Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

mikkisek
25. únor 2012

polévka z červené čočky, smažený sýr+brambory, na odpo hřebeny z listového těsta s pudinkem a broskví

yesu
25. únor 2012

zelňačka s klobásou, starostův měšec a vařené brambory 🙂

crca
autor
25. únor 2012

Mrkvová polívka a nudle s mákem-teda aspoň jsem si myslela 😅 uvařené to je,ale tatínek měl děti celé dopoledne a přijeli nafutrovaný hranolkama a hamburgrem 😀 Tak aspoń zbyde na večeři 😅

peroli
25. únor 2012

rajská polévka a tatarkové řízečky 😵

heaven_angel
25. únor 2012

dnes zbytek brguláše, večer jablečné lívance a zítra pórková polévka a oranžové rizoto a jako dezert asi hrk hrk buchta 🙂

jitafol
25. únor 2012

Dnes jsem sebrala odvahu a pustila se do svíčkové. Nikdy jsem jí nedělala a měla jsem pořád strach že bych to zkazila. No je hotová, mě celkem chutná, bude k véče, tak uvidíme, co mi řeknou chlapi.

kammka
25. únor 2012

dnes hovězí na žampionech rýže, rajská polívka, k véči malá tvaroh s jogurtem, dělala jsem taky hrkhrk buchtu, tak si dala dva kousky.. a ještě si na to nalila domácí jablečnou přesnídávku,labužníček..
my si dáme něco z lednice..
zítra asi buřtguláš s chlebem, udělám ho večer.. polívka zas rajská...

kammka
25. únor 2012

@heaven_angel dobrá shoda 🙂))))

boban
25. únor 2012

máte někdo dobrý receptík na nějakou tvarohovou pomazánku?? 😉

brambora20
25. únor 2012

@boban já mám nejradši tvaroh vyšlehaný s máslem a pažitkou, verze i pro prckaa....jinak děláme s máslem, cibulkou a paprikou...tu mám taky ráda...onehdy jsem dělala i s vajíčkem a tunákem a máslem a hořčicí...taky dobrá...tvaroh miluju!!!

reruna
25. únor 2012

kuřecí nudličky, brambory, zítra vůbec nevím, mám tam zbytek pečené vepřové a zbytek těch kuřecích nudliček, tak asi rizoto...

marecek4
25. únor 2012

dneska těstoviny alá špagety,zítra čočková polívka a dál děj se vůle boží co vytvořím,mám tam kus krkovice a v hlavě vymeteno,ale na řízky nebo něco podobného absolutně nemám chuť,ale ještě můžeme nechat tvořit taťku

weri1
25. únor 2012

@zuhur kočárek NEPRAT !!!! dnes jsem ho chtěla složit a co nevidím.....ty zádička v tom nějaká zdrclá jak psala @eriska

weri1
25. únor 2012

dnes byl pečený guláš....musela jsem ho pak ještě zahustit 🙂
zítra kuřecí čína s bramborem a zeleninová polévka a ještě mi zbyl špenát, tak špenátovej závin

allye1
25. únor 2012

@peroli tatarkové řízečky? Prosím o recept, děkuju 🙂

jitafol
26. únor 2012

Svíčková měla úspěch!! MM ji chválil moc. Teď zpětně nechápu, proč jsem se tak bála ji udělat, není to zas tak složité vaření🙂

jimmy1
26. únor 2012

Včera jsem vařila polívku z červené čočky, pečené maso, špenát a brambory, budeme to dojídat i dneska 😉

nikiii
26. únor 2012

Dneska si dáme ražniči, pečený brambory s česnekem a na odpoledne buď tvarohový koblížky nebo muffiny, ještě se uvidí co nakonec vyhraje.

pajula
26. únor 2012

U nás budeme mít kučecí maso v sekané a bramborem 🙂

petrajavor
26. únor 2012

Holky dneska jsem našla na netu a příští týden to asi upeču:
je to z listového těsta..ale z plátkového..dostanete koupit v kaufu..v krabičce červeno-žluté..bývá i často ve slevě..mimo slevu stojí 19,90 a je tam 6 plátků,každý plátek rozkrojím na 4 díly...potřu vajíčkem a popíchám vidličkou...peču při 220 st. asi 7 minut..krásně vyběhnou..po upečení rozkrojím a naplním krémem..tj.1/2 l mléka..2 vanil.pudingy...jak začne houstnout ještě při vaření..přidám od oka asi 12 dg másla nebo hery..dobře promíchám a nechám vychladnout a potom naplním

cervena_vila
26. únor 2012

Babička mi přinesla pečenou rýži, tak k tomu hodím kuřecí na pórku, pro sebe krabí salát, na večeři špagety s nivou.

peroli
26. únor 2012

@allye1 str.234 😉

cervena_vila
26. únor 2012

A otevřela jsem darovaný džem s názvem "pomeranč - třešně - bezinky", takže džemový perník, jinak nevím, co bych s tím dělala, je to strašně cítit po tom bezu.

zdenka561983
26. únor 2012

Kuřecí řízky a bramborová kaše a zeleninová polévka.A pro malého ke kuřecí vývar s masíčkem a se zeleninkou....

haanhobe
26. únor 2012

@petrajavor děláme něco podobného, ale na celý plech. Listové testo rozdělíš na polovinu, rozválíš na plech ( je to docela tenké, u nás je těsto 0.5 kg - toho je dost). Na těsto poskládáš piškoty, na to pokrájené zavařené meruňky, to pak zaliješ uvařeným vanilk. pudinkem ( 1 l mléka, 2 pudinky), může být teplý, na to opět rozválené těsto. potřít vajíčkem a ve vyhřáté troubě upéct. Po upečení nechat vychladnout, aby pudink ztuhnul.Není to moc sladké, sladím jen trochu pudink, pak to pocukruji na talířku.

babulinkab
26. únor 2012

smažené žampiony, br. kaše, rajčatový salát

yesu
26. únor 2012

kuřecí nudličky v medovo-pivní směsi a opékané brambory....v týdnu udělám buchtu, co jsem našla v albert časopise, pak vám sem hodí, recept, vypadá chutně a jednoduše!

yesu
26. únor 2012

A na véču udělám krabí salát🙂

prdecek
26. únor 2012

gulášová polévka od včera, vepřové na houbách s rýží a vanilkový pudink s jahodami

maxinkaa
26. únor 2012

Ahoj holky, jak prosím děláte rajskou polívku? 😉