Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

tina1506
11. lis 2012

pátek bramboráky, sobota rajská s masovými kuličkami , knedlík a dneska játra na cibulce a slanině s rýží, pekla jsem marlenku a zítra se ještě uvidí 😉

nikiii
12. lis 2012

U nás dneska zbytek pečeného kuřete a k němu těstovinový salát. A upeču buchtu s pudingem, potřenou zakysankou a posypanou strouhanou margotkou.

prdecek
12. lis 2012

na oběd zbytek guláše s těstovinama a na večeři bramborová kaše a rybí prsty a rajčatový salát, na zítra chlapovi do práce vajíčková pomázánka

zuzi82
12. lis 2012

včera krůtí sweet and sour s jasmínovou rýží a na večeři lilek zapečený s rajčaty a dnes z mrazáku vyndaný zbytek švestkových knedlíků a na večeři toasty. 😉

llluckaaa
12. lis 2012

U nás se dojedou zbytky z neděle - hovězí, svíčková om. a knedlík 😵

pajdula
12. lis 2012

u nás zbytek svatomartinské husy ze včera 🙂

monyliny
12. lis 2012

Hovězí polévka s játrovými knedlíčky,kačenka,brambor.knedlík a zelí a jablíčk.štrůdl-dnes nevařím,nepeču-vše je od včera 😀

yesu
12. lis 2012

lečo 🙂

marcelka287
12. lis 2012

Mám ze včera brambory zapečené s masem a smetanou, ale fakt to jíst nebudu, jen při pomyšlení na to se mi zvedá žaludek😀

ia.
12. lis 2012

fazolková bílá polévka, já dojídám zelí, maso, knedlík, co mi nabalila mamka,starší syn si poručil bramborové šůlánky s mákem, mladší má vařenou zeleninu s telecím masíčkem, večer udělám pizzu.

sarunatko
12. lis 2012

Dneska zapečený bulgur s tuňákem a rajčaty a dojídáme piškotový dort s broskvemi.

jaja01k
12. lis 2012

Kuřecí vývar a tortily s kuřecím masem a zeleninou.

aaadus
12. lis 2012

Zeleninová polévka, zapečený miš maš (brambory, kuřecí maso, čabajka, cibule, paprika)

brambora20
12. lis 2012

rizoto z vepř.konzervy se sýrem, bramboračka
zítra dýňová polévka, jáhelník s jablky

zizala79
12. lis 2012

dnes opět rybičková pomazánka 😵 já na oběd, mužíčkovi na večeři, já si najdu něco jiného.

xuxie
12. lis 2012

Dnes toho bylo víc, zbylo od víkendu (málo), tak jsem dovařovala. Takže:
Polévka á la guláš: hovězí vývar z kosti, rozmixovaná cuketa a rajčata, majoránka, trošku pepře, sladká paprika a brambory na kostičky - překvapivě chutné 🙂
Kuřecí paličky pečené s červenou řepou a dýní. Hovězí nudličky s řapíkatým celerem a rajčaty. Příloha byla rýže,

babulinkab
13. lis 2012

zapečené brambory, okurkový salát

nikiii
13. lis 2012

Dneska boloňské špagety. A protože jedeme odpoledne na nákup do Ikey, tak nepeču, tak se určitě něco dobrýho naskytne 😀

kristi
13. lis 2012

vari se mi kureci polivka s nudlemi a pak bude kure na masle s kasi

luznicarka
13. lis 2012

dneska králičí polívka malej si jí vyžádal 🙂

ined77
13. lis 2012

u nás dnes česnečka a rajská omáčka s kuřecím masem a těstovinama 🙂 .

monyliny
13. lis 2012

Stále je polévka od neděle-hovězí knedlíčková,rajská s těstovinami a odpo kakaovo-kokosová bábovka 🙂

jaja01k
13. lis 2012

Smažené žampiony s bramborem a tatarkou

ia.
13. lis 2012

konečně šel mladý po nemoci do školky, takže opět jedu svůj režim, žádné vyvařování, dnes tagliatelle se sušenými rajčaty, česnekem, petrželkou, oliv. olejem a parmazánem..

pajenka
13. lis 2012

Kyselice, špíz s bramborem

maybe72
13. lis 2012

Palačinky s tvarohem a marmeládou, snad na mě nějaká zbyde ...

jika10
13. lis 2012

dneska domaci pizza .... Uz mam v troube prvni plech 😉

toma75
13. lis 2012

Boršč,brambory + řizek.

sabisek
13. lis 2012

Dnes francouzske brambory a zitra rizek s bramborovym salat. Nejak nam v posledni dobe chutnaji brambory. 🙂

kristi
13. lis 2012

kuře jsme měli