Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

kulenka
3. kvě 2012

@petronuska Já budu dělat kefírovou buchtu od brusinky, jestli mě malá nechá 🙂 Peču hodně, ale tady se to skoro nedá číst, ze všech stran útočí zajímavé recepty 😀

Zkoušela jsem i sušené višně/třešně a čokopecky 🙂

nikiii
3. kvě 2012

@zuhur Děkuju moc, hned si ho napíšu a při nejbližší příležitosti vyzkouším 🙂 🙂 🙂

sarunatko
3. kvě 2012

Dneska byly řízky v tatarce, brambory a zeleninový salát. Polívku v tomto vedru nedělám 🙂 Jinak tvarožník podle @brusinka.pusinka byl perfektní!

eriska
3. kvě 2012

@aaadus
pomerančová bábovka:
utřeš jedno vajíčko s 1/2 hrníčkem cukru krystal (já dávám i pytlíček vanilkového), potom se přidá 3/4 hrníčku mléka, 1/2 hrníčku oleje, nastrouhaná kůra z jednoho pomeranče a šťáva..stačí z půlky, ale já dávám celý😉 pak se přidají 2 hrníčky hl. mouky, půlka prdopeče a troška soli...vpodstatě je to recept na muffiny, ale já to dala i do bábovkové formy..jen nedoporučuju ten ananas, pěkně do toho pustil šťávu a nešlo to upéct, ale takové sušené meruňky, marmeláda, čokoláda, to má vyzkoušeno🙂 jsem tu trošku pozadu, gratuluju k holčičce🙂

u nás dnes dojíždění zbytků, takže volské oko + brambor, já s malým kuskus

na zítra se pečou měšce z krkovičky, šťouchané brambory a uzené polívečka s kroupami

zuzi82
3. kvě 2012

Dneska jsme si dali masové kuličky v rajčatovo-vinné omáčce se špagetama a ještě máme na zítra. Taťka není doma, tak nám zbylo. 😉

falca1
3. kvě 2012

@zuhur jako koláč, už jsem měla 4kousky je výbornej 😀 😀

zuhur
3. kvě 2012

@nikiii není zač. I z pekárny je moc dobrý. Vyjde ti zhruba kilový chlebík.

prdecek
4. kvě 2012

kapr v troubě a brambory s cibulkou

kristi
4. kvě 2012

dneska bude kremova bramboracka a vecer spagety pomodoro

sarunatko
4. kvě 2012

U nás bude dneska kuře na rajčatech, už se těším.

ladida.l
4. kvě 2012

Tak u nás dnes k snídani jáhelná kaše s babánem. Oběd kuře na zázvoru a kuskus, vývar s bulgurem. Večeři ještě nevim.

jimmy1
4. kvě 2012

polívka cibulačka, sekaná, bramborová kaše, okurkový salát

mikkisek
4. kvě 2012

holky, prosím, dotaz k bábovce ze zakysané smetany - šleháte zvlášť bílky a žloutky nebo smícháte rovnou bez šlehání. Přijede návštěva, chci aby se povedla. DÍKY

allye1
4. kvě 2012

@mikkisek všechno v jedné míse 🙂 žádně šlehání zvlášť 🙂 právě, že je jednoduchá a strašně rychlá 🙂

mikkisek
4. kvě 2012

@allye1 díky moc, už je v troubě. Už je to těsto bylo suprový 😉
Jinak dnes já čočkový salát, prcek krůtí maso v mrkvi a brambory, na večeři chystám těstovinový salát se sýrem, šunkou a zeleninou. Hezký víkend

djn
4. kvě 2012

uzené, křenová omáčka, domácí knedla

simonisko
4. kvě 2012

Pečenej pstruh s novejma bramborama...bohužel řeckýma...

simonceli
4. kvě 2012

dneska máme kél

heaven_angel
4. kvě 2012

já dneska musím udělat nepečený tvarohový dort s ovocem, muž má narozeniny a pořád shazuje kila, tak ani nevím, co udělat ke slavnostní večeři dietního 🙂

handm
4. kvě 2012

U nás dneska králičí den - vývar s mrkví a hráškem a zapečené těstoviny se zeleninou a králíkem😀
a teď honím po netu nějakou tvarohovou buchtu😉😀nejlépe s marmeládou

michamicha
4. kvě 2012

u nás dneska houbová omáčka (z hlívy) s vepřovým plátkem a bramborovým knedlíkem 🙂

kristi
4. kvě 2012

@michamicha já četla s vepřovým ptákem - na co já nemyslím??? 😀

kammka
4. kvě 2012

@kristi to se zeptej manžela.... ale já třeba takovou kachnu považuju za prase s křídlama... jak jsi to myslela ty, to nevím 😀 😀 😀 😀 😀 😀

já dnes udělala kotel rajské s plněnýma paprikama, jsem moc ráda, že mi vyšly dobře výsledky OGTT, takže jsem ji mohla zahustit perníkem a dochutit povidlama a cukrem 😀

a už vařím mák do buchet a ještě upeču ořechovou bábovku, jedeme zítra na návštěvu - pro pejska...

kristi
4. kvě 2012

@kammka zitra uz si jdete pro tu borderku??? 😉

kammka
4. kvě 2012

@kristi jo, zítra je ten den D...jsem z toho nervózzní, jak před prvním porodem, abych se o to uměla postarat a bylo to zdravé 😀

kristi
4. kvě 2012

@kammka tak hodne stesti 😉

xuxie
4. kvě 2012

U nás včera večer velký i malý chlap lehčí průjem ( byli mlsní a koupili si zmrzlinu - točenou), takže jedeme v dušené mrkvi a kuřecím s rýží. Mladý nešťastný, protože nebyl Sunar, ale spravily to piškoty ;) Na zítra už postoupíme směrem k normálu, bude rajčatová omáčka (zas jenom mixlá rajčata), hovězí z papiňáku a špagety. Polévku mají zeleninovou s kapáním. Já byla dneska na amnio, tak si za odměnu dám pizzu 😀

aaadus
4. kvě 2012

těstovinový mazec

allye1
5. kvě 2012

Dobré ránko, můžu poprosit o recept na biskupský perník? Děkuju 😉

nikiii
5. kvě 2012

U nás dneska špenát, brambory a br.knedlík, a uzené koleno k tomu. A zítra asi řízečky.