Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

nikiii
23. bře 2012

@kulenka Ta se ještě pořád prodává, jen je přííííííííííííííšerně drahá ☹

kulenka
23. bře 2012

@nikiii No, tak to mě fakt nenapadlo, že se ještě prodává 😕 Tak nějak si teď už radši upeču sama, vím co do toho dávám 🙂

nikiii
23. bře 2012

@kulenka Taky peču sama, jen že jsem to teď někde zahlídla a taky se mi vybavilo dětství 🙂

kulenka
23. bře 2012

@nikiii Dost často ji kupovala babička, když jsme měli přijet jo jo 🙂

beruskanula
23. bře 2012

@kulenka : ja si ji nepamatuju, jako kdyz jsem ochutnala, neco mi to rika, ale netusim co 😀 😅 🙂
rikas alobalova misticka..a nebylo to desne pocukrovane? 😅 😕 😀 neco takovyho si taky vybavuju... a manza mi rika, ze jo, ze to doma mivali 😀 😀

ale je to dobre..i manzovi chutna, tze pry zarazujeme do nasich osvedcenych 😀

kulenka
23. bře 2012

@beruskanula Jj, to je přesně ono 🙂
Já to mám taky povolené péct častěji 😀 A je to frk mrk recept, takže proč ne 🙂

petrajavor
24. bře 2012

Tak my jsme ráno začali lívanci 🙂 pokračovat budeme bramborama s masem (manžel) já budu mít nudle s tvarohem a odpoledne grilujeme,takže o večeři mám postaráno.... 😀

aaadus
24. bře 2012

hovězí na žampionech s rýží
A něco pro pobavení - peču bábovku, píchnu do ní jestli je upečená, na špejli nic, vyklopím ji a ona byla uprostřed úplně syrová 😠

nikiii
24. bře 2012

U nás dneska špenát, brambory a maso z uzenýho kolena. A tím pádem i uzený polívečka. Na odpoledne upeču nějakou buchtu (ještě nevím jakou - asi buchta+jabka+zakysanka), cibulovej koláč a čekáme návštěvu, tak bude ještě velikej obloženej talíř a zákusky.

falca1
24. bře 2012

zeleninová polívka a vepřová plec s bramborem asi dohromady, jdu teprve hledat nějaký recept 😀

kulenka
24. bře 2012

Kapustové karbanátky 🙂 A někdo mě tu navnadil na jahelník, tak ho udělám asi k večeři 🙂

sarunatko
24. bře 2012

My dnes vývar s písmenkama, karbenátky a brambory. Vařím pro čtyři chlapy, ale snad už naposledy 🙂

michamicha
24. bře 2012

vývar s nudlema, vepřové řízky z trouby s bramborem 🙂

werry
24. bře 2012

zapečné těstoviny s uzeným a vajíčkem, uzená polévka, dcerce brokolicovou polévku a bramborovo - kedlubnové placky z trouby

yesu
24. bře 2012

Dneska mě přítel pozval na oběd do hospody na zahrádku, zítra budou naložený kotlety a k tomu asi brambory a teď sem dopekla rychlý čokoládový dort posypaný kokosem 🙂

neu.sona
24. bře 2012

@kammka Ahoj, je mi to líto s čubinkou ☹. Koukala jsem, že jsi z Benešova. Nejezdíte k doktorovi někam tam, ale až do Libuše?

pitruskaskarolinkou
24. bře 2012

dneska vepřové nudlíčky po čínsku s rýží
zítra rajská omáčka, masové kuličky a krájené slané palačinky jako příloha 😵 😵 😵 😵

anieanne
24. bře 2012

Dnes zapečené těstoviny, k večeři měl manža chuť na kebab, tak jsem to měla bez práce 🙂 Zítra budou rozlítaní ptáčci, a k večeři asi palačinky, mám chuť 🙂

zuzi82
24. bře 2012

Tak my dnes k snídani krupicovou kaši (manža zbytek koláče), na oběd špagety se salámem a rajčaty a na večeři salát s nudličky lososa.
Zítra si na snídani dáme palačinky, na oběd vepřový jazyk smažený v těstíčku s kaší a na večeři asi dostaneme u babičky chleba s jitrnicí. 😉

kammka
24. bře 2012

@neu.sona my jsme od Netvořic a v jednu v noci nic blíž v provozu není... ☹

nikiii
24. bře 2012

Neděláte si některá doma svůj jogurt? Chtěla bych ho zkusit a hledám nějakej osvědčenej receptík...

oli26
25. bře 2012

Prosim prosim o radu, nemate nektera recept, nebo radu jak upect kure, kdyz ho chci pect s rajcaty, olivami, lilkem a cuketou? dekuji moc

falca1
25. bře 2012

dneska zeleninová polívka, svíčková s králíkem. Poobědě jdeme oslavovat, takže zákusek asi dort 😀

petrajavor
25. bře 2012

u maminky dneska sekaná s bramborem a zel.polévka 🙂

zuzkkkaaa
25. bře 2012

@oli26 Já bych dělala, že si naporcuji kuře, nebo péct vcelku to je fuk, k tomu naházet do pekáčku zeleninu, podlít vodou, případně máslo na kuře. Kuře osolit 😉

sarunatko
25. bře 2012

My dnes dojídáme zbytky - takže zapečené brambory se zbytkem grilovaných párečků od včerejška a nivou. Není to moc nedělní oběd, ale nevadí.

tyrisa
25. bře 2012

Včera jsme měli klasický hovězí guláš(moc se mi povedl). Dnes bramboráky a vepřový steak+nějaký salátek.

beruskanula
25. bře 2012

my dnes holandske rizky, br. kasi a okurkovy salatek 🙂 a hovezi vyvar 😵

je tam teda jeste rajska od vcera 🙂

nikiii
25. bře 2012

U nás dneska plněná roláda, šťouchaný brambory a okurkovej salát. A uzená polívka ze včera. A na odpoledne budu dělat meruňkovej koláč.

zuhur
25. bře 2012

Včera byly zapečené cannelloni. Dneska řízek a brambory se zeleninkou v páře.
A přikládám ještě fotku dortíku co jsem dělala v pátek manželovi k narozeninám. Jindříšek pomáhal tentokrát hlavně s dojídáním 😀 Pořádný velký dort dostane dnes od sestry takže jsem dělala jen nepečený aby se neřeklo.