Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

luciesofi
6. dub 2012

Hezký večer holky, prosím o radu. 🙂
Dneska jsem dělala zelňačku a zbylo mi půl většího pytle kysaného zelí (poslala jsem pro něj manžela 😀). Poraďte mi, co s ním. Děkuju moc 🙂

luciesofi
6. dub 2012

Jinak dnes jen kotel zelňačky, k večeři šopský salát a teď je v troubě mazanec 🙂

aaadus
7. dub 2012

Hovězí vývar s játrovými knedlíčky, rajská s knedlíkem a upeču mazanec, housky a listové šneky
@luciesofi napadá mě jedině kuře na zelí nebo plněné bramborové knedlíky se zelím

katyxq
7. dub 2012

@luciesofi Napadá mě taky kuře ala kachna (sůl, kmín, sádlo, dá se upíct i rovnou na zelí), nebo jitrničky, jelítka, brambory vařené ve slupce a k tomu syrové nebo jen ohřáté kysané zelí.

U nás asi bude květák jako mozeček s bramborama.

nadja73
7. dub 2012

dneska to bude kure na smetane, zitra kachna s houskovym kneldikem a se zelim a v pondeli rizek s bramborovou kasi. A klasicky dneska jeste upecu beranka a bostonske zemle 🙂

falca1
7. dub 2012

dneska plátek vepřového s rýží, zítra jsme pozvaní k tchýni na kačenu se zelím a v pondělí br.kaše s moravským uzeným. Pokud to dneska stihnu tak ještě tyčinky z lístkovýho těsta a boží milosti 😀

megy
7. dub 2012

tak pro přítele těstoviny - smažené krevetky a rajčatová majda, já - těstoviny bez krevet - nemám je ráda, zato mooc bylinková majda rajčatová 🙂

babulinkab
7. dub 2012

nudličková polívka
zapečený vepřový přírodní řízek s míchanými vejci, pažitkou, jarní cibulkou, sterilovanou červenou paprikou, sýrem (zkrátka co lednička dala 😀 😀 😀 ) k tomu šťouchané brambory a zeleninový salát

jimmy1
7. dub 2012

uzená polívka s kroupami, pečené uzené, bramborová kaše a okurkový salát 😵

kulenka
7. dub 2012

Tak dneska pangas jen tak upečený s bylinkami a máslem, k tomu dušenou zeleninu ... mňam 🙂

nikiii
7. dub 2012

My dneska rajskou s kolínkama.

marselina
7. dub 2012

hovězí guláš 😉

heaven_angel
7. dub 2012

kuřecí vývar a zapečené těstoviny..

prdecek
7. dub 2012

pečené kuře, červené zelí a bramborový knedlík. odpoledne budu dělat šneky z listového těsta plněné anglickou slaninou a sýrem a v pekárně na zítra na snídaní mazanec

yesu
7. dub 2012

Dneska jen na rychlovku kuřecí stehna s rýží a odpo asi udělám štrůdl.

mochenkaa
7. dub 2012

Dnes rizoto. Zítra nevím, nechce se mi moc vařit- budu sama doma. V pondělí u babičky buď zelí, maso a knedlík nebo bramborový salát a řízek.

petrajavor
7. dub 2012

Já jsem dneska na oběd sama,takže těstoviny s tvarohem....co bude zítra uvidíme 😀

jika10
7. dub 2012

Tak dnes segedinsky gulas a nudlova polivka od vcerejska

jika10
7. dub 2012

Jo a odpo zkusim muj prvni pokus mazance.

martinka87
7. dub 2012

@jika10 ja to stale nechavam na milovane babicce, ktera ma proste mazanec bestovej... Ale beranka delam 😉 aby aspon nejaky nadech Velikonoc byl... 😉

sidynka
7. dub 2012

HOlky, vy ste tady šikovné kuchařky, prosím, poraďte mi vaši oblíbenou velikonoční nádivku? Na netu jich je plno,ale já bych ráda takovou tu domácí, osvědčenou.děkuji vám moc!

luciesofi
7. dub 2012

Dneska kuřecí závitky plněné špenátem a k tomu bramborový salát od maminky..🙂

kulenka
7. dub 2012

@sidynka Zkus pohledat, někde tady je od brusinky 😉 Pár stránek dozadu 🙂

sidynka
7. dub 2012

@kulenka děkuju moc!

peroli
7. dub 2012

Pečené kuře s rýží, bramborák na plech a piškotová roláda se salko krémem a jahodama.. 🙂

ined77
7. dub 2012

Španělský ptáček, rýže.Dcerce rýži se zeleninkou. 🙂

krakorka
7. dub 2012

jehněčí na česneku a rozmarýnu s br knedlíkem a špenátem,mňamka 😵

miskadis
7. dub 2012

vepř. maso na zelenině s bramborem, hlávkový salát a ke kafíčku je makovec 😉

lucifereeek
7. dub 2012

hovězí vývar, hovězí s mrkví a bramborem pro sebe a přítel smažák s bramborem. 🙂

kammka
7. dub 2012

my jsme se dnes s malou a kamarádama jeli podívat na svod loveckých psů, tak jsme si pak u nich dali guláš s fazolema a mazanec, co jsem jim pekla... jejich dva jezevčíci prošli skvěle, bylo tam malých hajzlpísků fůra, až se mi zastesklo po tý naší vražedkyni ☹