Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

moudivlacek
30. zář 2011

tak jsem zkombinovala asi 4 recepty a svickova enonuno 😵 tak mamvareno na vikend a muzeme jet na vylet

miskadis
30. zář 2011

Špagety s omáčkou z rajského protlaku

kammka
30. zář 2011

@brusinka.pusinka chystám se na ten cibulovej koláč, ale napadlo mně dát navrch místo zakysanky a vajíčkem nastrouhanou nivu.. myslíš, že by to šlo???
@zuhur dneska měly děti čočku na kyselo s párkem ve školce k obědu 😖 Fanynka ochutnala... radši má polívku, z červený čočky...

kammka
30. zář 2011

@moudivlacek jj, kombinace jsou nej🙂)

aaadus
1. říj 2011

řecká musaka

reruna
1. říj 2011

zbytek sekané z DP, rajská omáčka, domácí kynutý knedlík. Mramorové muffinky

zuzi82
1. říj 2011

My jsme si dnes dali kuře gen, bramborovou kaši, jablečný kompot a na večeři kuřecí pomazánku

anieanne
1. říj 2011

Pórková polévka, zapečené těstoviny a "fofr" buchta.

miskadis
1. říj 2011

Nudlová polívka, bramborový salát, řízky kuřecí a vepřové a perník.

zuhur
1. říj 2011

Dnes byla rajská - já s plněnou paprikou, manžel s karbanátky a prcek s hovězím 😀
Upekla jsem lentilkovou bábovku podle brusinky, tak jsem zvědavá - jdu si na chvíli sednout ke knížce a mlsnu si.

A dnešní plus - lečo navařeno a za chvíli bude i zavařeno - hurááááá letos to mám za sebou 😀 😀 😀

alenv
1. říj 2011

dneska hovězí guláš s křenem, br.a houskový knedlík.. zítra asi nebudem doma.. a v pondělí mám v plánu kuřec fajitu s tortilou a mexickýma omáčkama.

sabcav
1. říj 2011

Dnes na oběd houbová omáčka, knedlík a vařené vajíčko, zítra jsme zváni na oběd ke tchánům - budou plněné bramborové knedlíky se zelím (a pro Andy se špenátem, zelí nejí).

petrajavor
2. říj 2011

Sobota-bramboráky
Neděle-bramborová kaše a pečený králík (vaří tchýně) 🙂
Pondělí-zapečené brambory k nim zak.smetana s bylinkama a kuřecí maso
Úterý-těstoviny se sýrovou omáčkou a kuřecím masem

zuzi82
2. říj 2011

Ahojky, my si dnes dáme játra na cibulce s rýží a na večeři hovězí vývar s nudlema a játrovýma knedlíčkama 😉

miskadis
2. říj 2011

Kotlety na smetaně

eloana
2. říj 2011

rajska knedlik

raci
2. říj 2011

@klara.t děkuju, nakonec jsem 'kotrčku' udělala podle toho 'labužníka'.com a musím říct že to bylo výborné 😉
jinak včera byl gulášek u tchýňky a dneska žemlovka s jablky a tvarohem 🙂

zuhur
2. říj 2011

Dnes byl kuřecí vývar, pečený kuřátko s rýží a brusinčina lentilková bábovka - mňam 😀

babulinkab
3. říj 2011

smažený květák, brambory, zeleninový salát

simonceli
3. říj 2011

masové koule, cuketové zelí a brambory.

petrusam
3. říj 2011

plněný papriky a rýže

brusinka.pusinka
3. říj 2011

Vepřový vývar a boloňské špagety

petrusam
3. říj 2011

@brusinka.pusinka mňam, boloňáky, ty milujuuu, ale manžel ne-e a sama pro sebe si je dělat 😖

brusinka.pusinka
3. říj 2011

@petrusam klidně bych si udělala jim třeba se sýrovou omajdou 😉 pokud to jí nebo zapečené špagety s maskem a zeleninou 😉když mám něco ráda klidně si to uvařím i když to ostatní nejí , ale to nevím co je u nás máme kobylky na jídlo 😉

hanulka190
3. říj 2011

brokolicová polévka a zapečené těstoviny 🙂

kammka
3. říj 2011

nazdárek
tak cibulový koláč jsem posypala nivou a vajíčka se smetanou na to dala taky a bylo to super..
jinak vaření o víkendu: v sobotu opět rajská polívka a koprovkla s knedlikem a masem.. k večeři jsme ji dojedli. malá měla boule za ušima...
včera jsme nebyli na oběd doma, pak jsem celý odpoledne až do noci běhala...děs, byla jsem jak moucha. původně jsem chtěla dělat lečo, takže to bude asi dnes, abych zpracovala zas něco rajčat.

aaadus
3. říj 2011

těstoviny s cuketou a sušenými rajčaty

brusinka.pusinka
3. říj 2011

dnešní menu Mňam 😀

kammka
3. říj 2011

@brusinka.pusinka týjo, nádhera , špagety bych si dala...mám po té včerejší víceméně hladovce fakt hladík a navíc jsem si nestihla ráno nic vzít s sebou a byla taková zácpa, že jsem si ani nic nestihla koupit.

brusinka.pusinka
3. říj 2011

@kammka to mě mrzí no hold někdy to prostě nevyjde že 😉 o to víc chutná druhý den a supr že jsi vyzkoušela ten koláč s Nivou 😉 také zkusím 😉