Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

jimmy1
27. lis 2011

kapustová polévka, vepřová kýta zapečená na česnesku, škrtič (dušené brambory na kostečky na troše oleje s kmínem, mňamka 😉), kyselá okurka, kysané zelí

miriska
27. lis 2011

my jsme měli dneska těstoviny s kuřecím masem, listovým špenátem a smetanou...

kackabo
27. lis 2011

nudlová polívka a segedinský guláš s knedlíkem

pajula
27. lis 2011

vepřové plátky s hermelínem a smetanové brambory

alenv
27. lis 2011

dneska svíčková

misicka455
27. lis 2011

vepřové na houbách brambory na večeři bramboráky

anieanne
27. lis 2011

Oběd u tchýně, byla polévka s játrovými knedlíčky, vrabci se zelím a br. knedlíkem, a borůvkové/povidlové koláče.

sarunatko
28. lis 2011

Dneska zbytky ze včerejška, nestíhačka, peču narozeninový dort a budu chystat chlebíčky 😉

nikiii
28. lis 2011

Taky dneska dojídáme ze včerejška, vařím jen vývar, a budeme péct s holkama muffiny s borůvkama.

anieanne
28. lis 2011

Pórková polévka, francouzské brambory, a odpo další várka úžasných Brusinčiných perníčků 🙂

sarunatko
28. lis 2011

Děcka, neštvěte mě s těma perníčkama! 🙂 Já je nakonec budu muset upíct taky, když je všichni tak chválíte 😎

brusinka.pusinka
28. lis 2011

😀
dneska čočková polévka Pirohy s masem a červené zelíčko 😉

brusinka.pusinka
28. lis 2011

@peroli zlatko uplně obyčejně uděláš bramborákové těsto, a krabí tyčinky bez upravy pouze rozmražené a uzené aso uvařím 😉z vývaru mám polívku a peču tak že udělám placku tenčí bramborákovou jen z jedné strany položím maso či tyčky a dám lžičkou těsto tak abych to zakryla a peču i z druhé strany 😉 je to velká dobrota 😉

vendulka
28. lis 2011

rizoto

brusinka.pusinka
28. lis 2011

dnešní mňam

berenika39
28. lis 2011

@brusinka.pusinka oříšky jedouuuuu zítra ráno, budou u tebe ve středu🙂.

brusinka.pusinka
28. lis 2011

@berenika39
@berenika39 skvěléjsi poklad 😉 ve čtvrtek už můžeme péct 😉 😀

eriska
28. lis 2011

my máme taťku pryč, takže dělám své oblíbené jídlo, kuskus s kuřecím masínkem a zeleninou, co dům dal😉

holky, já dělala o víku taky perníčky, jenže u babí a recept od brusinky samozřejmě zůstal doma ☹ nicméně, perníčky, chuťově moc, moc dobré, ale těsto se rozpadala, takže vyválet placku, která by všude nepraskla byl nadlidský úkol..radši jsem si receptík od @brusinka.pusinka opsala do mobilu a příští týden z něj bude perníkový stromeček😉

brusinka.pusinka
28. lis 2011

@eriska 😀 stromeček budeme dělat také 😉 hned 2x

tygrous
28. lis 2011

@brusinka.pusinka A jde z toho tvého perníčkového těsta i perníková chaloupka? Zkoušela jsi?

brusinka.pusinka
28. lis 2011

@tygrous to nevím ale myslím že jo že to není problém jen prostě když ji budeš chtít snís sníš nevylámeš si zuby 😉

tygrous
28. lis 2011

@brusinka.pusinka tak zkusim a dam vedet😉 Chci ji dat malymu k Mikulasi😉

brusinka.pusinka
28. lis 2011

@tygrous budu se těšit

peroli
28. lis 2011

@brusinka.pusinka myslíš že bych tě mohla poprosit i o to tvoje bramborákový těsto? abych to měla autentický 😀 😀 děkuju 😵

verunka8
28. lis 2011

dušená mrkev s hovězím masem, brambory

llluckaaa
28. lis 2011

bramborová kaše, šmakoun

lenam
28. lis 2011

@brusinka.pusinka Mohla bych tě poprosit také o recept na perníčky? Moc děkuji! 🙂 Nemůžu to tady v diskuzi najít. Pokud to tam někde je, stačí mi napsat jen stranu. Ještě jednou díky!

brusinka.pusinka
28. lis 2011

@peroli strana 45 😀

@lenam strana 186 😀

zuhur
28. lis 2011

Včera kapr po ďábelsku a dnes palačinky s "čokonusou" a banánem.

zuhur
28. lis 2011

@sarunatko mě asi taky nic jiného nezbude - budu péct asi pár dní před štědrým dnem, tak budou muset být hned měkké 😀