Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

veru23
6. únor 2012

@brusinka.pusinka díky 🙂

zuhur
6. únor 2012

Dneska je něco jako rizoto aneb rýže a vše co bylo doma potřeba zlikvidovat 😀

nikiii
6. únor 2012

@zuhur Takový jídla jsou stejně nejlepší 😉

falca1
6. únor 2012

@zuhur taky jsem dneska dělala rizoto a likvidovala jsem 😀 s kurkumou

pitruskaskarolinkou
6. únor 2012

polévka cukeťačka a vepř,steak s bramborem, grilovanou cuketou a jogurtovou zálivkou 😵

pelenka
6. únor 2012

@pitruskaskarolinkou Ježiš to bych si dala od začátku do konce🙂

llluckaaa
6. únor 2012

Holky, prosím vás, vy které občas nakupujete v Ikei, poradíte? Nevíte, jestli se tam prodávají takové ty perníčky v plechové krabičce i jindy než před Vánoci? Jestli má smysl, abych tam pro ně jela. U nás se dávají dětem jako úplatek 😉

brusinka.pusinka
6. únor 2012

@llluckaaa jsou určitě v prodeji celý rok ale v malých krabičkách né v plechovce. občas když tam jedeme syn neodolá a koupí si je 😀 mají i víc druhů 😀

kristi
6. únor 2012

Dneska kureci polivka s nudlickama, gyros s bramborem, dresingem a k tomu salat

llluckaaa
6. únor 2012

@brusinka.pusinka Á děkuji, to je dobrá zpráva. Snad poznám, které to jsou, tu krabici nám koupila kámoška a u dětí měly perníčky výborný úspěch...

berenika39
6. únor 2012

@kristi prosím, jak děláš doma gyros? maso na nudličky a koření? nebo jinak? mm to rád, ale takové to venku, křupavé 🙂 🙂

nadja73
6. únor 2012

dusene veprove na zampionech a ryze. Delam manzelovi jidlo do prace a takovehle je nejlepsi na ohrivani v mikrovlnce 🙂

eriska
6. únor 2012

samik2008 díky moc za receptík, bábovka je suprová🙂

gab7
6. únor 2012

@nadja73 to je pravda. 😉
a je to moje oblíbené 😵 taky jsem dělala předminulý týden 🙂

zuhur
6. únor 2012

Tak k večeři byla na manželovo přání zeleninková polívečka s domácími celozrnnými rohlíčky a večer jsem ještě upekla jalečný koláč.

aaadus
7. únor 2012

gulášovka z hlívy ústřičné, kuřecí játra s rajčatovou omáčkou a rýže

jimmy1
7. únor 2012

Hovězí vývar, rajská, těstoviny, hovězí maso. Ale vaří babička, já mám klidový režim a válím se v posteli 😵

brusinka.pusinka
7. únor 2012

dneska uzená polívka a šoulet 😀 😀

eriska
7. únor 2012

u nás dnes guláš z kance, aby to nebylo pořád to samé, přidala jsem k němu papriku a pórek a na sváču je ta skořicová bábovka..dělala jsem ji poprvé (sice jsem ji předtím dělala mockrát s babičkou a s mamkou, ale to bylo vždy "pod kontrolou" )a povedla se..😉 takže si tu formu na bábovku koupím a nebudu půjčovat od sousedů😉

ladida.l
7. únor 2012

Včera jsme měli pomalu pečené kuřecí paličky se zeleninovým kuskusem. Dnes dělám boršč.

nikiii
7. únor 2012

@zuhur No ty fotky vypadají naprosto úúúúúúúúúúúžasně!!!!

brambora20
7. únor 2012

dnes vaříme králíka na smetaně s knedlíkem

beruskanula
7. únor 2012

dnes zapecena brokolice s bamborem syrem a smetanou🙂 🙂

a zitra budu delat rajskou omacku s testovinama 🙂

nikiii
7. únor 2012

U nás dneska rychlovka na přání manžela - pečené brambory s česnekem 😀 A na přání cácorky bude ještě štrůdl.

reruna
7. únor 2012

bramborový guláš a domácí chleba

mikkisek
7. únor 2012

@brusinka.pusinka můžu se jen zeptat ke včerejšímu obědu - brambory s uzeným a fazolkama jsi dělala v jednom pekáči - naskládat a zalít smetanou? Moc děkuju.

zanet2009
7. únor 2012

krůtí čína s nudlema

brusinka.pusinka
7. únor 2012

@mikkisek dělala jsem tak že jsme brambory nakrájela na kolečka a chvilku na pekáči předpekla na pánvičce osmahla uzené s fazolkama a česnekem přidala k bramborům zamíchal a a pekla asi tak 20 minut pak jsme přidala okořeněnou rybku a dopekla cca 8 minut , než jsem ji položila na brambůrky s fazolkami zalila jsme smetanou.... jen se po tom zaprášilo 😀

sarunatko
7. únor 2012

Dneska kuřecí prsa s fazolama a těstovinama, kuřecí vývar.

brusinka.pusinka
7. únor 2012

a máme vařeno 😀 dodělala jsem povidlovo tvarohové šneky 😀 na mlsání k čajíčkuu či kafíčku