Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

ladie
11. čer 2013

Sobota: pravá kulajda, sumec, šťouchané brambory s pažitkou
Neděle: rajská polévka, pečené kuře s rýží, creme brulee
Pondělí: zeleninová polévka, kuře na paprice, těstoviny
Dneska: polévka od včerejška, šafránové risotto s parmezánem, vepřová panenka s bylinkama 🙂

tina1506
11. čer 2013

já jsem se dala na dietování, ale vyvařuju si a vypíkám jako pro krále 😀 https://www.modrykonik.cz/fotoblog/tina1506/alb...

dneska mám v plánu rybku zapékanou s vajíčkem, vzpomněla jsem si, že nám ji mamka kdysi dělávala 😉

vendullka
11. čer 2013

U nás dnes zeleninová polévka a pak vepřová svíčková s domácím houskovým knedlíčkem

katka_mel
11. čer 2013

U nás dnes polévka ze včerejška jarní a Placky z vloček mrkve a sýru.

nemue
11. čer 2013

pórková s mrkví, pečené kuřecí stehno se zeleninovou celozrnnou rýží, jogurtovo višňová zmrzlina 😉

lkasparo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pindruscha
11. čer 2013

jahodové knedlíky 🙂

helcenka
11. čer 2013

Dnes zapečené těstoviny s uzeným masem a kapií.
Zítra je dojíme a pro prďolu bude ovesná kaše s banánem a rozinkama.

babulinkab
12. čer 2013

tak dnes jsem vařila rajskou, znojemskou, masovo-zeleninovou směs do rizota a přírodní řízky s hořčičnou omáčkou, vše zavařuji na dovču
zítra pizza - listové těsto, kečup, šunka, kukuřice, sýr

jimmy1
13. čer 2013

včera brgul, dneska kuřecí játra na cibulce, na zítra čočka na kyselo

beruskanula
13. čer 2013

včera byla k obedu krupicka, odpo jsme byli na burtech, a vecere byla studen 🙂

dnes smazena cuketa a brambor 🙂

sofinulik
13. čer 2013

vcera odpoledne jsem uvarila hrnec veproveho na houbach, knedlik......takze je i na dnes....akorat by to chtelo jeste nejakou polivcicku ale moc se mi na ni nechce v tom vedru 😝

helcenka
13. čer 2013

Dnes filé s bramborem a zeleninou. A na odpoledne "zemlbába".

monavika
13. čer 2013

spenat s veprovymi kousky z plece....pro me k tomu brambor,pro pritele a malou domaci houskovy knedlik

steffi23
13. čer 2013

Ahoj, prosím o radu. Koupila jsem pohanku, chci z toho něco udělat, ale nevím, co s tím 🙂 Jak to přidat do jídla, polévky nebo co se z toho dá uvařit? Díky předem

1luciferka1
13. čer 2013

@steffi23 já s ní zahuštuju polívku a nebo přidávám do rizota 😉

1luciferka1
14. čer 2013

holky, když vaříte kysané zelí, bílé, přidáváte tam nějaké koření?

zd57
14. čer 2013

@1luciferka1 pouze sůl a kmín, po uvaření trochu zahustím moukou nebo syrovou bramborou a na závěr přidám osmaženou cibulku.

jaja01k
14. čer 2013

Rýžové nudle s vepřovým masem a zeleninou. A peču dort z lineckého těsta s tvarohovou náplní.

helcenka
14. čer 2013

Dneska jsme začali opravdu slibně - k snídani jsme si dali zbytek zemlbáby, mňam. K obědu bude kuře na paprice s rýží.

monavika
14. čer 2013

sojova sekana,brambor,okurek....receptk zde....
http://themumsdiary.blogspot.cz/2013/06/sojova-...
a zbytek rodiny sekana z mleteho masa plnena vajickem,brambor

kammka
15. čer 2013

včera jsem udělala na dva dny guláš z fazolí, vepřové kýty a zeleniny, k tomu chleba. dnes mi dones kamarád doma krmené kuře, samo zabité a oškubané,vykuchané.. takže už mám z kostry hotovou polívku, příkrm pro Tondu a v lednici prsa a stehna..mám dvě dávky vývaru, z jedné a ze stehen bude zítra kuře na paprice s knedlíkem, druhá půjde do mrazáku
a poslední dobou peču s oblibou estonský kringel, ale nemotám se s věncem, rozpůlím a nacpu do dvou chlebíčkových forem vyložených papírem..a sypu na to hrstě rozinek

helcenka
15. čer 2013

Dnes vepřové se zelenýma fazolkama a brknedlíkem, zítra si děti přejí na zahradě pečené buřtíky a pokud by počasí nebylo k tomu tak bude pečené kuře s rýží.

lkasparo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jaja01k
16. čer 2013

Těstoviny s mořskými plody

sofinulik
16. čer 2013

dospelaci boršč od včera, pro malou kureci vyvar s testovinama-dinosaurama (boršč ji moc nešel), kureci rizek, nove bramburky a okurkovy salat 🙂

zzuzziik
16. čer 2013

včera bavorské vdolečky (pečené v troubě), dnes zapečené plněné papriky s mletým hovězím a rajčaty a k tomu domácí bylinkové houstičky

ladie
17. čer 2013

Sobota: hrachová polévka, špagety s kuřecím masem, bio rajčaty a bazalkou (pěkně vypěstovaná doma)
Neděle: hovězí vývar s domácími játrovými knedlíčky, medailonky z vepřové panenky, domácí hranolky
Dneska: brokolicový krém, halušky s brynzou a slaninou

abcdef22
17. čer 2013

prosím vás, děláte některá králíka na zelenině nebo slanině, nemáte osvědený recept? předem moc děkuji