Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

lullli
6. říj 2015

Cuketové lečo s rýží a vanilkové muffinky s čokoládou.

katinkastud
6. říj 2015
Uživatel katinkastud je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od katinkastud.

Smetanové brambory s krůtím masem a česnekem

villetta
6. říj 2015
Uživatel villetta je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od villetta.

@kopruz je to hrozně jednoduché .. Je to mexická kuchyně, ale ne pálivá. Zapékací miska se vypodloží klasickou tortillou, do té se nalije směs kuřecího masa a smetany (na to bych se mrkla na netu, každý to dělá jinak) tortilla se potom zaklopí a celé se to posipe velkou vrstvou sýru cheddar a může to být i směs s eidamem 🙂

radulindahehe
7. říj 2015

Vaření hmm.....velká improvizace...většinou co dům dá...mám kamarádky co si plánují týden dopředu co budou vařit a pak podle toho i nakupují....nechápu a obdivuju.... 🙂 Z chalupy mám přivežená jablka takže je to jasné, v troubě se už zapéká žemlovka nebo zemlbába-tak to říkala babička.
Každopádně bych uvítala nějaké receptíky na pomazánky z čočky, fazolek a podobně ...nějak mě začíná obtěžovat nakupování šunky a plátkového sýra ke snídaním a svačinám...taky mám dojem, že za to utratím nemalej peníz ☹
Přeji pěkný den 🙂

martina468
7. říj 2015

My dneska hovězí polévku,řízek a brambory

kajajka
7. říj 2015

Nějak teď v poslední době všude vidim dýně, tak mě to inspirovalo a na dnešní večeři se chystám zkusit uvařit tuhle dýňovou polívku http://www.vybratdarek.cz/dynova-polevka/ Doufám, že to bude mít úspěch 🙂 🙂 Ale nemám ještě kokosové mléko, jde to koupit normálně v obchodě? Kde kupujete, prosím? V nejhorším použiju smetanu.

sangita
7. říj 2015

@kajajka Ano, mají v Tesco, Bille, asi i jiných obchodech.. My máme dýňovou polévku moc rádi.

sangita
7. říj 2015

@radulindahehe Uvaříš luštěninu (ideálně s řasou), mixuješ s olejem, kořením, semínky, nebo i zeleninou. Při mixování můžeš přilít vodu, pokud je to moc hustý. Já dávám většinou mleté lněné semínko, sezam, trochu kari. Velmi rychlá je pomazánka z tofu - krátce povaříš kus tofu s kořením, pak rozmixuješ a dochutíš. Je to výborný.

wendyseq94
8. říj 2015

u nás hodně zeleninové polívky a maso 😀

pomnena
8. říj 2015

pohankovy salat s tunakem, rajcaty a syrem. Kupodivu mnamka, tunak dost prekryje aroma pohanky. Doporucuju i pro nepohankare

aqeris
8. říj 2015

tak dneska jsme taky polívkový 🙂 hrnec čočkové polévky s klobáskou

buldam
8. říj 2015

Ahojky holky ,
dnes vařím mexické fazole , je to dietní má to v sobě vlákninu , vitamíny a jsou levné ,
pro barevnost dělám dva druhy 🙂 K tomu jenom bílky z vajíček .
Pro ty co mají náročné strávníky a musí mít k tomu maso , pak je ideální myslím kuřecí nudličky
dozlatova orestované , na to by neměl snad keci ani sám Pohlreich

iveta93
8. říj 2015

Včera jsem dělala milionovou polévku s rýží a pangasiuse s bramborovou kaší. 🙂 Dnes jsem doma sama tak dojídám. :D

aqeris
9. říj 2015

dneska budou karbanátky s pečenýma bramborama a salátem z červené řepy

radulindahehe
9. říj 2015

Dneska nevařim 🙂 dojídají se přebytky. Navíc já mám ,,půst,, od včera piji jen čerstvé ovocné a zeleninové šťávy. Trochu tápu v kombinacích. Tak mrkev, jablko a hruška to je klasika a dobrota. Červená řepa, mrkev, jablko je taky luxus. Ale kombinace čehokoliv + zelí tak to je maximální hnus 🤐 Máte s tím někdo nějaké zkušenosti? Co třeba kombinovat s okurkou? Jinak musím říct, že je to maximálně nepraktickej způsob jak nezemřít hladem ☹ Každá ta štáva by se měla pít co možná nejčerstvější a včera když jsem musela na 2h z domu málem jsem zemřela hladem 😀

pomnena
9. říj 2015

dýňová kaše 🙂

barushzka
10. říj 2015

Dneska vaříme rizoto.. 😉

aqeris
10. říj 2015

ha ha, dneska vaří tchýně 😀 a bude řízek s bramborovým salátem 😉

pomnena
10. říj 2015

dneska vepřové výpečky jen tak na cibulce a rýže, jako dezert domácí pribiňák.

alpia
11. říj 2015

My máme týden tradičních českých jídel zděděných od mé milované babičky, dneska chlebová polévka s vajíčkem a petrželkou a těstoviny se strouhaným perníkem a máslem...

miskadis
11. říj 2015

Dneska zelňačka a bramboráky.

iveta93
11. říj 2015

Taky máme zelňačku, na to že jsem jí dělala poprvé tak kupodivu chutná i mě. 😀

ladyhacek
11. říj 2015

játrová omáčka s rýží ( u nás velký hit 🙂) a citrónová bábovka.

cattus
11. říj 2015

Chystam smazeny hermelin a syr a na zitra bude hovezi gulas. Meli maso v akci tak udelame kotel .. snad nam vydrzi aspon dva dny.

veronika182
12. říj 2015

Smažený květák, domácí brambor a naše tatarka + zelná polévka s klobáskou 🙂 a dneska byla žemlovka

alpia
12. říj 2015

Tradiční jídla od babičky pokračovaly švestkovými knedlíky z bramborového těsta s mákem a k večeři byly opečené na másle, mňam...

jitavrtule
13. říj 2015

zrovna dojíždím krůtí kormu ze včera......mmmmmmmňam 🙂
inspirace odsud: http://www.foodlover.cz/2015/09/kureci-korma.html

Vařit se dneska nechystám, nestíhám a není nakoupeno, dopo jsme byly na očkování, chystám se do IKEA pro spací pytel a odpo přijede babička hlídat a já odfrčím na trénink. Mám tu ale tři tucty domácích vajec, takže ty to jistí. Taky lísku ořechů, který budu muset vylouskat a koš jablek....z těch budou nejspíš v dohledný době Hraběnčiny řezy.

lullli
19. říj 2015

Hustá brokolicová polévka.
Na zítra je v plánu droždová vývarová polévka a etiopská hrachová kaše.

alpia
19. říj 2015

Pórková polévka a rýžový nákyp se švestkama...

martinkamoj
19. říj 2015

Já dělala tresku na másle s pečeným bramborem+ salát.. 🙂 zítra nevím možná špenát?? 🙂