Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

peroli
9. čer 2011

@zuhur jedny český stránky to mají taky... jen už nevím který 😅 😅 😀 😀 😀

zuhur
9. čer 2011

@peroli to ti mě nikdy nenapadlo,my jsme tomu doma jako malý, říkaly s holkama "Červený nudle". Ale dělám ji podobně - osmahnu si mletý maso, zaliju rajčatama v plechovce (nebo lečem - letos si ho musím zavařit víc), přidám "italskou směs" (kupuju si ji na vánočních trzích už několik let a je super) a přeliju těstoviny.
Nebo verze, když má člověk na vaření cca 30 - 40 minut. Začátek stejný, ale uvařené těstoviny smíchám s hotovou směsí, posypu sýrem a zapeču - mňamka.

brusinka.pusinka
9. čer 2011

@zuhur 😀 😀 😀 😀

zuhur
9. čer 2011

@peroli řekla bych, že je to vážný nedostatek, ale my máme brusinku 😀 😀 😀

peroli
9. čer 2011

@zuhur 😀 😀

moudivlacek
9. čer 2011

holky vy zase jedete,to je hrozny 😀

no ja bych vam to i vyfotila,ale bylo tu pozdvyzeni,od vcerejsiho vecera nesla elektirka,takze jsme jedli studeny,ale ryba byla dobra 😵

zuhur
9. čer 2011

@peroli tak jsem ty stránky našla, ale na rozdíl od brusinky by samik2008 neporadily...

brusinka.pusinka
9. čer 2011

dnešní večeře🙂 humus na pohankových plátkách a debrecínka a rajče a okurka, a salátek s mozzarelou a bazalkou 😉

kristi
9. čer 2011

@brusinka.pusinka taky bych chtela chlapa, co by tohle jedl

samik2008
9. čer 2011

@kammka je v ní mrkev,celer,pórek a petržel

samik2008
9. čer 2011

@brusinka.pusinka díky moc za recept,zítra udělám 😵

zuhur
9. čer 2011

@brusinka.pusinka volám o pomoc 😅 Do firmy nám dřív vozili těstoviny s kuřecími kousky a špenáto-smetanovou omáčkou. Těstoviny mám, kuře i smetanu, špenát teda jen mražený. Nevěděla bys jak na to?

brusinka.pusinka
9. čer 2011

@zuhur udělala bych normálně nejdřív bych si kuře dala na kousky okořenila solí pepřem možná trochou nového koření a to bych pak osmažila na pánvi, nakonec bych vyndala na té samé pánvy bych osmažila cibulku a na ní podusila špenát který bych ochutila česnekem muškátvým květem či oříškem, solí a bílím pepřem nebo černým. a nkonec bych vmíchala uvařené těstoviny a zalila smetanou a nakonec servírovala na talíř a nahoru dala ty kousky kuřete 😉
@samik2008 😉
@kristi moji chlapy a děvče zblajznou vše 😉 😀

zuhur
9. čer 2011

@brusinka.pusinka děkuju, našla jsem ještě podobný recept na netu, tak to nějak zkombinuju. Furt totiž řeším co s těstovinama - neustále je děláme s rajčatovou omáčkou, popř. masem s hořčičnou omáčkou, nebo flíčky. Manželovi je teda ještě dělám na sladko a sobě naopak občas s nivovou omáčkou - jinak nic moc a přijde mi to pořád to samé dokola.

zuzi82
9. čer 2011

Ahojky, tak my jsme si dnes dali rizoto s jablečným kompotem a zbylo i na zítřek. Na večeři byla slepičí polévka s domácíma nudličkama 😉

raci
9. čer 2011

@babulinkab to slyším prvně čínská vepřová konzerva, zkusím po tom mrknout 🙂 @aaadus asi blbá otázka, ale jak se dělají buřty na pivě?? 🙂 @zuhur to lečo je výbornej nápad!! 🙂 @brusinka.pusinka úúžasná to žena 😀 kopr a ředkvičky mám na zahrádce (a koprovou pomazánku jsem ještě nejedla :-/ ) takže pánové budou mít nejspíš pomazánky na 1000 a jeden způsob 😀 @zuzi82 @gabulle @kammka všem mooc díky bude i sekačka, obložený chleby, i tu tlačenku zkusíme.. já vím jsou to primitivní věci takovýhle svačiny, já jen občas potřebuju nakopnout.. 😀

babulinkab
9. čer 2011

@raci to není čínská - to je normálně vepřové maso ve vl. šťávě, taková bílo-červená plechovka, na druhé straně jsou jakýsi čínský znaky

beruskanula
9. čer 2011

my dnes čočku na kyselo a na zítra jsme udělala francouzské brambory

petule246
9. čer 2011

ahoj holky, u nás by dnes br. knedlík, špenát a krůtí prsa v UHO (kupodivu ta krůta byla fajn i na tento způsob) a teď jsem dodělala jahodové knedlíky z kila jahod na zamražení pro strýčka příhodu.

reruna
9. čer 2011

@brusinka.pusinka dík za recept, někdy vyzkouším, nakonec jsem udělala k večeři klasickou masovou sekanou v pekárně a zbyde i na zítřek, na večeři jsme ji měli s bramborem, zítra k ní udělám rajskou omáčku a těstoviny

kajulka001
9. čer 2011

@raci kazdy dela jinak nekdo burty jen nakroji v prostred a do nich nakrajenou cibuli na platky a platek syru ja je nakrajim na pulky naskladam do pekace posypu nakrajenou cibuly a eidamem poliju kecupem klidne jeden celej a zaliju cernym pivem ale nemusi byt nutne cerny delala jsem je minulej patek a byli hned pryc 🙂

peroli
9. čer 2011

@raci ty buřty na pivě ti doporučuju ty co tu psala @vojtisek2007 na straně 41... ty z té trouby i s paprikou a rajčaty... dělala jsem je a jsou výborný 😵 😵 😉

nnell
9. čer 2011

Ahoj, omlouvám se, že sem tak vpadávám, ale ráda vařím a občas vás tady čtu pro inspiraci 😉
@zuhur já dělám špenátovou omáčku takhle: kuře nakrájím na kousky, osolím, opepřím popř. přidám trochu kari a opeču na olivovém oleji (ještě před masem občas nechám zesklovatět cibulku, u špenátové ji moc nedávám, ale když dělám omáčku s houbami tak určitě). Když je kuře hotové (bílé, neusí být uplně propečené, protože se ještě bude vařit), tak ho zaliji smetanou, přdám špenát (bud mražený nebo čerstvý, spařený horkou vodou) a přidám 2-3 čtverečky taveného sýra. Občas zamíchám, dokud se sýr nerozpustí a špenát není prohřátý, popř. ještě podle chuti dosolím a podávám s těstovinami.

eriska
10. čer 2011

@vojtisek2007 děkuju moc, manža právě miluje jahodový kompot, jinak taky dávám do mrazáku nebo marmeládu..a to naplníš skleničky jahodami a zbyde tam nějaká voda? nebo to mám ještě zalívat vodou? a něco na zavařování se do toho dává?

a my dneska k babičce, zítra na prasátko a na neděli to vidím něco lehkého🙂

verunka8
10. čer 2011

kuřecí na kari a rýže

vojtisek2007
10. čer 2011

@eriska jak jsou ty jahody zalitý tou vodou s cukrem tak ještě k tomu trochu pustí svojí š´távu, plním to do sklenic s tím - jahody i tu šťávu - štávy budeš mít víc, když mi potom v hrnci zbyde třeba dvě,tři sklenice zavařím jen tu šťávu a pak si jí normálně dáváme do vody, není to jako klasická šťáva, ale je to dobrý (a ne tak sladký) a lepší než to vylít.....jinak se tam nedává vůbec nic a nikdy se mi nestalo, že by se zkazili - akorát je teda skladuju v krabici - aby ty skleničky byli ve tmě...dělala to tak i moje babička - když jsem je nechala normálně na polici ve sklepě, tak ty jahody jakoby vybledli, nebyli takový hezký, když sklenice zavřu do tmy, jsou pořád červený a krásný.....

petule33
10. čer 2011

@reruna prosim tě jak deláš sekanou v pekárně?na jaký program?děkuji

aemmi
10. čer 2011

Já dnes dělám kynutý knedlíky se švestkovýma povidlama, budou i zítra, ted přes týden jsem měla jednou cizrnový a druhý den těstovinový salát, hustou česnečku s mlékem.

zuhur
10. čer 2011

@nnell děkuji za tip - kupodivu přesně takhle jsem to nakonec udělala a to jsem recept od tebe ještě nečetla 😀

Dnes: těstoviny s kuřecími kousky a špenátovo-smetanovou omáčkou

brusinka.pusinka
10. čer 2011

@petule33 Sekanou si můžeme namíchat v míse podle své chuti, pak dáme do formy bez hnětačů a nastavíme hodinový program Pečení.
Nebo necháme umíchat v pekárně - zapneme program Dort nebo Rychlý a necháme dostatečně promíchat. Pak vytáhneme hnětače, směs mokrýma rukama urovnáme přepneme na program Pečení.
Po ukončení programu zkontrolujte, zda propečení stačí, podle potřeby nastavit ještě jednou Pečení.
Pozor: některé pekárny nelze znovu nastavit, až když pekárna částečně zchladne!