Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

aaadus
25. kvě 2011

Já se dnes pokusím o kuřecí stehna v slavnostním obleku podle Brusinky, vařené brambor a buď opět šopák nebo zelný salát
@zuzi82 děkuji za recept, opíšu a někdy vyzkouším

petrusam
25. kvě 2011

dneska jen bramkaše a párek a okurkový salát 😉

reruna
25. kvě 2011

dneska sladké - bramborové noky s mákem, k tomu mrkvová polévka s vejcem

dendaz
25. kvě 2011

kedlubnová polévka a krůtí plátek s rýží... 🙂

deyana
25. kvě 2011

dneska teda nic moc.. polévka mrkvová s kuskusem, pak rýže s indickou omáčkou(koupená), a manža k tomu bude mít nějaké masíčko.. ještě moc nevím jaké..

rena1410
25. kvě 2011

sýrové placičky s novým bramborem

nemue
25. kvě 2011

dneska lasagne a polévku ještě vymyšlenou nemám 😉

brusinka.pusinka
25. kvě 2011

my máme dneska špenátový krém, a kuřecí řízky s kořením v kukuřičné stouhance 😉 a pečeme karamelkovou buchtičku s tvarohem ;.)

samik2008
25. kvě 2011

my máme dneska cibulovou polévku a kuř.játra s rýží

handm
25. kvě 2011

Tak prcek dneska mrkev s brokolicí a žloutek, máma cous-cous s čerstvými špenátovými listy😉

aaadus
25. kvě 2011

@brusinka.pusinka kuře ve slavnostním kabátku je výborné (jako vše co jsem zatím od tebe vyzkoušela) a budu dělat častěji. Zítra se chystám na mrkvové šátečky - musí tam být Hera nebo stačí máslo?

brusinka.pusinka
25. kvě 2011

@aaadus to jsem ráda že chutná a v šátečkách může bít klidně máslo 😉

brusinka.pusinka
25. kvě 2011

🙂 naše dnešní papů v reálu 😉

brisalek
25. kvě 2011

@brusinka.pusinka a tuhle porci ti sni mala?

petule246
25. kvě 2011

u nás dneska čína z krůtího masa a rýže

brusinka.pusinka
25. kvě 2011

@brisalek jo, jo jen jeden řízek né dva 😉 a polovinu brambor jinak to je porce moje 😉

brisalek
25. kvě 2011

No ja jsem si rikala, ze moje mala jedla pekne, ale snedla by tak ty rizky s bramborem a mozne ne cele oba...urcite ne k tomu jeste tu polevku. Ted bohuzel uz asi skoro dva mesice ji jeste tak pulku z toho co popisuju, tak jsem sondovala ostatni🙂.
Jinak to vypada moc hezky, urcite to bude dobre🙂

radi
25. kvě 2011

my dneska rostenou s ryzi, to je asi jediny zpusob, jak do ni dostat ryzi, vzdy jen s omackou.
Zitra kure na paprice. V patek bramborova polevka a asi livance, patky vetsinou mame sladke.

radi
25. kvě 2011

@brusinka.pusinka teda to vase dnesni jidlo vypada uzasne.

brusinka.pusinka
25. kvě 2011

@radi děkuji

reruna
25. kvě 2011

@brusinka.pusinka prosím recpet na karamelkovou buchtičku s tvarohem 🙂
@brisalek mě by malej z toho talíře jako první vyházel tu zeleninu, pak brambory a možná by ochutnal řízek, ale většinou maso jí jen mleté... zeleninu jen ve formě pyré propašovanou do těstovin nebo rýže. Ale polívku by snědl celou určitě. No a starší by zas polívku určitě nejedl, řízky by chtěl dva, okurek by snědl, ale brambory a rajčata by zůstaly. Já mám takové jedlíky, že je hrůza pro ně vařit, ještě že mm sní celkem všechno...

moudivlacek
25. kvě 2011

@brusinka.pusinka muzes me prosim te rict,jak to stihas varit denne polivku,hlavni a jeste zakusek 😀 😀 ja jsem asi neschopna 😔
dneska je "dieta" bramboraky 😵

reruna
25. kvě 2011

@brusinka.pusinka a prosím tě - včera jsi pekla buchtu, dneska zase, to se u vás sní? ale asi jo, že....já jsem pekla tvarohovo ovocnou buchtu v pondělí a ještě jí kousek mám 😅

moudivlacek
25. kvě 2011

no my bud polivku a nebo hlavni,oboje nesnime ani nahodou,nastesti,neb varit oboji ve vsedni den nevim nevim 😉

reruna
25. kvě 2011

@moudivlacek to jsem se právě chtěla taky zeptat 🙂 já to taky každý den nestíhám, dneska polívka nakonec nebyla

brusinka.pusinka
25. kvě 2011

@moudivlacek já vstávám 5.30 hod vařím hned ráno a pak chvíly pracuji jak stane malá tak si uděláme co potřeba a zákusek peču většinou sní a nikdy to není tak složité jídlo aby se nedalo uvařit 🙂 a nejsi neschopná každá máme svůj rytmus a já ho mám zaběhlý už několik mnoho let 😉
@reruna jasně hned ho tu hodím 😉

brusinka.pusinka
25. kvě 2011

@reruna no u nás nikdy nic nezůstavá mám 16 letou kyselinu a manžela co rád jí a Karamelka se nedá zapřít že je jedlík 😉 někdy ani neochutnám 🙂 🙂 🙂

moudivlacek
25. kvě 2011

@brusinka.pusinka aha to bude tim vstavanim 😀 tak to radsi nebudu jist nez vstavat takhle brzo,i kdy se taky nekdy postesti 😀 ja prave varim hl vecer,aby mel manzel do prace na druhy den

deyana
25. kvě 2011

no tak to já teda jelikož špatně v noci spím už léta a nechci brát léky, tak spím třeba do 9, jak kdy.. někdy vstanu v 7 ale ať je to jak chce, stejně jsem celý den strašně unavená, pořád bych spala a když tady čtu jak některé z vás žijou, to by mě asi zabilo.

reruna
25. kvě 2011

@brusinka.pusinka no to jsem si myslela, že starší toho docela pojí, já se těším, že až kluci vyrostou, tak snad budou taky líp jíst, než te´d... a s tím vstáváním, mě malej vstává po té 5 hodině taky, takže ještě ráno poležíme, pak se starším do školky a teprve pak je čas na vaření, ale to se mi motá pod nohama, takže někdy i umýt talíř je umění...