Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

niikkis
5. kvě 2014

dnes a zítra rizoto
středa + čtvrtek: mor. vrabec, br. knedlík a špenát
pátek: rybí prsty, bramborová kaše
sobota + neděle: řízek, šťouchané brambory

sofinulik
7. kvě 2014

dnes rozlitani ptacci, ryze, okurkovy salat 🙂

anetaji
7. kvě 2014

Ahoj zeleninu na másle kuskus a kuřecí maso

nellygray
7. kvě 2014

Chřestovou polévku a bramborové noky s lososem a smetanovou omáčkou. A peču jogurtovou buchtu jen s rozinkami.

prcek21
7. kvě 2014

Ahoj 🙂 dneska aglio olio 🙂

pusolamy
7. kvě 2014

mám v mrazaku kus kýty a přemýšlím co z ní udělat?někdo nějaky tip? co @kammka?

kammka
7. kvě 2014

@pusolamy segedín, papriková omáčka, vepřové v mrkvi, na houbách...prostě cokoli s omáčkou..

fifina86
7. kvě 2014

@pusolamy a nebo platky -naklepat, osolit a opeprit, z jedne strany potrit horcici, posypat drobne nakrajenou cibulkou, zasypat syrem a dat zapect 😉

pusolamy
7. kvě 2014

díky za tipy vypadá to na segedín nebo na mrkev 😀

kammka
7. kvě 2014

@pusolamy tu mrkev dělám zvlášť na másle se lžičkou cukru a s tymiánem a přimíchám jí do masa, až když je měkké.. .-) moje děti to milují, můj muž se minulý týden ptal, proč vlastně vařím takový jídla 😀

kammka
8. kvě 2014

dneska kuře s bramborem, po dlouhý době ho peču vcelku, nacpaný bylinkama, s máslem pod kůží.. polévku dnes vynecháme, kohout je stále tuhý, bude zítra 😀

lucifereeek
8. kvě 2014

polévka z červené čočky s bramborem, francouzské brambory, muffiny

kvietorka
9. kvě 2014

holky poradite mi co uvarit z masa, ktere sme dostali z grilovaneho selatka?

lucifereeek
11. kvě 2014

pórkovo-bramborová polévka, roláda z mletého masa + brambor kaše a včera byl ještě slaný koláč

l_baruska
11. kvě 2014

tak mi dnes caneloni plněné riccotou a listovým špenátem, francouzský máslový koláč, jahodový koktejl, a včera jsme měli vepřové na kmíně s bramborovým knedlíkem

l_baruska
11. kvě 2014

@kvietorka na studeno do nějakého zeleninového salátu, nebo naplnit tortily, pokud chceš teplé jídlo, nakrájela na kousky a přimíchala bych ho do rýže,kuskusu spolu s kukuřicí, hráškem, paprikou opečenou na oleji... něco na způsob rizota, kuskuta...

kvietorka
11. kvě 2014

@l_baruska vidis tortila ma nenapadla, to je super napad, diky.

lucifereeek
17. kvě 2014

rajská, kuřecí stehna po Řecku

kammka
19. kvě 2014

pátek čočka vejce, sobota vepřové na kari, rýže, v neděli co dům dal, tatínek s malým měli zbytky kari a my s malou pizzu, cestou z Tanečních hrátek s Honzou Onderem.. večeři jsme si dali vydatnou: volské oko v chlebu podle šéfa a k tomu fazole v tomatě, zeleninka, super, budu to dělat častěji..
dnes s malým zbyteček fazolí s těstovinama a k večeři luštěninovo-obilná polévka, na zítra vepřové srdíčko na smetaně s rýží

eliska_z
21. kvě 2014

Dnes pečený králík v hořčico-smetanové omáčce s rýží 🙂

lamarika
21. kvě 2014

U nás gnocchi se špenátem, kuřecím masem a zakysanou smetanou 🙂 Tohle jídlo prostě miluju! 🙂

sarriku
21. kvě 2014

@kvietorka já jsem tuhle dělala ze zbytku pečenýho kolene rizoto🙂
maso jsem natrhala na kousky, osmahla na pánvi s kari, česnekem, cibulí, trochu kečupu
a smíchala jsem to s rýží a dobrota🙂

sarriku
21. kvě 2014

Sobota: Fazolový buřtguláš
Neděle: Vídeňský salát a kuře na pivu a česneku, Krupicové noky s meruňkovou omáčkou a pudingem
Pondělí: Vídeňský salát a kuře na pivu a česneku
Úterý: Kulajda
Středa: Rajčatové kyselo s brambory a rizoto s vepřovým na kari a česnekem
Čtvrtek: Kuřecí vývar, lívance s meruňkovou omáčkou a pudingem, placičky na slano třeba s cibulí a majoránkou, tzaziki
Pátek: Rajská polívka s rýží, rýže s rajčaty, kukuřicí a žampiony

A kdo se diví, že máme celkem stejná jídla v menu, tak je to tím, že jsem těhotná a mám na stravu jisté chuťové nároky😀

lamarika
21. kvě 2014

@sarriku prosím tě jak děláš meruňkovou omáčku? Z marmelády?

sarriku
21. kvě 2014

@lamarika ze zmraženým meruněk. Nechám je trochu povařit, pak je potluču žďuchačkou na brambory a přidám skořici, cukr a jiný fígle, co nám chutnají. Nechám, aby se to zase trochu svařilo a ono to zhoustne. Kdybych měla, tak si to pak ještě posypu vanilkovým cukrem.

baca
23. kvě 2014

Prosím o radu kuchařky. Poslední rok se mi často stává, že mi nejde uvařit řýže. Prostě vevnitř křupe, i když je nahoře rozvařená. Nevíte, čím to je? Dělala mi to třeba i Lagris, což si myslím zas není žádná šunt rýže.

lamarika
23. kvě 2014

Dnes kari omáčka s masem a rýží 🙂

olasek
23. kvě 2014

dneska k obědu koprovka s vajíčkem a bramborem 🙂 a k večeři těstovinový salát s kuřecím masíčkem....

edeltraut
23. kvě 2014

@olasek Koprovka není vůbec špatný nápad - zítra bude 🙂

edeltraut
23. kvě 2014

Včera játra na cibulce, dnes kachna s knedlíkem a červ. zelím 🙂. Zítra koprovka a večer kuřátko na grilu a v neděli řízky s br. kaší 🙂