Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

kammka
18. lis 2011

holky, radu..
chlapi po zabíjačce mrazli maso a zmrazili strašně velkej kus bůčku, tak jsem ho vytáhla, že ho rozemelu, ale nevím, jestli když z toho nadělám holanďany, jestli je můžu dát ddo mrazáku syrový, nebo je lepší je radši usmažit a dát na mrazák hotový....

jinak my dnes špagety s omajdou aa str.sýreem...
a ještě vařím vývar z kostí a táák.

a vytáhla jsem z trouby bábovku. lentilkouvou...stydne..

a teď přemejšlím, co udělám s nádobím, když mi neteče voda.. přes měsíc nepršelo a studna je lakomá.. 😢 😖 😠 ☹

kammka
18. lis 2011

@aaadus jistě že tě to omlouvá. pro jistotu mu neříkej, žes je dělala...

aaadus
18. lis 2011

@kammka přesně to jsem chtěla slyšet 😀

sarunatko
19. lis 2011

@kammka Já bych je tam dala určitě syrový a usmažila až před jídlem.

aaadus
19. lis 2011

Drožďová polévka, smažený květák s bramborem. Zítra znojemka s rýží

kammka
19. lis 2011

@sarunatko díky..snad to nebude vadit, když to maso bylo už jedno v mrazáku..

dnes zase špagety a dodělám polévku z toho vývaru, co se tu převaloval v hrnci včera půl dne..ten bude - jak noha od kulečníku 😀

luciesofi
19. lis 2011

Bramboračka a vepřový guláš s těstovinami 🙂

sarunatko
19. lis 2011

@kammka nebude to vadit, já jsem kolikrát taky rozmrazila a zase zamrazila a nic 🙂

vendulka
19. lis 2011

zeleninová polévka a bramboráky s masem a sýrem

nikiii
19. lis 2011

svíčková, knedlík, brusinky

samik2008
19. lis 2011

gulášová polévka a minilangoše s kečupem,česnekem a sýrem,mňam 🙂

petpop
19. lis 2011

@samik2008 Můžu se zeptat na ty minilangoše? Už jsem to tady párkrát zahlédla, a chtěla bych je zkusit 🙂 Můžu poprosit o recept? 🙂

peroli
19. lis 2011

ve čtvrtek kapustovej hrnec s kuř.masem, včera hovězí loupanou plec s mrkví a dneska kung-pao...

peroli
19. lis 2011

@petpop nevím jak je dělá samik ale 1 kelímek bílého jogurtu (já někdy dávám i zakysku), 2 kelímky polohr. mouky, lžičku jedlé sody a sůl... a super je pak na to kečup smíchaný s utřeným česnekem a samozřejmě sýr 😉

llluckaaa
19. lis 2011

Hovězí polévka a boloňské špagety (na objednávku manžela)

llluckaaa
19. lis 2011

@sarunatko @kammka hygienici to rozmrazování a opětovné mražení neduporučují, páč se tam pak hodně množí ty hnusné potvůrky a je to zdraví nebezpečné ☹ Já to radši vůbec nedělám.

llluckaaa
19. lis 2011

Holky, děláte některá dobrou zálivku na salát? Chci udělat salát z pekingského zelí a nenapadá mě, co na to. Podělte se, prosím.

petpop
19. lis 2011

@peroli @samik2008 Děkuju holky!! Zkusím 100%tně 😉

lu777
19. lis 2011

taky já teď dělala dýňovou polívku a už je pryč 😅 dala jsem tam i pár brambor, mrkví a trošku smetany a štipeček kari...
a pak jsem dělala těstovinový salát s vařeným vajíčkem, fazolkama, sladkou kukuřicí, rajčaty a zakysanou smetanou a tak.... to mi zas skoro celé snědl MM, který je hodně vybíravý, takže se asi povedlo 😀

pořád hledám nový a nový recepty, něco lehčího, abych mohla vařit pro všecky to samý a abych do dětí dostala nějakou zeleninu 🙂

moudivlacek
19. lis 2011

dneska kureci kousky s medovohorcicnou omackou s testovinami, nam to moc chutnalo,ale prislo me to pro maleho dost ostre tou horcici,tak priste zkusime jen medovou 😵

crca
autor
19. lis 2011

Dneska slepičí vývar s drobením a škubánky s čalamádou 😉

jimmy1
19. lis 2011

dneska nám uvařili v http://www.dobrachvile.eu/ a mooooc dobře 😵

zuhur
19. lis 2011

Dnes byla zeleninková polévka a dušená kapusta s brněnskou klobásou 🙂

moudivlacek
19. lis 2011

tak jsem se odpoledne "nudila", az je z toho jablecny pie 😀

zuhur
19. lis 2011

@moudivlacek a nemohla by ses přijít někdy nudit k nám? 😀 😀 😀

ciernavila
19. lis 2011
moudivlacek
19. lis 2011

@zuhur no asi takhle,jsem marod a misto,abych lezela,tak jsem pekla 😉 neboj,tady ej taky prace jak na kostele,ale holt to neutece 😵

zuhur
19. lis 2011

@moudivlacek tak se kurýruj marode 🙂 Já jsem se dneska nudila malováním ložnice, ale strašně mě to bavilo 😀 Teď už má i králík vyčištěno a prádlo je pověšený, tak zaslouženě popíjím svařáček a vážně netuším kdo bude dnes v noci vstávat k prckovi, protože já padnu a už nevstanu 😀 😀 😀

werry
19. lis 2011

dneska žemlovka s pudinkem, jablky a ořechy