Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

weri1
1. srp 2012

@aaadus prosím tě, ten prášek do perníku je kypřící prášek ?

sweet81
1. srp 2012

@kristi Tak to je humáč😀 Nechápu jak to někdo může jíst a vůbec to dát dítěti.

pitruskaskarolinkou
1. srp 2012

těstoviny, olivový olej, krabí tyčinky, rajčata, hrášek a zakysaná smetana, polévka bramboračka od včera 😉

jaja01k
1. srp 2012

Kuřecí zeleninové ragú na kari s rýží

aaadus
1. srp 2012

@weri1 ne, to je přímo kypřící prášek do perníku, dá tomu tu perníkovou vůni

power700
1. srp 2012

ahoj holky, prosím vás, když se zavařujou broskve, je nutné je oloupávat, nebo můžou zůstat neoloupané? Díky za radu.

weri1
1. srp 2012

@aaadus tak prej je i nějakej perníkovej prášek, ale ten jsem nikde nesehnala, tak dám jen ten kypřící..díky

lenam
1. srp 2012

@weri1 u nás ho mají snad v každém obchodě s potravinami - já nejčastěji kupuji tento http://www.czshop24.eu/product.php?id_product=120

weri1
1. srp 2012

@lenam já byla jen v penny a bille a neměli ho...tak jsem dala jen ten kypřící do perníku....a ořechy přímo do toho , takže to bude takovej perník neperník 🙂 uvidíme co z toho vyleze

weri1
1. srp 2012

@lenam jo to jsem tam dala, přesně tenhle, ale moje máma i teta říkali že je to přímo nějakej prášek do perníku a jmenuje se to Perník

lenam
1. srp 2012

@weri1 Tak já dávám do perníku jen toto a myslím, že to stačí. Krásně to pak voní. Perník se prodává také, někdo ho používá třeba do rajské omáčky apod.

monako3
2. srp 2012

Ahoj holky, potřebuji nějaký tip co udělat s borkolici, ale bez masa. myslela jsem, že udělám smažený, ale nemám strouhanku 😀....myslíte,že je blbé jak se dělá květakový mozeček, že by byl brokolicový mozeček? 😀...potřebuji něco rychlého, když je venku hezky 🙂

krakorka
2. srp 2012

U nás dnes zapečené špagety 😉

monako3
2. srp 2012

@kristi Já už to maso s chipsama jednou jedla bohužel na návštěvě, jen ty chipsy byly paprikové a bylo to v tom obalené 😀...měli to jako slavnostní oběd, což jsem nepobrala 😀

cervena_vila
2. srp 2012

@monako3 já dělám brokolici i jen s rozpuštěnou lučinou a k těstovinám - bleskovka, za čtvrt hodinky na stole.

monako3
2. srp 2012

@cervena_vila no já už udělala ten mozeček a v pohodě, ale děkuji 🙂. třeba příště 🙂

miriska
2. srp 2012

my máme dnes smetanovej špenát, nový brambory a vajíčko a odpoledne na sváču koláč z pom. másla se švestkama a drobenkou, včera bylo kuře s houbovou omáčkou a rýží.

sarunatko
2. srp 2012

Dneska jen hrachová polévka a obložené chleby - šunka, sýr, rajče, paprika, ledový salát.

ined77
2. srp 2012

u nás dnes zeleninová polévka s písmenkama, kuřecí masíčko s brokolicí ve smetanové omáčce a těstoviny 🙂 .

ined77
2. srp 2012

@monako3 ..nebo jen trošku podusit a přidat smetanu+ těstoviny a je to 😉

cervena_vila
2. srp 2012

Přinutila jsem se uvařit. Hrnec těstovin, krůtí kousky ve smetanové omáčce a druhá varianta je sýrovo-rajčatová omáčka.

beruskanula
2. srp 2012

dnes těstoviny se smetanovo syrovou rajcatovou majdou..rychlovka 😀 , ale dobra

a udelala jsem taky kvasnicovou pomazanku 😉 a zeleninový salát 🙂

aaadus
2. srp 2012

sobota - kynuté borůvkové knedlíky
neděle - oslava - kuřecí vývar s játrovými knedlíčky, plněná kuřecí kapsa + šťouchané brambory s cibulkou a slaninou + zeleninový salát, obložené mísy, dort
úterý - tomatová polévka, cuketové řízky s bramborem
středa - hovězí na hříbách s těstovinama
čtvrtek - cuketové placičky, babeta

timbouctou
2. srp 2012

tak včera dojeden hovězí gulášek s vrtulema, dnes měl mimís druhé!!!!! narozky, takže dětská oslava. K obědu brambory s baby mrkví na másle, k svačině a večeři ovocný dort s agarem, slaná zvířátka, bramborové tyčinky, jednohubky, cibulové kroužky, čokoládové sušenky, oříškové sušenky, gumídci a jiné potvory a bůhvíco ještě od koho dostali 🤐 a maminky k tomu pivo citronové, děti džus zelený banán s vodou.
Plánuju boloňská kolínka, o víkendu rodinná oslava, tak asi nějaké grilčo.

pitruskaskarolinkou
2. srp 2012

dneska lečo s bagetkou

1luciferka1
3. srp 2012

salát s lososem, manža salát s kuřecím a děti tvarohové knedlíky se švestkama
a včera byly řízky s brkaší

nikiii
3. srp 2012

Zeleninová polívka, a klasika - pečené maso, brambory, okurkový salát.

handm
3. srp 2012

U nás byl dneska králík na zázvoru s těstovinama. NA knedlíky v teple vůbec nemám chuť a prcek má radši bramborové než houskové😉🙂

pitruskaskarolinkou
3. srp 2012

kuřecí plátek zapečený s bazalkou, rajčaty a mozarellou, šťouchané brambory

falca1
3. srp 2012

dneska zbytek špaget ze včerejška, zítra dýňová polívka a švestkové knedlíky s mákem 😀 .