Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

helcenka
2. dub 2013

Já dnes dojedla čočku a velikonoční nádivku, a už se těším na něco dietnějšího, jsem úplně nafouklá. Prďolka dnes ovesnou kaši s banánem a rozinkama.
A k večeři bude chleba s máslem a vajíčkama natvrdo, zítra z nich udělám pomazánku.

maybe72
2. dub 2013

Dnes k večeři bramborové placky se zeleninovým salátem (to byla taková bašta, fakt...).

helcenka
2. dub 2013

@power700 - můžeš je dát do bílé kyselé polévky, já tam přidávám i fazole, nebo dělám bílou omajdu s nakrájeným vajíčkem natvrdo a osmahnutou slaninou.
Víc mě nenapadá, já budu dělat pomazánku a dnes k večeři na chleba s máslem a pažitkou.

power700
2. dub 2013

@helcenka ahoj, děkuju, už jsem udělala nakonec také tu pomazánku. 😅 😉

helcenka
2. dub 2013

@power700 - ještě mě napadla plněná sekaná, nebo pštrosí vejce, nebo ptáčci....
Pomazánka je naše typická večeře pro povelikonočním veselí 😝.

nellygray
2. dub 2013

K obědu ptáčci s rýží od včera, k večeři palačinky. Zbyly mi ještě 4 vejce, zítra je naskládám do francouzských brambor.

power700
2. dub 2013

@helcenka taky jsem pak hledala na netu-našla jsem ještě dinosauří vejce 😀

zandanem
2. dub 2013

já udělám zítra kulajdu 🙂 a ty pštrosí vejce jsou taky dobrý nápad...

jimmy1
2. dub 2013

mám rozvařeno na několik dní 😎
mleté plecko na cibuli a rajčatech a paprikách
1) dneska to bylo trošku zahuštěné solamylem s troškou kečupu na špagetách
2) uvařím rýži, smíchám a mám rizoto
3) přidám tam fazole a mám "fazole po boloňsku"
4) jedna krabička už je v mražáku pro strejčka příhodu, když nebudu stíhat kuchtit 😝

timbouctou
2. dub 2013

tak Honza dělal velikonoční nádivku a byla výýýýýýborná. Taky máme zbytek boloňských těstovin, zeleninovou krémovou polévku a od mojí matky naprosto příšerný bramborový salát 😝 dala tam snad všechno, co doma našla, i česnek. Z vykoledovaných vajec vaječná pomazánka k večeři, rajčata. A až to všechno sníme, tak uvařím ragú z kuřecích jater s rýží.

helcenka
3. dub 2013

Dnes budou "zbytky", co pohledám v lednici a ve špajzu a něco z toho vykouzlím 😀 .

brusinka.pusinka
3. dub 2013

bramborák na plech 🙂

sarunatko
3. dub 2013

Polévka z červené čočky a uzené s bramborovou kaší.

kaaaczenka7
3. dub 2013

Rajská polévka+nudle a sekaná+šťouchané bram.+okurkový salát 🙂

monyliny
3. dub 2013

Droždová polévka s vločkami,semlbába s jablky🙂

nikiii
3. dub 2013

@monyliny Jéééééé, žemlovečka, tu bych si dala, mňáááááááááááááám 🙂

janicka1984
3. dub 2013

kuřecí "čína" s rýží

yesu
3. dub 2013

@brusinka.pusinka jak to děláš?

babulinkab
3. dub 2013

frankfurtská polévka, kuře od včera
zítra svíčková, knedlík

beruskanula
3. dub 2013

dnes i zitra zapečené brambory🙂

v patek nejspis těstoviny s brokolicovou omackou
sobotu palacinky
nedeli file a br. kase+kompot

@brusinka.pusinka : mnam, udelam asi pristi tyden🙂

katja77
3. dub 2013

Polévka: pórkový krém podle Apetitu.
Hlavní chod: Zapečený kuřecí plátek s rajčaty a s mozzarellou z buvolího mléka a brambor máslem maštěný🙂
Salát: okurkový s bílou ředkví a rajčaty...

ia.
3. dub 2013

prďolín měl hustý kuřecí vývar se zeleninou a drobením a já tagliatelle se suš.rajčaty, česnekem a parmazanem....

kammka
3. dub 2013

v týdnu mezi Velikonocema a zabíjačkou nemám vůbec chuť cokoli vařit, ale něco jíst musíme...včera a dnes pekáč zapečených smetanových brambor, tedy ne ze smetany ale z plnotuku z kravína a ulítla mi ruka s pepřem..co bude zítra, netuším.. průběžně jíme vajíčka, dnes jsem dorazila velikonoční perníčky, beránka a mazanec..

kammka
3. dub 2013

zítra možná čočka s vejcem, nebo koprovka s vejcem...nebo něco s vejcem 😀 a to jich tak moc nebylo, asi tak 20...

a peču housky, asi na ně sypnu sýr 🙂

helcenka
4. dub 2013

Dnes bude trochu dietka, po Velikonocích se to docela hodí 😉 .
Takže dušená rybka (ještě pokoukám, co mám v mrazáku za úlovky), vařené brambory s pažitkou.
Zítra kuřecí maso se zeleninou a rýží.

katka_mel
4. dub 2013

Ahoj. U nás dnes rizoto s mraženou čínskou zeleninou a králičím masem, navrch sýr.

rozarka65
4. dub 2013

@brusinka.pusinka prosím tě,jak děláš bramborák na plech...já z toho mám vždycky podrážku... 😀 😒

ia.
4. dub 2013

malý od včerejška hustý kuřecí vývar s nudlema, já slovenskou zelňačku (brambory, suš.houby, zelí, mletá červ.paprika, klobása)

zizala79
4. dub 2013

k obědu tvarohové knedlíky (neplněné) polévané rozvařenými jahodami 😵
k večeři květákový mozeček s bílým chlebem

klaraalucka
4. dub 2013

dnes rajská omáčka s hovězím a těstovinkami a polévka z hovězí kostičky