Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

moudivlacek
21. lis 2011

@nikiii ja me rozmrazit,ta stava by mohla nadelat paseku,ale je fakt,ze ja nedelam kynute,ale tvarohove...ale i tak,jsem pro rozmrazeni 😉

peroli
21. lis 2011

@beruskanula už jsem je tu jednou dávala - str.155 😉 proč Královské nevím ale mám ten recept od kamošky co žila několik let ve Francii... dneska jsem udělala pidi obměnu a sladkou smetanu tu 12% jsem obměnila za smetanu ke šlehání 31%

beruskanula
21. lis 2011

@peroli :aha, diky, kouknu a asi udelam tenhle tyden 🙂

kammka
21. lis 2011

@nikiii ze zmraženýho, líp se s tím pracuje...

sarunatko
21. lis 2011

@kammka potichu blahopřeju 🙂

kammka
21. lis 2011

@sarunatko tak ale fakt potichu, jsem za posledních 18 měsíců potřetí těhotná!!! 😠 😎

sarunatko
21. lis 2011

@kammka tfuj tfuj tfuj

kammka
21. lis 2011

@sarunatko 😎

reruna
21. lis 2011

@anieanne ty zdobící trubičky dr.oetker jsou jen pro zlost, taky mi to s nima nešlo, tak jsem udělala bílkovou polevu, a u sáčku ustřihla rožek a šlo to o hooodně líp
dneska jen špagety s brokolicí a vajíčkem, zítra lasagne

zuhur
21. lis 2011

@kammka tak taky jenom šeptem - gratuluju a držím palečky ať tentokrát vše vyjde 😉

simonceli
21. lis 2011

@kammka pšššt hodně štěstíčka

scvrcek
21. lis 2011

@nikiii dělám jen tvarohový, ale vždycky ze zmražených..🙂

zuhur
21. lis 2011

@brusinka.pusinka chtěla bych dnes upéct ten cibulový koláč, ale jsme na to jen dva - bude stačit poloviční dávka? Ty přeci jenom víš kolik toho tak je 🙂

brusinka.pusinka
21. lis 2011

@zuhur klidně bych udělala z celé druhý den je jěště lepší a určitě bude moc chutnat 😀 není ho až tak moc 😉

zuhur
21. lis 2011

@brusinka.pusinka tak jo, když tak bude mít s sebou do práce 😀

zuhur
21. lis 2011

@brusinka.pusinka a jak dlouho se to cca peče?

mikkisek
21. lis 2011

@kammka strašně moc Ti to přeju (potichu)!!!

kammka
21. lis 2011

holky děkuju, zatím vše ok..

mamkamarketa
22. lis 2011

zeny prosim, nejaky zaruceny recept na cheesecake ( bez prichute) jsem v usa,takze nemam tvaroh, nemate nektera recept na cheesecake treba z buka, philadelphia cream cheese atd?
dekuji moc

simonceli
22. lis 2011

Holky, jsem bezradná, nemáte některá recept na hodně jednoduchej a rychlej oběd?

kammka
22. lis 2011

@simonceli brambory na loupačku, kefír, máslo, sůl...polívka ze zeleniny z pytlíku: do hrnce studenou vodu, nebo vývar, nasypat vrchovatou lžíci krupice, rozmíchat, přivést k varu, občas zamíchat, nasypat pytlík oblíbené mražené zeleniny, když je měkká možno vlít rozšlehané vajíčko, dochutit čenekem...

simonceli
22. lis 2011

@kammka děkuji za typ

sarunatko
22. lis 2011

@simonceli Já jsem včera dělala rajskou polívku a byl to taky fofr... já ju teda nejím, ale manžel ju má rád.

llluckaaa
22. lis 2011

chtěla bych uvařit dýňovou polévku (babička nám poslala zásoby), ale musím nejdřív najít někde recept. Ještě jsem ji nikdy nezkoušela.

kammka
22. lis 2011

@sarunatko
@simonceli jj, já ji mám taky fakt rychle.. mám z léta zavařená loupaná rajčata, tak jedna dvě sklenice, provařit, rozmixovat, já ji teda pasíruju...a trošku rýže do toho třeba..

gab7
22. lis 2011

ahoj 😉 já dnes vařím těstoviny s brokolicí a kuřecím masem - moji kluci milují 😀
na 2lžicích oliv.oleje osmažím asi půlku pokráj.pórku,pak přidám na malé kostičku nakrájené 2 kuřecí prsní řízky,osolím a osmažím.Mezitím si v osolené vodě asi deset minut max.povařím brokolici.Mám-li uvařenou brokolici,uvařím si těstoviny - většinou jsou to vrtulky - ty jsou designově nejhezčí 😉 .Vrátíme se k pórku a kuřecímu masu,to už máme osmahnuté,a přilijeme k nim šlehačku,pokrájíme povařenou brokolici a přidáme asi 15 dkg nastrouhaného tvrdého sýra eidamu,vše mícháme dokud se sýr nerozpustí.Po rozpuštění sýru,tuto směs smícháme s těstovinami a podáváme 😉 .Přeji všem Dobrou chuť! 😉

moudivlacek
22. lis 2011

u nas zbytky od vcera, nejak to s malym nakombinujeme, ja zybtek lososa s kukuricnym klasem a malej brambory s mrkvi

gab7
22. lis 2011

Ještě jsem zapomněla,že přidávám na jemno nasekané lístečky bazalky 😉

simonceli
22. lis 2011

no nakonec dělám koře na kukučici a rýží, to je taky dosti rychlé