Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

eriska
28. kvě 2012

u nás včera vařila babinka, srnčí svíčková s domácím knedlíkem, v sobotu zeleninová hustá polívečka a vdolky, dneska bude kuřecí vývar se sýrovými knedlíčky a zbytek svíčkové..na odpolko se chladí dortík z pudinku Olé a zakysanky

vilma25
28. kvě 2012

těstovinový salát s tuňákem...

marhulinka
28. kvě 2012

zapečené makaróny

nikiii
28. kvě 2012

U nás dojídáme zbytky - já guláš a holky sekanou s kaší.

prdecek
28. kvě 2012

na oběd zbytky od včeřa - kuřecí vývar s játrovými knedlíčky a těstoviny s omáčkou (maso už nezbylo :( ) a na večeři donese chlap z práce moravského vrabce, červené zelí a knedlík 🙂

petule246
28. kvě 2012

u nás dnes segedín s knedlíkem

jika10
28. kvě 2012

u nas dneska hovezi gulasek s kneeedlem

katyxq
28. kvě 2012

Dneska budou vepřové kotlety na žampiónech a dušená rýže (asi jasmínová).

djn
28. kvě 2012

fazulová polévka, sekaná a bramborový salát

brusinka.pusinka
28. kvě 2012

dneska máme květákový krém s kukuřicí a kari, a zapékací klobásu s cizrnovou kaší.-)

jimmy1
28. kvě 2012

těstoviny, rajská, pečené masové kuličky 😵

brusinka.pusinka
28. kvě 2012

dnešní mňam🙂

madlisek
28. kvě 2012

U nás dnes noky s rajčaty, olivami a bazalkou, mimino mělo telecí s hráškem 🙂

evuss
28. kvě 2012

Dnes jsem vytáhla z mražáku buchtičky, tak jsme si k tomu s Viky udělaly pudink.
Večeře fazolky na smetaně s bramborem.
Zítra buřtguláš (zbyly špekáčky ze včerejšího grilování).
Ve středu dojíme zbytky 🙂
Čtvrtek králik na paprice a dom. knedla.

neu.sona
28. kvě 2012

U nás dneska ondráš a vevnitř kančí kýta. Dobrůtka 🙂

terryfox
28. kvě 2012

Ahoj 🙂 Já dnes dělala bio kýtu zapečenou s červenou cibulí, goudou a šlehačkou, k tomu pyré z brambor, květáku a bylinek. Ještě se chystám na čoko-tvarohový dortík, moje mamka má zítra narozeniny 😵 Takže sečteno, podtrženo - u nás dnes samé ne moc zdravé věci 😀

ladenka
28. kvě 2012

my dnes měli to samé co @jimmy1

michamicha
28. kvě 2012

@neu.sona mňam, ondráše už jsem neměla snad 3 roky, dala bych si 🙂

power700
28. kvě 2012

@michamicha
@neu.sona holky, co je to ondráš?

michamicha
28. kvě 2012

@power700 bramborák a uvnitř je maso (většinou kuřecí nebo vepřové) 😉

heaven_angel
28. kvě 2012

já jsem dneska šíleně unavená z práce, takže jen rychlovku - bramborovou omáčku..

yesu
28. kvě 2012

@heaven_angel a jak ji děláš a co k tomu?

samanka_alice
28. kvě 2012

Já jdu dnes poprvé zkoušet kapustové karbanátky z tohoto webu, tak jsem zvědavá, jak se povedou 🙂 🙂 🙂 🙂
http://www.varilamysicka.cz/articles/krupave-ka...

aaadus
28. kvě 2012

k obědu zbytky, na večeři pstruh s kuskusem a grilovanou zeleninou

heaven_angel
28. kvě 2012

@yesu bramborovou omáčku jsem poprvé jedla u tchýně, do tý doby jsem ji neznala a je to podle mě taková hodně hustá bílá kyselá polívka 🙂 dělám to podle oka, takže dám vařit do vody brambory na kostičky s kmínem, 5 kuličkami nového koření, 5 kuličkami pepře a 2 bobkovými listy, ale jen tak aby byly brambory potopené a vedle si uvařím vajíčka natvrdo.. až jsou brambory skoro uvařené, přidám trochu mléka a kelímek zakysané smetany (může se přidat i bujon) a pak zahustím moukou rozkvedlanou v mléce.. na závěr do toho dám ta uvařená vejce na kolečka, dosolím a okyselím octem a posypu petrželí.. mně to stačí samotný a manžel to jí s chlebem.. takže taková omáčka neomáčka 🙂

samanka_alice
28. kvě 2012

Květáková polévka

karmenta
28. kvě 2012

kuřecí vývar s nudlemi, pečené kuře s bramborovou kaší, bábovka.. Před pár hodinami jsme se vrátili po týdnu z nemocnice a byly jsme s malou tak vyhládlé že jsme spořádaly i porci na zítra 😀

ia.
28. kvě 2012

na oběd nebyl čas, k večeři hospodská klasika - smažák, brambory, tatarka 🙂

yesu
28. kvě 2012

dneska sme měli smažený žampiony a vařený brambory. na zítra sem vytáhla kuřecí prsa, ale vůbec nevím co s něma!?

1luciferka1
28. kvě 2012

jelítko, jitrnička, brambor, zelí