Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

kammka
4. únor 2014

..a minulý týden měla být čočka a nedošlo na ni, takže zítra..

artepmis
4. únor 2014

@laurital můžu poprosit recept na sladkokyselou omáčku? děkuji

edeltraut
4. únor 2014

U nás dnes bude fazolová polévka, pizza a okurková omáčka - hodně lidí, hodně chutí 😀. Doufám, že zbude na zítra a budu mít veget 😀

laurital
4. únor 2014

@artepmis Jasně 🙂
Sladkokyselá omáčka
4PL sójové omáčky
3PL bílého vinného octa
1PL sladké chilli omáčky
1PL medu
1PL hnědého cukru
Všechny přísady zahřeje v kastrůlku za stálého míchání a necháme chvíli odležet, aby se chutě spojily.
Výborná je i v kombinaci kuřecího a ananasu.

zizala79
5. únor 2014

včera oběd houbové rizotto od manžela, k večeři pečené kuře a bramborová tortilla a udělaly jsme s mamkou kringel
dnes těstoviny s rajčatovou omáčkou, k večeři zřejmě palačinky
zítra dopoledne budeme péct perníčky 😵 a na večeři plánuju francouzské brambory, oběd ještě musím vymyslet

sofinulik
5. únor 2014

ja dnes ukuchtila frankfurtskou polevku s parkem (z cervene cocky) a segedin 😝 tak chlap bude spokojen urcite a mala ma rajskou s dets.testovinama a knedlik se segedinem miluje.....a ja si udelam nejaky salat...ne ze bych nemela rada segedin, to ne....ale to poporodni pandero musi proste dolů 😝

laurital
6. únor 2014

Já to vezmu rovnou za poslední tři dny 😉
Kuřecí rošťáci s bramborovou kaší se zakysanou smetanou
Pizza quatro formaggi
Kuřecí kari s kokos. mlékem a jasmínovou rýží

helcenka
8. únor 2014

Dnes zapečené těstoviny se zeleninou a sýrem, zítra vepřové řízky s brkaší a upeču tvarohovou bábovku 😉.
V pondělí dojíme, co zbylo z víkendu.

lucifereeek
8. únor 2014

zeleninová polévka, francouzské brambory s okurkem, koblížky do trouby

kammka
8. únor 2014

středa čočka s vejcem a zeleninkou
čtvrtek špenát, těstoviny, zelenina,
pátek krůtí guláš na houbách , rýže
dnes špagety s boloňskou om. , k večeři palačinky
zítra hejk na másle a kmíně, brambor... možná bude hráškový krém

lamarika
8. únor 2014

Včera losos pečený na cibulce a paprikách s vařeným bramborem. Dnes kuřecí vývar, rýžové nudle s kuřecími nudlema a mrkví

zelva
8. únor 2014

My měli včera pórkovo-bramborovou polévku a zapečené kuřecí plátky s brambory na šlehačce. To bylo žrádlo 😉 A dneska hovězí guláš s těstovinou...No a zítra asi masové koule v rajčatové omáčce..S rýží..

l_baruska
8. únor 2014

dneska jsme měli file z tresky pečené s paprikou, žampiony a kukuřicí, zítra bude vepřové s mrkví a bramborem, a zítra budu pct jablečn bábovičky s javorovým sirupem

laurital
9. únor 2014

Včera obyč karbanátky s bramborovou kaší a dnes glazovaná kuřecí prsa s pórkem a rýží 😉

vetyver
9. únor 2014

Vcera hov.vyvar a hov. Gulas,plnene buchty tvarohem a makem. Dnes vepr.cina s jasminovou ryzi.

punky
9. únor 2014

dneska k obidku sojove platky na divoko a priloha polentove pecene noky a k veceri cizrnova polevka s krutonky 😉

sabha
9. únor 2014

dneska králík na cibuli s br. kaší a nudlová polévka a zbylo i na zítra 😀

lucifereeek
9. únor 2014

vývar s pohankou, kuřecí roláda s rýží

leilat
10. únor 2014

ja dneska vybornou veceri pro dcerku i pro nas 🙂
http://www.prosimspinkaj.sk/11/post/2014/01/ovs...

ladie
11. únor 2014

@zelva mám tady kuřecí a nevěděla jsem, co z toho. Ispirovala jsem se u tebe a k večeři budou zapečené plátky s bramb. a šlehačkou. Mňam!! 🙂

Jinak k obědu to vidím na kulajdu a jahodové knedlíky.

xpila
11. únor 2014

Večer nejspíš masové kuličky a la Ikea a k obědu zbytek kari z červené a bílé čočky s kokosovým mlékem, cuketou, mrkví a paprikou a k tomu basmati rýže..

helcenka
12. únor 2014

Dnes pečená kuřecí stehna bez kůže s rýží a nějakou zeleninou, ještě pohledám, co tu mám.
Zítra file na másle s bramborem a v pátek nejspíš nějaká dobrá polívčička. 😉

kammka
12. únor 2014

včera vepřové kotlety pečené s bramborama a hráškový krém, dneska asi rizoto s drůbežím nasem, mám někde v mrazáku vařené krůtí maso a polívka nevím, možná mrkvová..

zuzik22
12. únor 2014

Dnes u nás bude bramb.knedlík + uzené + moravské zelí 🙂

sofinulik
12. únor 2014

dnes bleskovka (nez maly spal 😝 ) masove kulicky v omacce a'la kure na paprice, protoze rajskou můj manzilek neji (takova dobrota, nechapu 😖 ) a k tomu kolinka.....polivka je kureci vyvar ze vcera 😉

ladie
12. únor 2014

K obědu frankfurtská polévka a svíčková. Syn doslova sežral tři knedlíky 😕
K večeři tady mám kousky kuřecího, tak asi špagety s kuř., rajčaty a špenátem nebo hráškové risotto s kuř.
A peču tvarohovou bábovku.

laurital
12. únor 2014

Kuřecí perkelt se smetanou a hráškem, domácí špecle 😉

edeltraut
12. únor 2014

@laurital Super nápad! 🙂 Určitě tento týden bude 🙂

U nás dnes uzená polévka s kapáním a zapékané těstoviny s uzeným a špenátem 🙂

kammka
13. únor 2014

@sofinulik jo tihleti zmlsaní chlapi, to je děs.. mám kamarádku, a její chlap nejí zelí, knedlíky, rýži... to je teprve dilema s vařením..

kammka
13. únor 2014

my dnes měli dojídat rizoto, ale malá skuhrá, že jí bolí v krku.. asi angina.. tak jsem udělala kvůli ní našlehanou brkaši a k tomu jen nakrájená rajčátka a ona si dala tři lžíce a zase spí..mudra má dovolenou, krčařka taky, abych ji táhla do špitálu na orl, to nemám to srdce.. ale asi mi zítra nic jinýho nezbyde. nebo pojede tatínek..dneska je do večera v práci.. 😖 😖 😠 😠 ☹ ☹
k večeři jí asi udělám pudink.. krupičku měla včera.