Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

sasanka033
22. črc 2015

smazeny kvetak s bramborama, ale vsechno v troube🙂

veronika182
22. črc 2015

@sasanka033 pečeš obalovanej květák v troubě? 🙂

veronika182
22. črc 2015

U nás sekaná s novým bramborem vařeným ve slupce a zítra šunkofleky

profiss
22. črc 2015

@veronika182 já dělám v troubě i karboše a holanďany 🙂

profiss
22. črc 2015

My dnes budeme mít rýži, kuř. gyros se zeleninovou směsí....

sasanka033
22. črc 2015

@veronika182 jasne🙂 a je to super🙂 treba tady recept:
http://www.toprecepty.cz/recept/13321-/
prihodim i brambory a je to🙂

katka_mel
24. črc 2015

Tak tenhle týden, byl ve znamení prázdninových jídel, takže pondělí špagety s kečupem nebo zeleninovou směskou na kari, úterý vepř. nudličky s rýží, ve středu palačinky, ve čtvrtek špenát s vejcem a brambor a dnes kuřecí vývar s nudlemi a teď jsem dodělala těstovinový salát s kuř. masem .

ninusch
24. črc 2015

U nás dnes pečený pstruh na másle a pórku a k tomu bramborová kaše 🙂

halina0101
24. črc 2015

Domaci ciabatta a kruti burgery se syrem, susenymi rajcaty a jarni cibulkou.

cattus
24. črc 2015

Dostala jsem chut na livance a pritel ackoliv sladka jidla moc nevyhledava jen prohlasil "to chce zakysku" . Jde na nocni tak az odejde pustim se do nich a az rano prijde bude mit naservirovano. Kvuli tomu ze dela nocni mame ten rezim co se jidla tyka trochu zprehazeny. Takze v podstate pred chvili snidane, obed bude mit v praci a veceri rano az prijde 😉

ladyhacek
24. črc 2015

přídávám se až teď tak napíši pár věci co jsme teď měli - ačkoliv kojím tak pro manžela nevařím zvlášť oželel cibuli a česnek a např. luštěniny nikdy moc nejedl - jen se třese na kachnu se zelím - ale ta bude až bude malý větší 🙂.
Pečené kuře, rýže, brokolice (nezvyklá kombinace, ale brokolice mi zbyla tak jsem jí dojedla-manžel jí nejí)
Pečené vepř. maso, špenát, brambor
Játra na pánvi (neobalovaná), hranolky v troubě( bez oleje)
Řízek s novými brambory
Pro sebe jsem si dělala dýňovou polévku
Krůtí směs s rýží (krutí maso,kukuřice, žampiony)
Těstoviny se sýrem a kečupem
Šunkofleky
Krůtí plátek s bramborem
Vepř. na kmíně s těstovinami
falešní ptáčci (nezabalení - okurka, vejce v omáčce) rýže
ovocné knedlíky
Hovězí na mrkvi, rýže > to se musím pochválit bylo to výborné 🙂
K večeři dělám i palačinky někdy i s tvarohem a ovocem.
Játrová omáčka s rýží
Vepř. nebo hov. maso na žampionech a těstoviny
Sekaná, brambory > brambory manžel moc nejí, ale k některým jídlo to prostě patří a máme od dědy domácí ze zahrádky 🙂)

Teď při kojení to nemůžu, ale doporučuji vyzkoušet : kuřecí prsíčka na kari s kukuřicí a hráškem + těstoviny > na pánvi osmažit kuřecí kousky přidat hrášek a kukuřici okořenit přidat uvařené těstoviny a zalít smetanou - je to dobré i studené jako salát 🙂

🙂 > tak naše jídla za poslední dobu

veronika182
25. črc 2015

včera k večeři zeleninový salát, pečený hermelín a bagetka, dneska k obědu čočkovká polévka a palačinky s tvarohem a borůvkami, zítra kapustové karbanátky s kaší..Mňam mňam 🙂 pak asi rizoto

profiss
25. črc 2015

@veronika182 Úplně závidím ta zeleninová jídla. Já bych si je také s takovou chutí dala, ale ti moji chlapi to nevezmou do pusy

jitavrtule
25. črc 2015

dneska budou krůtí játra se slaninou, nové brambory a salát a zítra koprovka. Plus tu mám kyblík meruněk ze kterých chci upéct páj a zavařit pár přesnídávek.

lucca13
25. črc 2015

u nás kuřecí vývar se zeleninou a nudlemi a pstruh na bylinkách s brambory 😵

veronika182
26. črc 2015

@profiss no neboj, ty kapusťáky mají v sobě mletý maso =D ale jinak manžel zeleninová jídla baští 🙂

victress
26. črc 2015

@veronika182 jak děláš pečený Hermelín?

victress
26. črc 2015

polévka z červené čočky, kuřecí rizoto s dýni Hokkaido a hráškem 🙂

veronika182
26. črc 2015

@victress vyndám ho z toho původního papíru, pomažu oliváčem, okořením a zase zabalím do toho původního papíru + do alobalu..na 200 stupňů cca 10 minut, aby byl povolenej 🙂 ale klidně ho můžeš rozříznout napůl a nacpat něco do něj 🙂

victress
26. črc 2015

@veronika182 a jakým kořením? já jsem na dochucování a kořenění šíleně levá 😝 😝 😝

veronika182
26. črc 2015

@victress hele já tam třeba teďka dávala směs na gyros, co máme z Řecka bez soli a chillli vločky

ladyhacek
26. črc 2015

borůvkové knedlíky (borůvky ze zahrádky)

ladyhacek
26. črc 2015

@victress jé já pořád přemýšlím co s dýní (máme na zahrádce) a rizoto mě nenapadlo - děkuji za nápad 😉

martina468
26. črc 2015

Dnes svíčková,housk.knedlík

luca16
26. črc 2015

@ladyhacek já dnes dělala dýňovou polévku z kojicimaminky.cz a byla výborná🙂 Jinak k tomu byl bulgur se zeleninou 😉

ladyhacek
26. črc 2015

@luca16 já dělal před 2 dny dýňovou dle sebe na kojicimamky kouknu, a moc my chutnala pomazánka - pečený dýně > udělala jsem pyré+sluneč. a lněn. semínko a trochu osolit 🙂 na rohlík báječné 🙂

maxinkaa
26. črc 2015

čevapčiči, brambor, ajvar, tatarka, hořčice, rajčátka 🙂

bizonka1
26. črc 2015

Plněné papriky s rajskou a knedlíkem🙂

pomnena
26. črc 2015

kureci prsa na zampionech, cuketkovy pernik. Mnam, uz je ho jen ctvrt plechu

tinakari
26. črc 2015

Pečená kuřecí stehna s rýží, meruňkový koláč 🙂