Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

monyliny
28. lis 2012

U nás ještě dýňovka k tomu ukuchtím bramb.kaši s vepřovými plátky po staročesku-bude i nazítra 😉

yesu
28. lis 2012

kuřecí játra na smetaně, rýže...

jimmy1
28. lis 2012

zeleninový vývar se sýrovými nočky, pečené maso, špenát, brambor

zizala79
28. lis 2012

čočka s mrkví s volským okem
dítě má vařený fenykl, rýži a králíka dušeného na pórku a rajčeti, myslím, že můžu doporučit, včera si to moc pochvaloval, masíčko bylo měkké a jen to do něj padalo 😵

michamicha
28. lis 2012

kuře na paprice a k tomu těstoviny, nechce se mi dělat knedlík 😀

pajdula
28. lis 2012

zeleninovou polévku a těstoviny se špenátem a k večeři pizzu

dandelion
28. lis 2012

Poprvé jsem dělala bramborový salát, tak bude s kuřecím stejkem (netrojobaluju :D)

kitinka76
28. lis 2012

dnska jen rychlovka... smažený květák a brkaše

zuzi82
28. lis 2012

Špagety s rajčaty a salámem a na večeři smotám malému tortilu se šunkou a sýrem a já si udělám hemenex.
A v troubě mám košíčky a už hotové sádlové cukroví. 😅

aaadus
28. lis 2012

Zapečené brambory s kuřecím masem, pórkem, sýrem a smetanou

xuxie
28. lis 2012

Polévka z rozmixovaných rajčat s krupičkovými nočky s bazalkou, Cukety plněné ovčím sýrem, brambory a dýní.

babulinkab
29. lis 2012

dneska budou zapečený brambory

miriska
29. lis 2012

My máme dneska rajskou s masovýma kuličkama a těstovinama co jsem vařila včera a dneska se vrhnu na linecký 🙂

nikiii
29. lis 2012

Čočka, čerstvý chlebík, vajíčko a opečená klobáska.

nellygray
29. lis 2012

K obědu losos, hrášek, mrkev. Jedno z nemnoha jídel, které mají obě děti beze zbytku rády. 🙂 Od včera mám upečenou výbornou buchtu z červené řepy a v lednici se na ni chladí tvarohový krém, bude ke kafi odpoledne (přijde návštěva). A k večeři asi polévka z červené čočky, co mi zbyla od včera.

zuzi82
29. lis 2012

Dneska špagety od zítřka a na večeři udělám bramorový guláš. Musím ještě uvařit na zítra, to bude pečená naložená krkovička s dušenou mrkvičkou na másle a brambor a péct budu Brahamské dortíčky a Laskonky. 😉

ia.
29. lis 2012

@nikiii mňam, už vím, co si udělám zítra na oběd 😵 (možná už dneska na večeři 😅

sipkovarose
29. lis 2012

vývar,žemlovka a ke kávičce herovou buchtu 😀 to bude mnamka 😉

brambora20
29. lis 2012

My jsme měli dnes kuřecí guláš s hlívou ústiřčnou a s rýží, k tomu salát s čer.řepy.
Zítra máme pšttrosí vejce s br.kaší

nellygray
29. lis 2012

@zuzi82 špagety od zítřka mě pobavily. 😀

zuzi82
29. lis 2012

@nellygray 😀 😀 😀 Pardon, samozřejmě tam mělo být ze včera. Jsem dneska nějaká rozlítaná. 😀 😀 😀

ivett
29. lis 2012

dnes segedín u ségry, zítra hovězí vývarek s nudelmi a masem a losos na másle s mrkvovou omáčkou a šťouchačkama...

nikiii
30. lis 2012

Jsme všichni marodní, takže udělám jen pořádnou zeleninovou polívku a bude to.

marhulinka
30. lis 2012

Dnes dušená mrkev,maso a brambor. Zítra zapečené těstoviny a začínáme péct perníčky 😵

aaadus
30. lis 2012

Naložené kuřecí maso, br. kaše a zelný salát s křenem

babulinkab
30. lis 2012

kuřecí vývar, zapečené brambory (ty jsou od včera) a rajčatový salát s mozarellou

maxinkaa
30. lis 2012

@brambora20 Jak děláš kuřecí guláš? Já ho jednou jedla u známých a nikdy se mi pak doma nepovedl.

a.n.d.y
30. lis 2012

Uzené maso s br. kaší, okurkový salát. Na zítra mám připravené kuřecí maso, tak udělám asi závitky 🙂

brambora20
30. lis 2012

@maxinkaa To je jednoduchá improvizace, pže kámoška, která byla u nás na oběd, jiné maso nejí 😉
Na cibulku na nudličky maso, čer.papriku, koření, např.majoránka-provensálské, česnek, pak na nudličky hlívu ustřičnou- nemusí být, pak zapráším moukou, nebo může být i zákletka.

maxinkaa
30. lis 2012

@brambora20 Díky 🙂