Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

kammka
25. únor 2015

včera kuřecí kousky na pánvi s cibulí a červenou paprikou, večer míchaná vajíčka na slanině, dnes čočka na kyselo se špekáčkem na kolečka a cibulkou, kuřecí polévka s domácíma nudlema, budem ji mít i k večeři, ať se sní..

zítra s kamarádkou snad zoo, nebo solná jeskyně, pokud bude hnusně

katka_mel
26. únor 2015

Tak dnes pečené kuřecí stehna asi s rýží

edeltraut
26. únor 2015

Včera slepice na paprice a hovězí vývar , pudink, dnes řízky z divočáka s drůbežím vývarem a pudinkoví šneci. Zítra hrachová polévka a pstruh na másle s bramborem a ke kávičce bábovka 🙂. Na sobotu asi připravím srnčí guláš a v neděli upeču kachnu 🙂. Potřebuji vyprázdnit mrazák 😀

berynka
26. únor 2015

Kuřecí stehna zapečená s žampiony a smetanou, brambory. A zkusila jsem (asi jako poslední 😉 ) upéct pro děti nutelovou hvězdu a byla jsem fakt příjemně překvapená 🙂 .

jika10
26. únor 2015

Včera br.knedlík, výpečky, špenát, kuřecí polévka s nudlema. Dnes polévka stejná a pizza. O víkendu se o nás bude starat babička

pavlaxx
26. únor 2015

Kuře na paprice s houskovým knedlíkem

kate013
26. únor 2015

halušky se zelím 🙂

paulito
26. únor 2015

@berynka Mohu poprosit o recept na tu nutelovou hvězdu? Děkuji moc 😉

berynka
26. únor 2015

@paulito http://www.nejrecept.cz/recept/pletena-cokolado...

začátkem týdne jsem to okopírovala od někoho tady na MK 😉 . Dobré je pustit si i to video.
Já tam nedala cukr (kromě kvásku) a pak to trochu posypala navrch moučkovým, když bylo hotovo a super 🙂 .

paulito
26. únor 2015

@berynka Moc děkuju 😉

kammka
27. únor 2015

@edeltraut tak jsem to přečetla chlapovi... "nojo, oni maj moc mlíka, tak furt vařej puding...😀" a když jsem dočetla tak... "no teda ty si žerou" 😀

my dnes brkaše,vinná klobása

maybe72
27. únor 2015

u nás dnes kroupový uzený vývar, květákové placičky a bramborová kaše, ke svačině makovec a mlsná pudinková miska
oficiálně jsem 14. den na mateřské, pro tu svou hladovou partu vařím pořád (musím, jinak by snědli mě 😀 ), ale po našich zlatých kuchařkách v práci už se mi opravdu intenzivně stýská 😉

maxinkaa
27. únor 2015

Brokolicové placičky se sýrem, zítra vaří manžel domácí italské těstoviny jako překvapení, protože já jdu na kosmetiku 😀 a v neděli poprvé dělám uzené s křenovou omáčkou a knedlík 😎

bobulka_216
27. únor 2015

Včera byl masový ( kuřecí) placek a dneska tříbarevná rýže s vepřovým na žampionech 🙂

nocarka
27. únor 2015

Já budu poprvé dělat králíka a ještě vůbec nevím jak :D a s čím 🙂

edeltraut
27. únor 2015

@kammka Si piš 😀. Puding máme 3x týdně 😀. Tenhle týden je fakt "výživný" 🙂, ale čeká nás víkend v lese, tak musíme nabrat síly 😀. Tam budeme přes den jíst jen špekáčky 😉. Tatínek nám naordinoval "jarní očistnou kůru" - budeme se čistit my i les 😉

kata1988
27. únor 2015

@nocarka ahojky, králíka můžeš udělat na smetaně a nebo (to dělám já),že ho prošpikuješ česnekem, pokladeš na něj slaninu a dáš péct, nebo můžeš místo slaniny použít vepřový bok. Králík je totiž sám o sobě docela suchý. 😉

nocarka
27. únor 2015

@kata1988 Děkuji za inspiraci, vidím ho na to s tou slaninkou 🙂

soda365
27. únor 2015

zapečené fleky s uzeným masem..mňamka..už teď se na to moc těším.. 🙂

olga20
27. únor 2015

mrkvová omáčka s bramborovým knedlíkem 🙂

bobikkjana
28. únor 2015

My dnes kuřecí kousky ve smetanové omáčce s pórkem a hráškem s těstovinami

Holky prosím o tip na filé bez kostí. Připadá mi, že jsme zkoušeli ledacos a všude aspoň jedna mrška byla...

lucifereeek
28. únor 2015

květákové placičky s bramborem, kakaové sušenky

prdecek
28. únor 2015

@bobikkjana kupuji v Lídlu alijašskou tresku, výjde 400g na 55kč. ale je výborná a kost jsme nikdy neměli, sice ji kupuji jednou do měsíce, ale je fakt moc dobrý, jak na přírodno tak na obalení

prdecek
28. únor 2015

jinak u nás dneska vepřová plec na paprice, těstoviny a polévka zavařená s rýží a zeleninou
zítra pštrosí vejce s br. kaší a vanilkový pudink

vanka11
28. únor 2015

Jedeme do restaurace 🙂

lucifereeek
1. bře 2015

Kuřecí znojemská s rýží

zelva
1. bře 2015

Ahoj holky, u nás včera zapečené těstoviny se šunkou a brokolicí a dneska tortily s kuř. masem a zeleninou. A včera jsem pekla hrnkovou bublaninu se zavařeným angreštem a špendlíkama.

marecek4
1. bře 2015

včera jsme měli uzený se zelím a knedlíkem a dnes bramborový salát a řízečky z divočáka 🙂

aventas
1. bře 2015

Taky se pridam dnes jsem delala kureci kapsu se sunkou a syrem to vse s brkasi🙂

iz
1. bře 2015

My dneska budeme dělat špagety carbonare