Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

weri1
19. srp 2011

@8petule8 jé a jak si to dělala, sinlac kaši jsem používala, malý už jí teď nejí tak ať ji spotřebuji, diky

miriska
20. srp 2011

My máme dneska smažený kuřátko v troubě s bramborama a asi udělám nějakej salétek k tomu

petrusam
20. srp 2011

dneska jen bramborkaše a párek a salátek ...

samik2008
20. srp 2011

zapečené brambory

mamkamarketa
20. srp 2011

zeny prosim Vas, mam svestky a chtela bych udelat kolac s dobenkou,poradite prosim?
nikdy jsem to nedelala,takze neumim ani drobenku 😔
dekuju

berenika39
20. srp 2011

@mamkamarketa drobenku dělám od oka, ale asi:
do misky hrubou mouku a stejné množství cukru - krystal, od obojího cca 7 lžic,pořádně promíchat. Pak rozpustíš máslo (asi osminku) a naleješ do toho,pořádně vmícháš, bude to takové nic moc, ale dá se to do lednice, máslo ztuhne, a pak to rukama nadrobíš na ovoce na koláči, před pečením.

jimmy1
20. srp 2011

@mamkamarketa já dělám drobenku tak, že vezmu asi 50g másla a hrubou mouku a cukr (většinou moučkový) a v misce to hňácám rukou, dokud není konzistence "drobivá", mouku a cukr přidávám od oka ve stejném množství, je to za chvilku zhňácané 😉

moudivlacek
20. srp 2011

marinovany losos s koprovym dipem, brmabory a mrkvickou

mamkamarketa
20. srp 2011

@jimmy1
@berenika39
diky holky 🙂
poradite mi prosim nejaky recept na kolac se svestkama,co se pote zasype drobenkou? 😔
dekuju

berenika39
20. srp 2011

no jde to z kynutého, ale to je dlouho, já dělám obyč litou buchtu, jde z toho i bublanina, nebo do toho dám meruňky z kompotu, nebo smíchám tvaroh,žloutek, trošku mléka a nastříkám to na to.....nebo přidám kakao..je taková univerzální, navíc nic nevážíš, jen v jedné míse el.šlehačem smícháš. Je to na hrnky cca 250ml, takové ty obyč na čaj.
Vyšleháš nejdív 3 vejce a jeden hrnek cukru krystal, přidáš půl hrnku mléka a půl hrnku oleje, nakonec 3 hrnky PH mouky s jedním prdopeč. Všechno si vyndej z lednice předem, mělo by to být ne studené.
Naleješ na plech nebo na pekáček, na pečící papír, na to nasázíš švestky a na to drobenku.

mamkamarketa
20. srp 2011

@berenika39 super! dekuju mockrat 😵

berenika39
20. srp 2011

@mamkamarketa tak dej vědět, jak to dopadlo... 🙂

eimmy
20. srp 2011

dnes k obědu plněné pečené papriky a brambová kaše, dezert: zemlbaba, k večeři budeme dělat pravou čínskou polívku ( NE PYTLIKOVOU ) pečenou kukuřici na medu
zítra žampiony, brambor, tatarka popř. nějaký salát

mamkamarketa
20. srp 2011

@berenika39 prosimte akorat se davam do te buchty-jak dlouho a pri jake teplote se cca pece?

eyael
20. srp 2011

@mamkamarketa - 180°C-190°C, ve středu elektrické trouby, cca půl až 3/4hodiny, spíš těch 3/4, ale hodně záleží na velikosti-výšce pekáče, ve kterém ji budeš dělat. Zkus pak až bude nahoře růžová píchnout do ní špejlí, jestli na ní ulpí syrové těsto, tak potřebuje ještě dopéct 😉

mamkamarketa
20. srp 2011

@eyael a jak dlouho? 😔

weri1
20. srp 2011

@mamkamarketa ono taky záleží na troubě 😉

eyael
20. srp 2011

@mamkamarketa - doplnila jsem svůj příspěvek 😉

eyael
20. srp 2011

zítra budu dělat kuřecí vývar s písmenky, rýži a vepřovou pečeni na přírodně, k tomu rajčatový salát a jako dezertík mrkvový dort.

eyael
20. srp 2011

@mamkamarketa - dej pak vědět, jak jsi dopadla 😉

berenika39
21. srp 2011

@mamkamarketa omluva, nebyla jsem na netu, doufám, že to klaplo. @eyael to psala přesně 😉

jimmy1
21. srp 2011

@mamkamarketa já dělám jogurtovou buchtu se švestkama a drobenkou 😉
1 kelímek jogurtu, 1 kelímek (ten od jogurtu) mletého cukru, 2 kelímky polohrubá mouka, 2 vejce, 0,5 dl olej, 1 vanilkový cukr, 1 prášek do pečiva. Promíchám v misce jen ručně, naliju na vysypaný vymaštěný plech (nebo dortovou formu), pokladu ovocem, zasypu drobenkou. Peču na cca 160-180°C asi půl hodiny. Hotové to je, až se začnou kraje jakoby "odlepovat" od plechu. Zkouším ještě špejlí, jestli se nechytá těsto.

Když dávám malý jogurt 150g tak je toho akorát tak do dortové formy, když použiju velký jogurt 400-500g tak je toho na klasický plech 😉

babulinkab
21. srp 2011

pštrosí vejce, bramborová kaše, zeleninový salát

mamkamarketa
21. srp 2011

@berenika39 buchta chutove byla dobra,ale prisla mi malo vlacna,spis gumova,tak nevim 😒

berenika39
21. srp 2011

@mamkamarketa nevím, možná to může být tím, že bylo to těsto ve velké vrstvě? zkus ho rozetřít na větší plech 😉 , nebo taky nesmí být moc husté, můžeš přidat trochu mléka víc...fakt ti takhle nadálku neumím říct...každopádně to nevzdávej a zkus znovu..... 😉
A avjíčka to chce hooodně našlehat s tím cukrem, do pěny, nabyde to a pak je to právě nadýchaný a ne splacatěný. Neboj, druhý pokus bude lepšejší 😉
Ještě ti najdu jednu variantu téhle buchty, ale ted pacifikuju domácnost, tak později🙂.

mamkamarketa
21. srp 2011

@berenika39 diky,zkusim urcite mam kvanta svestek 😉

berenika39
21. srp 2011

@mamkamarketa no kdyby ti to nešlo, tak z nich jde i slivovice 😀 😀 😀 .
Dneska jsem pro vělký úspěch dělala znovu zapečený květák - (brambory,květák,smetana,vejce,sýr). Nemá chybu.

zuzi82
22. srp 2011

tak my dnes švestkové knedlíky

petrusam
22. srp 2011

šunkofleky

eimmy
22. srp 2011

vepřový plátek s volskym okem a vypraženou parmou,domácí americké brambory, zeleninová obloha a tatarka