Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

cervena_vila
10. únor 2012

Ovesná kaše s brusinkami, domácí chleba a dítě nábožně sedí u pekárny a kouká, jak se to tam hněte 😵
K obědu špagety s takovou lehkou čínou.

zuhur
10. únor 2012

U nás dneska kuře královny Kálí s rýží.

@falca1 bylo toho na dva plechy, ale ne plné. Ale zase je mám větší než je děláváš ty. Jo a ta náplň mi nevystačila 😀

zuhur
10. únor 2012

@cervena_vila taky jsem včera prckovi musela pořád ukazovat jak se hněte těsto. No, za chvíli si to zopakujeme - včera jen těsto dneska celý chleba. Jen jsem teda někde při stěhování potratila návod k pekárně tak jsem pěkně naštvaná, protože tam byly i recepty 😖

cervena_vila
10. únor 2012

@zuhur taky nemám návod, ani popis čudlíků, vždy jen hádám správný program...

mikkisek
10. únor 2012

@zuhur http://domacipekarny.dama.cz/pekarny.php zkus kouknout na tuto adresu - je tam spousta typů pekáren, u některých dokonce návod nebo alespoň základní info

sarunatko
10. únor 2012

Dneska budeme dojídat zbytky od včerejška. Mám tady ještě těsto na langoše - byly výborný, vůbec ne mastný, mňamka! Jinak na zítra vařím segedín a peču sekanou, přijedou pomocníci na byt.

zuhur
10. únor 2012

@mikkisek děkuju
@cervena_vila mě šlo spíš o ty recepty. Popis programů je zatím pořád přilepený na pekárně - naštěstí 😀

pitruskaskarolinkou
10. únor 2012

dneska mrkvova polévka, kuřecí játra po zahradnícku, rýže. Sladke a kavicka budou dnes v cukrárne. Na veceri už jsem dala odležet salát z červené repy, jedna varianta s cesnekem pro mě a sladka varianta pro naši cacorku🙂

pelenka
10. únor 2012

Já dneska Kuřecí prso se sýrem a italskou zeleninou v parním hrnci, a odpoledne bude strouhaný tvarohový koláč, ten miluju.

eriska
10. únor 2012

holky, jak se dělají čokoládové mřížky na dort? já to jednou zkoušela a vůbec se mi to nepodařilo 😠

leenikk
10. únor 2012

@zmuzle
zelnaky:
Pytlik zeli (cerstve v nalevu), 250 hl. mouka, 100 g rozpusteneho masla. Tot vse. Promichat mouku, maslo, zeli (muzes pokrajet, my nedelame) i ten nalev a udelat rukou placky a dat na plech vylozeny pecicim papirem.

Ahoj, to zelí má být kysané, že?
Mám doma totiž jen sterilované ve sladkokyselém nálevu, ale mám na toto strašnou chuť 😅

handm
10. únor 2012

ahoj, my dneska měli rychlovku, zapečené brambory s rajčaty a šunkou 🙂

kulenka
10. únor 2012

Ahoj 🙂
Dneska pizza, v sobotu maso s mrkví, hráškem a bramborem, na neděli naložím řízky rytíře Friduše a pozor ... dneska se vrhnu na majolkovou buchtu 😎

petule246
10. únor 2012

u nás těstoviny se smetanovou omáčkou s brokolicí a kuř. masem a zítra nevím zatím, třeba tu načerpám inspiraci

zuhur
10. únor 2012

Tak chlebík už se dělá, ale už nikdy nekoupím tohle droždí 😠 Výjimečně jsem vzala jiné než brávám a zřejmě se mi to vymstilo - už minule se mi zdálo, že těsto špatně vykynulo a teď to vypadá stejně.

silente
10. únor 2012

@mafianka - jak dlouho to necháváš tuhnout? Teda nějak mi hlava nebere, že to i ztuhne 😅 Ale zní to suprově a fakt bych aspoň vše zužitkovala 🙂

aaadus
10. únor 2012

Vločková polévka, kuřecí maso se špenátem a těstovinami, na zítra se peče olejová bábovka

zmuzle
10. únor 2012

@leenikk Jojo, my delame z kysaneho. Je to mnohem lepsi, protoze ten nalev tomu doda tu chut. Jednou jsme delali z cervenho, ktere jsme omylem koupili. Dalo se to, ale nebylo to ono. Tak dej vedet, pokud vyzkousis i tak.

nikiii
10. únor 2012

@zuhur Jsem chtěla zrovna napsat, aby jsi dala vědět jak chlebík dopadl, a pak jsem dočetla do konce a držím palečky, ať to dopadne líp než to zatím vypadá. Je fakt, že to droždí to ovlivní dost, taky jsem na to už párkrát dojela ☹

cervena_vila
10. únor 2012

@zuhur já zas dělám chleba podle "pětihvězdičkového" receptu, těsto vypadá dobře a už podruhé mi vyšel ušatý 😠 že to může být droždím mě nenapadlo, ale jak jsi to napsala, zdá se mi to logické.

zuhur
10. únor 2012

@nikiii
@cervena_vila no já začínám mít pocit, že to půjdu vypnout a vyhodit a udělám to znova - i po hodině a půl je tam jakýsi malý zmršenec co nevypadá, že by kynul 😠 Naštěstí mám doma ještě i to co normálně brávám a ten poslední pytlík letěl do koše před chvílí.

nikiii
10. únor 2012

@cervena_vila Ty kvasnice mám taky pocit že to ovlivní dost a akty teplota vody co se tam lije, na to taky trochu bacha, aby nebyla studená.
@zuhur Ono to kyne dost na poslední chvíli, třeba to ještě není ztracený. Mně se kolikrát taky nepovede, z toho si nic nedělej 😉 Jinak jsem včera naší Babu říkala, že jak se uzdravíme, tak za váma pojedeme na návštěvu a už se nemůžu Jindřiška dočkat. A já taky. Samozřejmě vás obou 😵

reruna
10. únor 2012

@cervena_vila @zuhur tady je přímo celé téma k domácím pekárnám https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/poradte-... zrovna jsme tam včera dávaly recepty na chleba, vánočku, mazanec....
a perfektní stránky jsou tyto http://domacipekarny.dama.cz/

reruna
10. únor 2012

dneska vývar s pohankovými vločkami, pečená kotleta a hranolky v troubě, perník s kompotovanýma broskvema

zuhur
10. únor 2012

@nikiii já to teda ještě chvíli nechám, ale mě se už minule zdálo, že ty kvasnice jsou na nic a to jsem si ještě dnes říkala, že tam dám jiný a nakonec jsem jim dala šanci - no asi zbytečně. Furt je tam malej zmršenec.
@reruna děkuju, já tam poslední dny nakukuju už jsem si to téma chtěla dát i do oblíbených - leč nějak mi to nejde 😅

falca1
10. únor 2012

dneska jsem rychle udělala nudle na krupici. A na víkend mám už vymyšleno - sobota vánoce - smažený kapr a bramborový salát a v neděli kuřecí polívka, pečené kuře s rýží 😀

reruna
10. únor 2012

@eriska já bych to zkusila nejdřív nastříkat na papír na pečení - nakresli si tam tužkou z druhé strany čáry - polevu musíš mít tekutou, ale ne horkou, aby se neroztíkala, nechat zatuhnout vodorovnou část a pak dodělat horizontální - až to celé ztuhne, tak to přeneseš na dort a stáhneš ten papír, takhle bych to dělala já, třeba má někdo lepší nápad🙂

reruna
10. únor 2012

@zuhur a jaký kvasnice používáš? já jen instantní droždí francouzské - s modrou vlaštovkou, mají v Albertu, čerstvé jsem zatím nezkoušela
a jak to že ti nejde dát téma do oblíbených?

zuhur
10. únor 2012

@reruna já normálně používám to samý co ty, ale tentokrát jsem koupila jiné - v Kauflandu - žlutý obal a jak říkám už nikdy více.

brusinka.pusinka
10. únor 2012

Dnešní memu pro maminku a Karamelky večeře 😀 těstovinky s brokolicí a sýrovou omáčkou