Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

eriska
7. bře 2011

u nás dneska gulášek s chlebíkem a malý má brambůrky s brokolicí a kuřecím masíčkem..a teď jdu najít tu vaši pudinkovou buchtu, jak tu chválíte, mám na ni děsnou chuť🙂

brusinka.pusinka
7. bře 2011

my máme kuřecí vývarek 😉 brambor sekanou a zelíčko 😀 a děláme dneska makovník 😉 😵

kjajule
7. bře 2011

Domácí pizza, jedna s krevetkama olivama a sýrem , druhá se šunkou, žampionama a sýrem 🙂
A peču švédský tvarohový koláč 🙂

mihaulka
7. bře 2011

Kuřecí plátky a hranolky, zbylo moc ze včera :D

kristi
7. bře 2011

Mia bude mit testoviny s bolonskou, manzel opet kralika a ja zeleninu, pac jako prej drzim pust 😝

veru23
7. bře 2011

můžu se zeptat, na které stránce je ta pudinková bábovka?

brusinka.pusinka
7. bře 2011

@veru23

200ml oleje, 4 rozšlehaná vejce, 10lžic cukru, 1 vanilkový cukr, 5 sáčků pudinků a 1 lžíce hladké mouky s 1 práškem do pečiva

lidiab
7. bře 2011

Muj obed jsou spagety s pestem vlastni vyroby, k veceri budou pro manzela pecena kureci stehna na uzene paprice a brambor, ja budu mit brokolici ala cina. Zitra jedeme ke tchanovcum takze upecu boruvkovy kolac.

pusolamy
7. bře 2011

já se dnes pokouším o španělské ptáčky tak uvidím co z toho vzejde 😀

samik2008
7. bře 2011

máme od včera brambory a maso...zítra udělám vepřová játra s rýží
@pusolamy ať se ti podaří 😵

pusolamy
7. bře 2011

@samik2008 : povedlo se i dobře chutnali ještě zbylo na zítra tak mám zítra veget 😉

babulinkab
8. bře 2011

smažený květák, brambory, okurkový salát

beatta
8. bře 2011

Dneska bude na oběd rajská omáčka s hovězím a s těstovinama a polívka bude fazolová s uzeným

muminek
8. bře 2011

šulánky na sladko (bramborový knedlíky) a bramboračka 😀

kami1984
8. bře 2011

obycejny burtgulas s chlebickem primo z pekarny🙂

dendaz
9. bře 2011

Dnes: pangas s bramborem, vařená kukuřice (klas) a polívka- kuřecí vývar.

veru23
9. bře 2011

dneska je půst, takže nic, aspoň mám veget 😉

kami1984
9. bře 2011

Dneska jen ohrivam🙂 mam jahodove knedliky na pare, k tomu manzovi dam tvaroh, cukr a maslicko, at se oblizuje az za usima🙂

lidiab
9. bře 2011

Kureci prsa nalozena v kefiru, neskutecne stavnata a mekka. K tomu brokolice osmahnuta s cesnekem a sojovou omackou a ryze. Zitra si k obedu udelam sandwich se zbytkem tech prsicek. Vecer budou hovezi rostenky na tymianu, prilohu necham manzu vybrat.

babulinkab
10. bře 2011

katův šleh, hranolky upečené v troubě, drožďová polévka

mirisek81
10. bře 2011

Buchtičky s krémem

vojtisek2007
10. bře 2011

polévka z uzených kostí a šunkofleky 🙂

veru23
10. bře 2011

vepřová kotleta s zapečená s nivou a brambory opékané

a chtěla jsem se zeptat, peču tu pudinkovou bábovku a nějak se mi nechce vevnitř dodělat...máte někdo zkušenost?

janca_dobi
11. bře 2011

Dneska bude čočka s párkem. Ale nevím co na víkend. ☹

mirisek81
11. bře 2011

Kuřecí prsní řízky s bramborovou kaší

tehuli
11. bře 2011

zapeč.filé a brambory, čočková polévka...

babulinkab
12. bře 2011

kuřecí prsa zapečená s broskví, šunkou, sýrem a brambory

matusaci
12. bře 2011

my dnes nevarime.malej ma rok tak tu bude jidla dost jelikoz bude velka oslava.takze rizky masove kulicky chlebicky apod....a zitra to same 😀

samik2008
12. bře 2011

my budem mít přírodní vepřový řízek se šťávou a rýži...a upeču od Brusinky pudinkovou buchtu,protože měla velký úspěch 😅

moudivlacek
12. bře 2011

noky s nivovou omackou