Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

bulinka
16. lis 2012

hovězí vývar ze včerejška a zapečené kotlety s bramborem a šlehačkou 🙂

babulinkab
16. lis 2012

rizoto od včera, k tomu kuřecí vývar
zítra budou smažený vepřový řízky s bramborovým salátem

kebule82
16. lis 2012

dnes bramborové knedlíky plněné uzeným a špenát, zítra zeleninová polévka a palačinky, a v neděli řízek a bramborový salát 😵

yesu
16. lis 2012

zítra budou boloňský špagety...sakra já vařím snad 15 jídel furt dokola, měla bych se taky pustit do něčeho dalšího 😖

jaja01k
16. lis 2012

bramboráky

cervena_vila
16. lis 2012

boloňské ragú

prdecek
17. lis 2012

roláda z vykoštěného kuřete, bramborová kaše a kuřecí vývar s nudlema, jablečný a makový závin

miskadis
17. lis 2012

sekaná s bramborovou kaší

marecek4
17. lis 2012

kuřecí polívku s játrovými knedlíčky a nudlemi a segedinský gulášek knedlík a pokud stihnu tak i upeču roládu ke kafíčku

ia.
17. lis 2012

hovězí vývar a pečená krkovice s bramborovými noky

zizala79
17. lis 2012

včera jsem dělala dýňovou polévku, bude aj dnes na oběd plus cuketový koláč z listového těsta a bramboráky (zbyde asi těsto aj na zítra) plus na odpoledne estonský kringel a pak palačinky na večeři a na zítra, jsem se dneska rozjela 😅

babulinkab
18. lis 2012

česnečka s chlebovýma krutonama, a řízky od včera

ia.
18. lis 2012

hovězí vývar od včera a canelloni s rajčatovobazalkovou omáčkou a sýrem

nikiii
18. lis 2012

Kačena, zelí, knedlík, taková klasika 🙂

nellygray
18. lis 2012

Včera krůtí vývar s masem a drožďovými knedlíčky a žemlovka. Dnes dojídáme zbytky od včera plus lasagne od maminky. Na večeři už mám nachystané tabouleh, a k tomu jen dodělám vepřový plátek na minutku.

jaja01k
18. lis 2012

Těstoviny s mořskými plody, jako dezert tvarohový koláč s kokosem

petule246
18. lis 2012

ahoj, u nás dneska kachna s br. kaší

pajdula
18. lis 2012

kuřecí vývar, vepřové na paprice s těstovinou

pelenka
18. lis 2012

Špenátová polévka s těstovinama, kuře na másle s bramborem a na sváču domácí brumíci s batůžkem (poněkud se mi nafoukli, tak mají na zádech boule🙂

maxiiim
18. lis 2012

Dnes byl bramborový salát,kuřecí řízek a rybízová bublanina😉

yesu
18. lis 2012

zítra bude smaženej květák s bramborem

jimmy1
18. lis 2012

domácí bramborový knedlík a hovězí roštěná 😵 konečně se mi to povedlo podle mých představ (asi tak, jak to vaří naše mamka a vařívala babička 😵) 😎

zizala79
18. lis 2012

@pelenka jak děláš domácího brumíka? a jak starýmu dítěti to dáváš? já mám 16 m., dala bys mu to?

anieanne
18. lis 2012

V pátek rokytnická kuřecí směs s hranolky a estonský kringel, včera krůtí na smetaně s těstovinou a dvoubarevný puding, dnes zapečené těstoviny a zbytky kringelu a pudingu 🙂

babulinkab
19. lis 2012

dneska budou těstoviny s omáčkou z mletého masa

pelenka
19. lis 2012

@zizala79 dělám tyhle: http://www.varilamysicka.cz/zdrave-recepty/doma..., jen ubírám trochu cukru, ale to já ve všech buchtách🙂 formičky mám silikonové za 12 Kč/ks od vietnamců🙂. Našemu drahoušovi je 13 měsíců, nemá s tím nejmenší problém. Domácí buchtu dostal už někdy kolem 10 měsíců u babičky - pediatričky. Nemáme žádné alergie a celkově s jídlem moc vědu nedělám, samo, že mu nedám guláš se šesti, ale většinu věcí už teď jí s náma - odeberu pro něj a pak nám dokořením.

monyliny
19. lis 2012

je zabijáčková červená polévka s kroupami-fuj,ale manžel ji rád 🙂 Kuře na paprice,domácí knedlík a bílkový chlebíček 🙂

sabisek
19. lis 2012

Vcera gulas (varil manzel) a ja dneska uzene, bramborovy knedlik a spenat. Zitra to vidit na me dojidani spenatu s bramborem a vejcem, v utery lasagne.

xuxie
19. lis 2012

Polévka z máslové dýně a mrkve s bazalkou a kapáním ze špaldové krupičky. Hovězí nudličky v rajčatovém pyré s cuketou a žampióny, rýže.

zizala79
19. lis 2012

@pelenka děkuju moc 😵 takovou stránku jsem zrovna potřebovala 😵