Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

babulinkab
5. říj 2011

polívka z červené čočky
čína, rýže

kammka
5. říj 2011

@zuzi82 jéé, hoď sem rcp, to je hovězínebo vepřové srdíčko?? já jednu dobu přidávala vepřové srdíčko do guláše a bylo to v tom moooc dobré.. a není to drahé maso, nato jak je libovoučké.

brusinka.pusinka
5. říj 2011

Dneska budemem mít rajskou krémovou s e špetkou skořice s kuličkami a bude Maďarské léčo s párkem a čerstvým chlebíčkem 😉 upeču dva štrůdíky jeden jablíčkový s musli a jeden slaný 😀

moudivlacek
5. říj 2011

u nas italske rizoto s parmezanem a jarni cibulkou

holky jsem zas pribrala,si asi tuto diskuzi zakazu 😀

miskadis
5. říj 2011

sekaná s bramborem

kammka
5. říj 2011

@moudivlacek zakazuje se zakazovat...

my dojedli včera lečo, naštěstí se trávení zklidnilo.. asi ty banány, co jsem včera jedla.
dnes se chystám na brokolici v parmazánovém bešamelu s bramborem.

kammka
5. říj 2011

@miskadis sekačku jsme dlouho neměli, tahle diskuze je velmi užitečná, člověk si kolikrát na taková príma jednoduchá a chutná jídla ani nevzpomene, jako by ani neexistovala..

petrusam
5. říj 2011

hezký den .. včera jsem podle některé z Vás pekla prošívanou deku a mňam 😉 dneska máme zbytky .. plněný papriky s rýží a knedlovepřo (zelí už nezbylo 😀

miskadis
5. říj 2011

@kammka taky se tady docela inspiruju, když už nevím, co bych měla vařit 🙂

kammka
5. říj 2011

@miskadis já tak nějak poslední dobou celkem vím, ale kolikrát si vymejšlím zbytečně náročný věci 😀

simonceli
5. říj 2011

Hezké dopoledne, včera jsme s Radkem byli v kině na Muži v naději.... vřele doporučuji. Luxusní kousek. Pak jsme si byli sednoua měli jsme prima večer. MAlá spala u sestry a ještě tam je. Jinak včera jsem dostala nějaké nabídky na dárky k narozeninám, tak jsem si vybrala předplacený kredit na tetování. Tak se těším, ajk si nechám spravit ta svoje tetování a dodělám si asi nějakou další ještě.

kammka
5. říj 2011

@simonceli a copak jste měli dobrého?? 😉

brusinka.pusinka
5. říj 2011

@simonceli my byli před minukou sobotu na ten samý film s manžou a byl naprosto užasný 😉 hold takový ten pravý český 😀 😀 😀 😀

simonceli
5. říj 2011

@kammka jen alkohol 😀

simonceli
5. říj 2011

@brusinka.pusinka jo jo přesně tak......

jinak teda nevím, co dneska budu vařit, protože si něchce nikam do obchodu a nevytáhla jsem si maso 😀 tak asi udělám amolety...... 😀 😀

simonceli
5. říj 2011

jo a nějaký dobrá recept na něco s jablky? Buchtička, koláček? Štrudl jsme měli docela nedávno

brusinka.pusinka
5. říj 2011

@simonceli zkusila si jablečný páj 😉 receptík jsme dávala 😉 nebo nepečený jablečný dortík také mňam

zuhur
5. říj 2011

Tak včera byly plněné tortily - @brusinka.pusinka nemáš nějaké osvědčené - já jsem na netu našla snad jen dva receptíky na náplně. Dneska si asi udělám špecle se salámkem a vajíčkem, vařím dnes jen pro sebe, tak se mi nechce vyvařovat.

kammka
5. říj 2011

@simonceli o jednom vím, vezmeš kachnu, nasolíš, nacpeš do ní jabka, dáš do pekáče, kolem taky pár na čtvrtky jablek a pečeš přiklopené do měkka, odklopit až na konec, kvůli kůrčičce 😀
k tomu zelíčko, nejlépe červené a knedle

brusinka.pusinka
5. říj 2011

@zuhur
tortila s kuřecím masem

grilovací koření 1 špetka
hotové tortily 6 kusů
kuřecí prsa 4 kusy
majonéza 1 lžíce
olej 1 lžička
salátová okurka 1 kus
sůl 1 špetka
Postup přípravy

Kuřecí maso nakrájíme na kousky, osolíme, posypeme grilovacím kořením a opečeme zprudka na pánvi.
Rajčata a okurku omyjeme a nakrájíme na malé kousky.Tortily ohřejeme v mikrovlné troubě, pomažeme majonézou, přidáme rajčata, okurky a opečené maso.
Kuřecí kousky je možné obalit před pečením v kořeněném těstíčku.

kammka
5. říj 2011

@simonceli nebo pečené brambůrky, to je asi míň práce a véliká mňamka 😎

moudivlacek
5. říj 2011

@kammka pecene brambory se zakysankou jsme meli k vece,mnamina 😵
hlidani zavidim,u nas neni,takze co je kino,zabva jaksi nevim 😒

simonceli
5. říj 2011

@kammka tak to udělám... děkuji

simonceli
5. říj 2011

@kammka to zní dobře, to udělám o víkendu a nějaké koření na tu kachnu?

brusinka.pusinka
5. říj 2011

dnešní menu 😉 a moje zlato jak čeká na baštu 😉

kammka
5. říj 2011

@simonceli není třeba, stačí sůl a pepř
@moudivlacek ty brambory jsem myslela k té kachně 😀

beruskanula
5. říj 2011

@brusinka.pusinka : ta je kouzelna 😵 ... malovala,vybarvovala nebo lustila? 😀 🙂

my dnes spenat, brambor, vajícko a tatínek k tomu bude mít vepřovou pečeni....a zitra svestkove knedliky apokud bźbudou nejake svestky, udelal by se jeste kolac, ten jsme meli vcera..proste dost svestek 😀

brusinka.pusinka
5. říj 2011

@beruskanula děkujeme no ona si tak píše oblíbila si pero tornádo a říká mamí sem děda pišu pismenka 😉 ale má omalovánku 😉

beruskanula
5. říj 2011

@brusinka.pusinka : 😵 je desne inteligentni, to jde videt, ze je sikulka 😵

a samo taky mnamka na jidlo, ale mala ho proste zastinila 😵 😀

brusinka.pusinka
5. říj 2011

@beruskanula moc díky 😉 😵 😵 😵 😵