Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

ninusch
2. lis 2015

@gajuska86 Koukám, dnešek je ve znamení bramboráků 🙂 u nás byla dnes masová směs v bramboráku 🙂

gajuska86
2. lis 2015

@ninush To tvoje taky nezní špatně 🙂

fire85
2. lis 2015

my dnes masové kuličky s rajskou a těstoviny, bramboračka s houbami. zítra bude asi bramborový guláš.

lullli
2. lis 2015

Fazolky na česneku s bramborama a upekli jsme bábovku.

ninusch
3. lis 2015

@gajuska86 No spíš mi řekni, jak na ten hermelín? Vůbec si neumím představit, jak bych to udělala, aby to ten hermoš přežil 🙂

paulittav
3. lis 2015

Ahoj holky 🙂 Tak se sem k vám jdu připojit, protože už taky kolikrát nevím, do čeho se pustit.
Naše dnešní menu: dýňová krémová polévka (recept od varilamysicka) a staročeská pečená kuřecí stehýnka s bramborem 🙂

nocarka
3. lis 2015

K obedu jsme meli zbytek ze vcera kureci prso s domacimi jranolkami a nivovou omackou, aby to nebylo suche 🙂 a za chvilku se vrhnu na kralika se zelim a domacim knedlikem 🙂

lucka_zaoralova
3. lis 2015

Ahoj holky, tak my jsme dneska měli koprovou omáčku s knedlíkem a vejcem a zbylo i na zítra 🙂

gajuska86
3. lis 2015

@ninush Uděláš si normálně těsto na bramboráky, dáš dělat první placku, chvilku ji necháš, aby už zespodu byla trochu propečená, navrch dáš hermelín rozkrojený podélně napůl (tu jednu půlku 🙂 ) a zaliješ to zase další vrstvou těsta 😀 Pak už to otáčíš jako klasický bramborák 😀

ornellinka
3. lis 2015

Ahojky, já jsem zase dělala boloňské špagety a nezbylo nic ☹

veronika182
3. lis 2015

Tak včera k večeři čočková polévka a kynuté knedle s borůvkami 🙂, dnešní oběd kuře na paprice a na zítra budu vařit rajskou s hovězím a kolínkama 😝

lullli
3. lis 2015

Dnes máme mrkvovou polévku a těstoviny se špenátovou omáčkou.

majkylove
3. lis 2015

segedín 🙂

katka_mel
4. lis 2015

Dnes u nás králík na paprice s těstovinami. Už se tááák na oběd těším. 😀

indy2
4. lis 2015

bramborová polévka zahušťovaná ovesnými vločkami, bezmasé karbanátky z červené čočky s bramborem - ty byly výborné, musím se pochválit 😀

sasanka033
4. lis 2015

polevka z cervene repy, ryba s bramborem a zeleninou🙂

zuzineckah
4. lis 2015

MILÉ MAMINY, NEMÁTE NĚJAKÝ FAKT DOBRÝ RECEPT NA ITALSKOU FOCACCIU?

gajuska86
4. lis 2015

@indy2 Já dělám ty karbanátky z obyčejné čočky a jsou taky výborný 😀

sasanka033
4. lis 2015

@indy2 hod recept🙂

indy2
4. lis 2015

@zuzineckah já mám v plánu připravit dle Karolíny.. měla je nádherné 😉 a věřím, že chutné.. v odkazu je recept 😉
http://www.iprima.cz/menu-na-cesty-na-hladove-n...

indy2
4. lis 2015

@gajuska86 já jsem vděčná za červenou, protože vždycky zapomenu luštěniny namočit a červená mi to odpustí 😀

indy2
4. lis 2015
zuzineckah
4. lis 2015

@indy2 mrknu, díky moc 🙂

indy2
6. lis 2015

kuřecí vývar se zeleninou a nudlemi , hovězí guláš zahušťovaný červenými fazolemi a bramborové placky (nebo kukuřičné těstoviny) ... moc jsme si pochutnaly (M. až večer 🙂 )

smallinka
6. lis 2015

špenát, brambor, vařené vejce 😉

lullli
6. lis 2015

pohankoto se žampiony a zeleninou

paulittav
7. lis 2015

rajčatová polévka a zapečené brambory s brokolicí, kuřecím masem (nudličky jsem nejdříve orestovala na pánvičce s trochou kurkumy) a se smetanou 🙂

martunecka
7. lis 2015

králičí vývar,králík ala svíčková byl včera a dnes Kuře na paprice s minikolínkama z Lidlu 😉 zítra k snídani samoobracecí koblížky a k obědu placky z červené řepy Σ=)

ladyhacek
8. lis 2015

Prosím co by jste uvařili pro návštěvu? Musí to být dobré, rychlé a celkem i levné a musí to vypadat, že jsem se s tím nadřela a do toho se postarala už o 8m syna který vyžaduje pozornost a všude leze. Znají jen manžela my se uvidíme poprvé. Udělám určitě polévku > hovězí nebo kuřecí - to uvidím.
A co hlavní jídlo? Umím dobrou rajskou, ale nechce se mi dělat s knedlíkem ☹ - né vždy se mi povede.
A nějaký zajímavý zákusek?? Ráda peču a vím, že Terka také tak se chci blejsknout s nějakou specialitou - zase jednoduchou 😀

Moc děkuji

maxinkaa
8. lis 2015

Já dnes vařila Vídeňskou kmínovou polévku a už nikdy nebudu dělat jinou 😉 a v neděli máme prasící den, tak smažák s hranolky a tatarkou 😀