Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

maybay
21. čer 2012

@kristi to vypada dobre 🙂

maybay
21. čer 2012

vcera jsem delala testovinovou ryzi s cuketkou a zeleninkou a navrch zasypala syrem, mam to i dnes k obedu tak se na to uz tesim. Dneska asi udelam sneky z listoveho testa.

dana3262
21. čer 2012

Kureci lasagne se spenatem

evuss
21. čer 2012

kuřecí játra na cibulce s rýží. ze včerejška jahodový dort na odpoledne.

maxinkaa
21. čer 2012

Letní špagety s kuřecím masem, pórkem,rajčaty,chilli papričkou, česnekem, žampionky, olivovým olejem, čerstvě namletým pepřem,čerstvou bazalkou,oreganem, petrželkou a já si to posypu balkánem místo mozarrelly 😉

maxinkaa
21. čer 2012

@kristi Tohle taky dělávám a dávám do toho ještě steril. kapii, je to mńamka

kristi
21. čer 2012

@maxinkaa nedělej chutě 🙂 mnam

michamicha
21. čer 2012

dneska nevařim, manža nás "vyveze" někam na oběd 😀

kristi
21. čer 2012

a takhle se mi to povedlo

xuxie
21. čer 2012

Byla okurková polévka, Kuřecí kostky na voňavo (saturejka, oregano, citronová tráva, pepř a sůl), bulgur s grilovanou zeleninou (papriky, rajčata, cukety - vše mázlé česnekovým olejem). Dítě mlátilo do talířku, že chce ještě 🙂

michamicha
21. čer 2012

tak jsem si dala jehněčí játra na červeném víně s opečeným bramborem 🙂 manžel měl nějaký fazole na víně s klobáskou a malej špagety 🙂

yesu
21. čer 2012

Kýta pečená se slaninou na zelenině, bramborová kaše!

terkat22
21. čer 2012

Dneska bublaninky s merunkama,tresnema a jahodama a k veceri pecena kyta na rajcatech a cibuli,knedlik a zeli...

luciesofi
21. čer 2012

zeleninová polévka, rozmarýnové brambory s tvarohovým dipem 🙂

jimmy1
21. čer 2012

čočková polívka, tvarohové jahodové knedlíky 😵

katyxq
21. čer 2012

Hrachová polívka a na sádle opečené kostičky ze špaldové bagety.

binki
21. čer 2012

pohanka s kuřetem

kammka
21. čer 2012

na zejtřek jsem namočila čočku a asi upeču nějakou bublaninu...

zuzi82
21. čer 2012

My dnes meruňkové knedlíky a na snídani byl hrkhrk krém s piškoty a zítra si dáme kuřecí játra na cibulce s rýží 😉

reruna
21. čer 2012

tak dneska jsem i přes ten hic upekla buchtu s pudikem a zakysankou a k obědu byly řízky v ukkuříčných lupínkách s brambory a na večeři domácí chleba

kammka
21. čer 2012

teda holky vy vyvařujete v tom vedru..já dnes vytáhla konzervu fazolí v tomatě a dala si s chlebem, k večeři jsme měly s malou housky rozpečený s eidamem a zeleninu, ovoce..

nikiii
22. čer 2012

Dojíme dneska kuřecí závitky na houbách s rýží, a trochu se nám tu ochladilo, tak konečně i něco upečeme 🙂

ajuse21
22. čer 2012

Kuře na paprice ze včerejška

prdecek
22. čer 2012

dušená mrkev s hráškem, pečené vepřové maso a brambory 🙂

kammka
22. čer 2012

kamilka zase pekla..
a k obědu máme s tatínkem čočku se sázeným vejcem do paprikového kroužku 😀

asus
22. čer 2012

ahojik u nás dnes kuřeci prsička na b.jogurtu 😵

lenam
22. čer 2012

@kammka můžu se zeptat, jak připravuješ těsto? Děkuji!
My dneska cizrnovou polévku, někdo dojídá rizoto ze včerejška a jinak buřtguláš 🙂

kammka
22. čer 2012

@lenam napřed sníh ze 4 bílků a špetky soli, pak 4 žloutky s hrnkem cukru a trochou mléka vyšlehat do pěny, přidávat na střídačku dva hrnky polohrubé mouky se dvěma lžičkama prášku do pečiva a hrnkem oleje 3/4 a mléka 1/4, když to prošleháš, tak vařečkou nebo stěrkou vmíchat ten tuhý sníh..vylít na hluboký plech vyložený peč.papírem a poklást ovocem.. já dala vypeckované třešně, jahody a meruňky..péct, dokud to nemá barvičku a špejle není suchá..

lenam
22. čer 2012

@kammka moc děkuji! Vypadá krásně, určitě vyzkouším.

sal80
22. čer 2012

U nás dnes byly kuřecí platky na domácím cajunském koření s opečenými bramborami...mńam 😉