moc za detailní popis, jsem vločkami "nepolíbená"

opicka1978
16. říj 2012

@jimmy1 ahoj, já dělám 200 ml mléka, 30 dkg ovesných vloček a lžičku medu 🙂 postup jednoduchý, dám mléko do kastrolu, přidám vločky a vařím do varu a už jen krátce povařím. Nakonec med a je hotovo 🙂

jimmy1
16. říj 2012

@opicka1978 jůůů ahoj, tebe už jsem neviděla 😉 a to ty vločky nenamáčíš dopředu?? já jsem fakt vločkový nováček 🤐

opicka1978
16. říj 2012

@jimmy1 nejsem vidět, ale občas čtu... vůbec je nenamáčím, mám ty jemný od Emca 🙂

yesu
16. říj 2012

Holky jak se dělá žampionový krém??

tina1506
16. říj 2012

dneska byla květáková polívka a pokusila jsem se o frgály... akorát se mi nechtělo dělat 3 kulaté 😎

babulinkab
17. říj 2012

smažený květák a sýr, brambory, okurkový salát

sarunatko
17. říj 2012

Včera byly květákové placičky s bramborem, dnes asi zapečené těstoviny s vepřovým, nivou a žampiony.

diviska
17. říj 2012

u nás dnes bude papriková polévka

kristi
17. říj 2012

gulášovka a plneny papriky s ryzi

nikiii
17. říj 2012

My si dneska dáme rizoto, a mám chuť na tvarohovej štrůdl se švestkama.

papuellka
17. říj 2012

Vepřový kostky na paprice, těstoviny. A v troubě hraběnčiny řezy.🙂

1luciferka1
17. říj 2012

nějaký trik, jak lehce oloupat dýni hokaido? jako boj já a škrabka je zatím 2:0 pro dýni... 😅 😝

pajenka
17. říj 2012

@1luciferka1 Hokaido se nemusí loupat, slupka vařením změkne a je tam nejvíce vitaminů 😉

pajenka
17. říj 2012

@diviska Jak se dělá papriková polévka a jak chutná? Tu jsem nikdy nedělala, díky za recept.

pajenka
17. říj 2012

Dnes kyselice a treska s bramborem

remenova
17. říj 2012

Holky, nějaký tip na osvědčený recept na kuřecí stehna a nějaký jablečný koláč, buchtu bo tak?
Moc díky 🙂

diviska
17. říj 2012

@pajenka Já jí dělám takto: Dám vařit brambory, vedle na pánvičce podusím cibulku, papriku a pár oloupaných rajčátek. Až to změkne přídám k bramborům, zahustím trochou kukuřičné mouky a nechám ještě provařit. Chutná to jako brambory s paprikou 🙂 ale malá to má ráda. V origo receptu je že se mouka má rozmíchat ve smetaně nebo mléku...ale já mléčné polévky nerada

holubice.petra
17. říj 2012

já dnas kuře na paprice s těstovinama 😀

pajenka
17. říj 2012

@diviska To zní zajímavě a jakou papriku dáváš?

diviska
17. říj 2012

@pajenka já mám ze zahrádky luxusně dobrou zelenou 🙂 ale asi by šla i barevná, aby to bylo hezčí 🙂 jo a ještě přidávám do brambor kmín a měla by se dát i sušena paprika, ale tu taky nedávám.

pajenka
17. říj 2012

@diviska Zkoušela jsi ji i mixovat?

diviska
17. říj 2012

@pajenka určitě by to šlo, ale malá miluje jíst celé kousky, takže by mě s mixovanou poslala... 🙂 ale napadlo mě to

nikiii
17. říj 2012

@remenova U nás teď frčí tato - http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=98519. Dělávám to jako buchtu.

kikimaruska
17. říj 2012

@tina1506 to je nádhera...nemáš prosím odkaz na recept? U nás se frgály nedělají a chtěla bych receptík osvědčený, od někoho, kdo je umí 🙂 😉 . Děkuji.

prdecek
17. říj 2012

dneska "rychlá polévka" a brambory s dušenou mrkví a na večeři chleba s máslem a syrečky a zeleninová obloha 🙂
zítra oběd stejný a večeře čočka na kyselo s klobáskou a chleba 🙂
v pátek květákové placičky s bramborem a zeleninovým salátem