Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

1luciferka1
9. led 2013

včera jsem měla nachystané vepřové nudličky v sojovce na kung pao, ale zdálo se mi to takové suché a zjistila jsem, že nemám arašídy, tak jsem udělala hokus pokus......přidala tam osmaženou cibulku, kterou jsem zaprášila cukrem, aby zkaramelizovala, lžičku alnatura pesta s chilli, zelený pepř, zakysanou smetanu, dosolit a zahustit a bylo to luxusníííííííííííííí 😵 k tomu basmati rýži a vrátily se mi vymetené talíře 😀

no a dnes bude pangas a teplou zeleninou a kuskusem

krakorka
9. led 2013

u nás dnes rajská omáčka a těstoviny 😉

pajenka
9. led 2013

Včera kuřecí vývar s nudlemi, pečený sýr a brambor, dnes ledvinky s rýží

zizala79
9. led 2013

večeře kupovaný bramborový salát (mňamka), dušené žampiony s petrželkou
oběd se dnes odbydu, manžel má brsalát, mrkev 😅 na chroustání, jednu zbylou špenátovou a mortadellovou a chleba
večeře vypadá to, že mě napadly domácí hranolky s párkem a salát

kitinka76
9. led 2013

@p.e.t.u.l.k.a podobné dělávám, jen je zaliju smetanou na vaření s rajčatovým protlakem a bazalkou 😉

babulinkab
9. led 2013

tak dneska byla pizza a zítra budou halušky s uzeným a se zelím

beruskanula
9. led 2013

vepřové s houbami a k tomu testoviny 🙂

nellygray
9. led 2013

Dcerka měla zánět průdušek a 4 dny VŮBEC NIC nejedla. ☹ Její žížalovitost dosáhla vrcholu. 😅 V neděli nás pustili z nemocnice, tak jsem zahájila výkrmnou kúru a vařím její oblíbená jídla. V neděli kuře na paprice s těstovinami, v pondělí losos s máslovým bramborem, v úterý rajská s hovězím a rýží, dnes k obědu totéž s těstovinami, k večeři palačinky s meruňkovou zavařeninou. Včera jsem upekla mramorovanou bábovku z mascarpone a už je pryč, ale na tom zapracoval hlavně manžel. 😀 Zítra bude asi kuře na zelí podle tohoto receptu http://madlinakuchyne.blog.cz/0912/mamincino-ku...

zizala79
9. led 2013

dnes vývařovna pro manžela na pár dní dopředu, bude sám a uvařil by si, ale komu by se chtělo, že...
- připravila jsem na dvakrát špízy do trouby (vepřové, salsiccia, paprika, cuketa, cibule)
- uvařila jednu porci králíka na paprice, asi mu k tomu rovnou dám do hrnce vařené brambory, aby vše jen ohřál, jinak to s ní s chlebem 🙄
- pro velký úspěch opakuji špenátový koláč, ale tentokrát ne jako muffiny, ale jako oválnou placku ve formě
na dva dny mu to snad vystačí a pak musí lovit sám

koncita
9. led 2013

dneska vepřové na kmíně s těstovinama a mrkvový salát s jablíčkem (stále ještě zásoby ze zahrady ze sklepa 😉 )

nikiii
10. led 2013

Kuře na paprice s těstovinama, a protože už se snědla včerejší bábovka, tak dneska bude bebe-roláda.

nikiii
10. led 2013

@koncita jsi mě nalákala na tu mrkvičku, taky dneska udělám, mňam 🙂

jaja01k
10. led 2013

kuřecí vývar a tortily s kuřecím masem.

lv
10. led 2013

kuře s provensálkým kořením, cuketou, rýží, vývar od včera...mimi červenou řepu s bramborem.

sabisek
10. led 2013

Dneska jdu na kotrolu a vedle lekare je uzasna restaurace - takze si dam nejake jejich menicko - vypada to zatim na kure s nadivkou a bramburkem... 😉

maxinkaa
10. led 2013

Kuřecí na kari s ananasem a rýže 🙂

handm
10. led 2013

Ahoj, dneska u nás brokolice jako mozeček s bramborem. Mladej mlaskal jak blázen 😀

p.e.t.u.l.k.a
10. led 2013

Rychlovka jsme byli dopoledne u zubare tak zeleninova polevka a palacinky🙂

sarunatko
10. led 2013

@pajenka co je pečený sýr?

sarunatko
10. led 2013

U nás dneska k obědu rajská s těstovinami bez masa, na večeři řízek nebo naložené maso, jak kdo bude chtít, a pro velký úspěch opět peču rohlíky plněné šunkou.

aaadus
10. led 2013

Včera i dnes hovězí vývar a koprovka s vajíčkem a bramborem

pajenka
10. led 2013

@sarunatko Smažený sýr bez smažení, peče se v troubě, děláme podle tohoto receptu, je to mňamka a opravdu chutná jako smažený, jen je zdravější a můžeš dělat i bez hermelínu, ale já ho zbožňuju 🙂
http://www.recepty.cz/recept/smazeny-syr-bez-sm...

sarunatko
10. led 2013

@pajenka Děkuji, to vyzkouším.

pajenka
10. led 2013

@sarunatko Pak dej vědět, jestli vám chutnal jako nám 🙂

segafredo
10. led 2013

holky, nějaký dobrý recept na nějaké rizoto s vepřovým masem???Díky

yesu
10. led 2013

kuře na paprice, knedlík

yesu
10. led 2013

a jako polívka vývar s nudlema

babulinkab
10. led 2013

tak já psala včera, že dnes budou halušky, ale soudruzi z NDR někde udělali chybu 😀 😀 😀 😀 a halušky se nepovedly, tak mě zachránil bramborový knedlík z mražáku a k tomu jsme měli zelí a uzený (co mělo být původně k těm haluškám)
a zítra budou kuřecí řízečky s bramborovým salátem

pamal
10. led 2013

@babulinkab tak to je sranda. U nás zase měly být pirohy s bryndzou a soudruzi z NDR u nás také udělali chybu a byly z toho halušky. Vzala jsem recept na lístečku a spokojila jsem se s tím, že jsem uviděla "bryndz." tak jsem myslela, že jsou to ty pirohy a ono to byly halušky. A hned jsem si říkala, že to bych mohla někam napsat, že soudruzi z NDR udělali někde chybu, a to když jsem nevěřícně koukala na to těsto a nechápala jsem co se to s tím těstem stalo. A teď vidím tuto debatu a v ní příspěvek, ve kterém je o soudruzích z NDR, tak jsem nemohla nereagovat 🙂