Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

kammka
22. led 2013

@asus to je mák nebo povidla??? vypadají super.

já dnes vařím brokolici,mrkev,brambor a v lednici mám z mrazáku vytaženej boršč..včera jsme dojídali víkend.
máme narvanej mrazák, tak vyjídám.. vařit budu asi až v pátek 🙂

bulinka
22. led 2013

@1luciferka1 já myslela že je to zmražený polotovar, toho se právě vyvaruju

asus
22. led 2013

@kammka je tam vše mak povidla tvaroh 😉 bylo jich s pul kg 6 obrovskejch kolaču a zustal už jen jeden 😀 😀

kammka
22. led 2013

@asus na co tatranky a spol, co?? prolém je v tom, že je toho vžycky kopa a sežere se to najednou a figura jde do háje.leda píct v noci a pakpůlku dát do mrazáku, pak se ti ohlásí návštěva a než dorazí, máš pečíno 🙂

jika10
22. led 2013

Dneska zapekane kotlety se smetanou a syrem a kuraci polivka s nudlema 😉

blahova_andrea
22. led 2013

polévku z červené čočky

1luciferka1
22. led 2013

já dnes jedu taky na dietě: upekla jsem jelítka a jitrničky z domácí zabijačky, dusím zelíčko a vařím brambor 😀 a večer si objednám pizzu 😵

asus
22. led 2013

@kammka s vahou problem nemám sundala sem 17 kg tak pohoda 😀 ale mužský sou žravky tak proto to zmizlo tak rychle 😀 😀

tina1506
22. led 2013

včera byly kuřecí placičky se sýrem, brambor, dneska plněná paprika s rajskou dělaná v troubě jako od maminky a knedlík 😉

aaadus
22. led 2013

Kuře cacciori s harissou, slaninou a těstoviny

brambora20
22. led 2013

špagety s tuňákem a rajč.omáčkou sypané sýrem
špenátový krém s bramborem
na zítra kyne knedlík a rozmrazuje se maso na hovězí guláš, polévka z dneška
večer upeču kinder mléčný řez z tvarohu

handm
22. led 2013

Králík na česneku, špenát, br.knedl

kammka
22. led 2013

@brambora20 dobrej tip s s kindr řezy.. já al bohužel musím spíš spotřebovávat jabka, takže bude asi otočený koláč
@asus jééé!!!! a jak?? já se na to chystám, než jsem otěhotněla, zkusila jsem talířkovou dietu a fungovalo to, ale když jsem otěhotněla, tak jsem se na to vykašlala, že do toho půjdu znovu, až přestanu kojit, teď už nekojím, ale moc jsem s tím nepočítala, myslela jsem, že to vydrží do léta...je v tom hodně bílkovin a zeleniny..

brambora20
22. led 2013

@kammka jaký je to otočený koláč...nějaký podobný jsem taky jednou dělala, byla to lahoda...dolů do dortovky se daly str.jablka, na to jakýsi piškot, to se upeklo, pak se to otočilo, nahoru se nalil uvařený pudink s máslem a nahoru se nastrouhala margotka...
Mně to teda víc chutnalo, když jsem si to poprvé špatně přečetla, ty jablka dala do těsta 😀 nic neobracela, nahoru jsem uvařila pudink čokoládový, kt.jediný jsem měla doma...

zizala79
22. led 2013

k obědu jsem měla ruccolu s mozzarellou a teď dodělám ten segedín, jako asi se povede 😵 a dělám k tomu houskové knedlíky, poprvé sama 😅

kammka
22. led 2013

@brambora20 to je úplně primitivní.. na dno hlubšího plechu pčící papír, posypat lehce cukrem, ořechy, na to strouhaný jabka a na to nalít hrnkový těsto , takový obyč., jak kdo dělá... cca 2 hrnky plhr. mouky, 1hrnek cukru, 1hrnek mléka, oleje pár lžic, vajíček kolik kdo může dát, stačí jedno.. ještě špetku soli a prášk do pečiva

zizala79
22. led 2013
nikiii
23. led 2013

Zbytek česnečky, a potom upeču kuřecí paličky s bramborovou kaší. A na odpoledne bude hrkhrk krém s piškoty a ovocem.

beruskanula
23. led 2013

včera jsme měli hovězí v kapustě a brambor, dnes těstoviny se špenátem, smetanou a sýrem-to budem mít i zítra k obědu🙂 a v pátek budou buchtičky s krémem

luksi
23. led 2013

@aaadus to vypadá pěkně mohla bych poprosit o recept 🙂 děkuji

ia.
23. led 2013

dnes zapékané brambory s brokolicí, šunkou, zalité vajíčkem, smetanou a posypané sýrem

ia.
23. led 2013

@aaadus prosím prosím recept...

kammka
23. led 2013

@beruskanula ty těstoviny zní dobře, to bych mohla udělat k večeři, k obědu dělám čočkovku, ale chtělo by to i něco tužšího... 😉
a včera jsem nakonec nic nepekla,malej celej večer ječel, asi zuby, akže když byl chvílema v klidu, žehlila jsem...místo vaření..

kitinka76
23. led 2013

paprikáč s nokama, kulajdu a mrkvové taštičky plněné povidlama.... nudím se už druhý den sama doma 🙂
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=133475

kammka
23. led 2013

@zizala79 segedín?? ten jsme dlouho neměli! ale momentálně nemám v mrazáku ani kousek vepřovýho..musím počkat, až chlpi zabijou nějaký prase 😉

sarkar
23. led 2013

Vídeňský tapfelspitz s rösti a jablečným křenem a peču štrůdl

katka_mel
23. led 2013

Dnes ze včerejška výpečky s bramborem a špenátová polévka. 🙂

beruskanula
23. led 2013

@kitinka76 : mnam mrkvovy tasticky, ty taky udelam 😵, uz jsme je dlouho nemeli🙂

@kammka : my je milujeme 😀 😎

kitinka76
23. led 2013

@beruskanula my jsme je nemeli nekolik let, uplne jsem na ne zapomnela 😅

kammka
23. led 2013

@beruskanula a jaký špenát na to používáš??