Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

pitruskaskarolinkou
5. dub 2012

dnes to tady bude asi "nápadité" - špenát též 😀 a k tomu rajská polívka s rýží 😉

kristi
5. dub 2012

jste me navnadily a bude zapecena brokolice, ale bez masa

megy
5. dub 2012

tak my doma zavedli jeden bezmasý den v sobotu a celkově odlehčené víkendy. dnes dělám palačinky se špenátem a kys. smetanou. mňamka

kammka
5. dub 2012

@megy na palačinky jsem taky myslela... kdoví, jestli na ně nedojde, neb tatínek dlouho vykládal, že mi ten nákup doveze a vyrazil před chvílí..po mých urgencích, že oběd bude jinak k večeři... no špenát mám a zakysanku též, tak by holt ty kuřecí závitky byly opravdu až k véči.. a protože jsem pako a nenamočila jsem si žlutý hrách, bude polévka krupková se zeleninou a vejcem..

kammka
5. dub 2012

@zuhur přemejšlela jsem, proč jsi nevyfotila i ten piškot... asi mám na mozku plodovou vodu, ale člověk se nejlíp zasměje sám sobě, no ne??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kimm88
5. dub 2012

@peroli Paráda, díky 🙂

brusinka.pusinka
5. dub 2012

dnešní mňaminky.-) špenátový krém s kuličkami, těstoviny se zeleninovosmetanovou omáčkou a pečenou kýtou a hlavička.-)

moudivlacek
5. dub 2012

holky vy jste me daly,tak jsem vas docetla 70stran !!! 😀 kvanta novych receptiku

dneska obidek sekana a br kase, vecere domaci pizza, mam novy recept,delaly jsme u kamaradky a je mekkoucka vyborna

kammka
5. dub 2012

@moudivlacek ty dneska neděláš špenát ani brokolici????? 😀 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😎 😉 😉 😉 😉

moudivlacek
5. dub 2012

@kammka o vikendu byla brokolicova polevka 😀 😀

coufii
5. dub 2012

klasika...smaženýho sýra s bramborama a domácí tatarka 🙂

miskadis
5. dub 2012

dneska špagety 🙂

kammka
5. dub 2012

@moudivlacek o víkendu to neplatí, musíš dneska!!!! 😀

zuhur
5. dub 2012

Kruci to je stránek - malej usnul, tak jdu dočítat.
@kammka tak hlavně, že ses pobavila 😀 😀 😀 Piškot je opravdu náš malej, říkáme mu tak od narození. Ani nevím jak to vzniklo.

U nás dneska jak jinak - špenát, brambůrky a vajíčko.

moudivlacek
5. dub 2012

@kammka letos nejak pecem na cely Velikonoce jsme marodny,tak na vyvarovani neni cas,takze nebude ani beranek ani nadivka 😒 ale ja delam nadivku i behme roku,tak co 😉

kammka
5. dub 2012

@moudivlacek no to chápu.. ale bez beránka... kde že to bydlíš????? 😉 já miluju pečení beránka, vždycky jsem napnutá, jak bude vypadat, až ho vyklopím....
nádivku letos vypustíme my... dáme si místo ní pečenýho králíka.. 🙂

handm
5. dub 2012

Já taky dneska bez zelenýho 😲😀 nějak jsem zapomněla...😀
Měli jsme bramborový guláš a ještě se chystám na francouzský koláč - původně s hruškama, já dám jablka, musím je zpracovat 🙂

moudivlacek
5. dub 2012

@kammka hele mam malyho koupenyho a nazdar,jinak pecu kazdy rok,ale letos fakt ne

zuhur
5. dub 2012

@brusinka.pusinka mohla bys mi prosím hodit recept na hlavičku? Letos ji chci dělat poprvé tak bych ocenila radu zkušené kuchařky.

beruskanula
5. dub 2012

jak některé vědí, my si udělali zelené úterý 😅 😀 😝 😀

dnes k obědu zbytek ze včerejška- ryže s masikem 🙂 a k véči-bude i na zitra- udělám těstovinovej salat se zeleninou 🙂

gabka32
5. dub 2012

dneska v jídelně brambory, špenát, vajíčko a zítra lasagne 🙂

a hlavně si jdu pro radu.... můžu si udělat kynuté těsto dopředu? chci udělat na velikonoce plněné rohlíčky, nejlepší jsou čerstvé, tak se mi nechce dělat 2x těsto, a chci upéct něco v neděli a něco v pondělí... asi jedině naplnit a zamrazit, co?

zuhur
5. dub 2012

@kammka my taky nebudeme péct beránka - za prvé - nemám formu a za druhé - bude mazanec a i ten budu asi dělat z poloviční dávky 😀

brusinka.pusinka
5. dub 2012

@zuhur strana 393 🙂

moudivlacek
5. dub 2012

@kammka a zelena paprika na pizzer se taky pocita? 😀

kristi
5. dub 2012

@kammka my na tohle taky nehrajem, zadnej beran nebude, u nas to proste nikdo neji.....

babulinkab
5. dub 2012

u nás máme napečeno z lineckého těsta beránky, zajíčky, vajíčka, slepičky, kouhoutky....už je to teda skoro i snězený, ale jsu ráda, že chutná

zuhur
5. dub 2012

@brusinka.pusinka děkuju ani jsem si nevšimla, že už tu je 😅 Každej ji dělá jinak. Jen mě mrzí, že babču nenapadlo si zapsat jak ji dělala. Měla ji totiž výbornou.
@moudivlacek já osobně bych ti tu zelenou papriku započítala 😀

pelenka
5. dub 2012

@gabka32 Mám vyzkoušeno připravit na plech a nechat přes noc v lednici, pak vyndat, nechat nakynout a upéct.

gabka32
5. dub 2012

@pelenka díky 😉

falca1
5. dub 2012

my jsme měli pečený kuře s chlebem - prostě jsme nestíhali - zelený čtvrtek má smůlu - jo vlastně měla jsem zelenou okurku 😀 😀