Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

nikiii
7. lis 2012

Jinak u nás dneska sekaná, brambory, zelenina a meruňkový koláč.

monyliny
7. lis 2012

Květáková polévka,kuře na paprice a domácí kynutý knedlík.Péct budu až zítra,dnes ještě máme🙂

1luciferka1
7. lis 2012

nějaký recept, jak upéct v troubě (na pánvi) makrelu? potřebuju se zbavit zásob z mrazáku...

kristi
7. lis 2012

@1luciferka1 kazdopadne v troube, jen ji dej na pecici papir, osol zevnitr i zvenku, pokapej olivacem a treba muzes dat do briska nejaky bylinky, cesnek.

zuhur
7. lis 2012

@miriska já jsem dělala banánové indiánky - mezi dva piškoty dáš kolečko banánu a poliješ čokoládou - rychlé a zatraceně dobré 😉

1luciferka1
7. lis 2012

@kristi prosímtě a jak dlouho a na kolik stupňů to tak mám péct? 😅

pelenka
7. lis 2012

Lehce podušené růžičkové kapustičky s bramborem a sýrovou omáčkou, mňam. Uvidíme, co na to poví prcek, aby se mohl odpo na plavání potopit🙂

kompleta
7. lis 2012

cuketové placičky

marhulinka
7. lis 2012

U nás dnes krupičková polévka s mrkví,ze včera domácí sekaná a brambor.

pajdula
7. lis 2012

dneska ptáčky s rýží a zítra těstoviny se špenátem 🙂

ia.
7. lis 2012

ze včera hříbková zeleninová polévka a zapečené těstoviny s uzeným masem

kristi
7. lis 2012

@1luciferka1 ja myslim, ze by tam 30 minut na 200 melo uplne stacit 😉

zuhur
7. lis 2012

Dneska máme bramborový guláš - prcek už si šel pro nášup 😀 Péct budu asi zítra. Dnes mám chuť na puding.

kristi
7. lis 2012

jo, jinak kure na paprice prave delam http://www.toprecepty.cz/recept/1432-kure-na-pa...

zuhur
7. lis 2012

@pusolamy taky jsem se dívala. Při tom je tam tolik opravdu dobrých receptů, ale ono se dá všude najít něco špatného.

nikiii
7. lis 2012

@zuhur @pusolamy Taky tam občas čerpám nápady.

zizala79
7. lis 2012

smažené hovězí plátky (připravil mi mužíček 😵 ) a narychlo pomazánkaz lučiny a sardinek 😵 😵 😵 s bílým chlebem, to mi chybělo ke štěstí

nadja73
7. lis 2012

dnes jsme s dcerkou dojedly srnci svickovou s domacim knedlikem a na zitra jsem uvarila ratatouile s pecenymkuretem

p.e.t.u.l.k.a
7. lis 2012

Brokolicová polévka a holandský řízek s bremborovou kaší a zeleninový salát a přemýšlím, že něco upeču 🙂

pusolamy
7. lis 2012

@zuhur
@nikiii : ja tam mam par blibenych receptiku, a vetsinou tam hledam neco konkretniho a vyberu si recept ktery mi nejlepe vyhovuje dle ingredienci

m_d
7. lis 2012

květáková polévka, pečené bramboráky a kuřecí maso s lečem 🙂

zuzi82
7. lis 2012

My jsme si dnes dali provensálské hovězí daube (mírně upravené podle stavu ledničky a špajzky 😀 ) a domácí rohlíčky. Na večeři si asi dáme zeleninový salátek s kuřecím masem.

zizala79
7. lis 2012

k věčeři kuřecí nudličky na česneku s černýma olivama, špenátem a smetanou, bez přílohy, tedy s bílým chlebem

zmuzle
7. lis 2012

@zuzi82 Vypada to lakave, das recept? Diky

kammka
7. lis 2012

dnes celý den migréna jako prase.takže rybí hlava s kostma,co jsem uvařila včera v noci, zůstala netknutá na parapetu..večer jsem udělala smetanový brambory, na ně jsem položila kuřecí stehna,tak jsem se prímově najedla, že mně ta migréna přešla...tak jsem ještě uvařila holce jablíčkový kompot, miluje ho...a rybí polívku stvořím zítra,ještě že je tam taková kosa..
jestli se mi zítra zadaří dojet do kravína pro mlíko,tak by mohly bejt palačinky, z jinýho už nedělám 😎

nikiii
8. lis 2012

Já dneska udělám gulášovou polívku a žemlovku. A večer jsem ještě zadělala na chleba, tak ho jdu za chvíli upéct a k němu asi nějakou dobrou pomazánku na večer udělám.

marecek4
8. lis 2012

nevím,jdu k vám nachytat inspiraci-ale aby jsem zas nenavařila na týden 😀,jak to tak vypadá tak asi zeleninovou polívečku-malému jablíčkový kompotík jako kammka 🙂,smetanový brambory by šly taky,o chlebíku který ma zadělaný nikiii taky uvažuju,jen nevím jestli naslano nebo nasladko a to by mohlo stačit,jsme na to dva

nikiii
8. lis 2012

@marecek4 Krásně jsi to zkombinovala dohromady 😉

sabisek
8. lis 2012

@zuhur Jakpak delas ten bramborovy gulas, dekuji 🙂