Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

zuhur
23. pro 2011

@sarunatko no vidíš jaká jsi šikulka. Já už budu za chvíli polívku dokončovat. Pak už mě zbývá zkontrolovat jestli máme všechno na salát a vydat se na poslední předvánoční nákup 😉

sarunatko
23. pro 2011

@zuhur No my jsme absolvovali včera nákupy posledních dárků - Vaňkovka, Campus, Tesco Kr. Pole. Všude to celkem šlo, akorát ve Vaňkovce bylo peklo.

zuhur
23. pro 2011

@sarunatko my jsme včera nakoupili taky poslední dárečky - to už byly většinou nějaké mlsky, ale dneska chci dokoupit potraviny na vánoční svátky. Sice budeme doma jen zítra a pak budeme jezdit po návštěvách, ale i tak musí doma něco být.

sarunatko
23. pro 2011

@zuhur Jo jo. Já jsem říkala, že koupím akorát pečivo a kašlu na to. Máme plný mrazák masa, brambory, těstoviny a rýže tu taky jsou, takže hlady neumřeme. A na mls je tu spousta cukroví. Navíc budeme taky jezdit po návštěvách.

aaadus
23. pro 2011

sójové maso s rýží

brusinka.pusinka
23. pro 2011

hihihi moje kuřátka obědvají 😀 😀 😀

moudivlacek
23. pro 2011

@brusinka.pusinka nerikej,zes dneska nevarila? 😀
ja se nakonec zmohla na kureci vyvar a bude talapie s rajcaty a ryzi

kukynka2
23. pro 2011

Já dnes udělala polévku s játrovými knedlíčky a dala jsem tam ještě babiččiny nudle a byla výborná 😉

kukynka2
23. pro 2011
brusinka.pusinka
23. pro 2011

@moudivlacek oběd nevařím nikdy 23.12 😀 😀 😀 ale už mám rybí polívčičku a zelňačku a salátek 😉 dopíkám štrůdlíky a tyčinky 😉 a za chvíly jdeme ven 😉 😀 😀 😀
@kukynka2 😀

moudivlacek
23. pro 2011

@brusinka.pusinka me pro tu cinu nema kdo dojit 😀 sem doma s marudkem,tak musim varit 😵

brusinka.pusinka
23. pro 2011

@moudivlacek mě posílá každoročně kamarádka co má restičku, a donesou mi to až domů 😉 nikam nemusíme chodit 😉 a malému brzké zdravíčko 😉

zuzi82
23. pro 2011

Ahojky, samozřejmě nestíhám dočítat a ani psát, takže my jsme si dnes dali tvarohovo jablečné knedlíčky s cukrem a skořicí. V troubě se peče kuře na pomazánku a pak tam rovnou hodím hraběnčiny řezy. Brambory jsou uvařené a stydnou, takže zbývá uklidit a umíchat salát. Dárky budu balit zítra po obědě, až malý půjde spát. Dělám to tak od dětství. 😅 😉

zuhur
23. pro 2011

@brusinka.pusinka kruci, že bych ještě dala na zítra taky jablečný štrůdlík 😅

Já mám zatím jen polívčičku a salát začnu jak se vrátíme z nákupu - většinu věcí mám na něj už doma, ale například jsme zjistili, že ke smaženému kapříkovi chybí doma pivčo a to tomu našemu tátovi nemůžu udělat 😀 😀 😀

@zuzi82 já jsem vždycky balila dárky na štědrý den dopoledne, ale teď to dělám většinou po večerech když na to mám klid nebo když prcek usne.

sarunatko
23. pro 2011

Tak já mám dárky zabalené, zelňačku uvařenou, brambory na salát skoro taky... až jsem je uvařila, tak jsem zjistila, že nám to asi nebude stačit, tak ještě přivářím 🙂

sarunatko
23. pro 2011

@brusinka.pusinka Tééda, vy se máte, já miluju pizzu, obědvala jsem ji včera.

zuzi82
23. pro 2011

@zuhur Já to budu dělat, až malý půjde po obědě spát.

Jinak už tu asi nebudu, takže Vám všem přeju krásné Vánoce, spoustu povedených dobrot, štěstí v očích dětí a vůbec lásku a rodinnou pohodu, která k těmhle svátkům patří. 😉

aaadus
23. pro 2011

Letošní dobrotky

eriska
23. pro 2011

Ahoj kuchařinky, u nás dneska pro manžu čína s hranolkama, my s prckem smíchano se zeleninou a kuskusem..na zítra je salátek hotový, hrách na polívečku naložený, srnku ještě nezapomenout vyndat..stromeček stojí a jdu dobalit dárky..kdybych je balila až zítra, což jsem dělala každý rok, tak bych to ani nestihla..těch členů rodiny, co máme 😎

takže, krásné svátky vám všem, spokojená bříška a rozzářené prďolky

nikiii
24. pro 2011

Krásné vánoce všem 🙂

aaadus
27. pro 2011

cuketové polévka, pangas na másle s bramborem

zanet2009
27. pro 2011

krůtí čína s pečeným bramborem

petja
27. pro 2011

Slepičí polévka,kapr na zelenině a brambory

sarunatko
27. pro 2011

My pořád dojídáme zbytky 🙂

adellaide03
27. pro 2011

My dnes měli kuřecí řizky obalené v kukuřičných lupíncích s bramborovým salátem. Máme tady přítelovu babičku a moc jí to chutnalo, tak jsem moc ráda.

babulinkab
27. pro 2011

polívka z červené čočky
výpečky, zelí, br. knedlík

falca1
27. pro 2011

dneska byla svíčková 😀 s králíkem a knedlíkem 😀

karmenta
27. pro 2011

kanec s šípkovou 🙂 vynikající

nikiii
27. pro 2011

My jsme dneska měli jen špenát a zítra bude konečně kus pořádnýho masa, jsme totálně přeslazení 😀

zuhur
27. pro 2011

Já jsem dnes pro sebe a @miriska dělala kuře královny Kálí. Manžel měl ještě kapříka se salátem.
@falca1 já si na svíčkovou přijdu 😉