Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

katka_mel
4. čer 2013

Jahlová česneková polévka a včerejší hovězí maso s rýží. Ke svačině kokosová buchta.

vendulka
4. čer 2013

nemáte někdo tip na dobrý, neotřelý,rychlý recept z kuřecích prs?Nevím co s nimi zítra udělat ☹

pelenka
4. čer 2013

@vendulka naplnila bych sušenými rajčaty a mozzarelou, jen opéct na pánvi, trošku zalít, ať se udělá šťávička a k tomu třeba opečené rozmarýnové brambory nebo kaše, namii

zelva
4. čer 2013

My dneska měli květákovou polévku a čočku s buřtíkem a okurkou.

xuxie
4. čer 2013

Polévka kedlubnová s troškou kopru, bramborem a jogurtem.
Hovězí s omáčkou z kapie a rajčat, zelené fazolky, rýže.

jaja01k
4. čer 2013

Zeleninový salát s kuřecím masem. A upekla jsem sušenky z ovesných vloček.

lkasparo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nikiii
5. čer 2013

Děti si dneska objednaly budulínkovou polívku (hráškovou 😀 ) a špagety. No co bych pro ty moje marody neudělala. A jako bonus bude ještě puding s meruňkama.

babulinkab
5. čer 2013

dneska svíčková a těstoviny

helcenka
5. čer 2013

Bramborové taštičky plněné hruškovýma a švestkovýma povidlama sypané osmahnutou strouhankou s cukrem nebo tvarohem.

pusolamy
5. čer 2013

kuchařinky děláte někdo obalovanou brokolici?nevím jestli ji mám před obalenim taky povařit jako květák nebo ne?

ined77
5. čer 2013

@pusolamy ...já s brokolicí zacházím stejně jako s květákem, takže bych ji trošičku povařila 😉

vojtisek2007
5. čer 2013

@pusolamy květák před obalováním nevařím, takže bych nevařila ani brokolici 😉

zelva
5. čer 2013

My dneska rybku v křupavém těstíčku se šťouchaným bramborem. Těstíčko jsem dělala poprvé, je to recept z Gurmetu a je to teda výborné!

ladie
5. čer 2013

Gulášová polévka. Masové kuličky se smetanovou omáčkou ala IKEA, brambory a hrynolky - co kdo bude chtít.

maxinkaa
5. čer 2013

Špagety Bolognese 🙂

nemue
5. čer 2013

gulášovka, těstoviny s mákem a k večeři vaječnou pomazánku

katka_mel
5. čer 2013

Brokolicová polévka s vločkami a pečené hovězí nudličky s hlávkovým zelím a bramborem.

jaja01k
5. čer 2013

Kuřecí vývar a chleba ve vajíčku.

lkasparo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nikiii
6. čer 2013

My dneska hráškovou polívku a buchtičky s krémem.

beruskanula
6. čer 2013

mrkvové placičky a brambory v troubě

monyliny
6. čer 2013

U nás je to dnes bez polévky....k druhému máme roštěnou s bramb.knedlíky -ještě ze včera a k večeři jsem udělala pomazánku z celeru,mrkve a sýra-mňam....

kajalka
6. čer 2013

Závin s kysaným zelím. A možná se dokopu k bábovce.

eimmy
6. čer 2013

DNESKA máme buřtguláš

monyliny
7. čer 2013

Mrkvový krém se smetanou,francouzské brambory a červená řepa a upekla jsem kakaový zákusek se zakysanou smetanou a čokoškou 🙂

katka_mel
7. čer 2013

My jsme dnes měli pečené kuře s pohankou. Partnerovi k tomu udělám br. kaši.