Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

peroli
20. říj 2011

u nás je dnes musaka.. 🙂

jihajiha
20. říj 2011

Tak dneska jsem udělala hrachovou polévku (ze včera zbyl hrách z hrachové kaše) a rajskou omáčku s kolínkama a uzeným. 🙂

jihajiha
20. říj 2011

@brusinka.pusinka supeeeer, to se musí jíst samo!!!!

zuhur
20. říj 2011

Tak u nás dnes manžel zbytky ze včerejška 😀 a já jsem se vmezeřila na oběd k sestře, maskujíc to společenskou návštěvou 😀 😀 😀 A měly jsme zapečené masíčko s bramborem a zeleninkou.

aaadus
20. říj 2011

vepřová pečeně, brambor a kompot

zuzkkkaaa
20. říj 2011

vepřová kýta na přírodno s hráškem a mrkví, rýže

zuzi82
20. říj 2011

U nás dnes maďarské kotletky s haluškami, koláč Margot a na večeři ještě vůbec netuším 😉

kofinka21
20. říj 2011

holky ja delala stehynka ureci pecene s kasickou a mela bych prosbu neme byste nekdo tip a recept na nekjakou dobrou buchtu??dekuju

mikkisek
21. říj 2011

@kofinka21 tady holky dávají recepty jen na samé dobré věci 😉 Koukni na stránku 178, nahoře je odkaz na stránky, kde je seznam receptů z této diskuze - já nevím co péct dřív a všechno mooooc dobré.

kammka
21. říj 2011

já včera konečně zpracovala vývar, stál venku, tak byl hezky ztuhlej, už je to tam jak polomrazák 😀, to zas budu mít v lednici dost místa, uff. jak vařím nárazově větší množství, tak mi naše lednice občas v létě nestačí.v zimě hezky na parapet za okno, klidně horkej hrnec, super. takže do mrazáku šly dva malé kyblíčky bujonu, ze zbytku jsem udělala zeleninovo-červenočočkovou polívku, malá ji miluje.. dnes jdu na seminář, bude tam i večeře, ale na tu asi nezvládnu jít, dostala bych se dom strašně pozdě. zítra budu zas na tom semináři, tatínek s malou budou taky v čudu, takže se nevaří. v neděli přijede po o kamarádka na cibulový koláč, taky jí dlužím králíka, dala mi nějaké nádobí, pořizovala si nové na indukci a k tomu mikrovlnku..a hlavně si přijede pomuchlat moje kočky, my jsme na kočky obě ujetý 😀. když stihnu, bude i lentilková bábovka. k obědu asi nějaké pečené maso a br.knedlíček se špenátem, polívka asi zbyde ta zeleninová, jinak možná udělám tu hráškovou ze zmraženýho hrášku, taky ji milujeme..takže se tu hezky inspiruju, jak vydíte 😀 super, tahle diskuze..

jitafol
21. říj 2011

dneska se možná konečně vrhnu na tu dlouho slibovanou pizzu. Akorát záleží na tom, jestli mi manža neodjede s autem do práce☹ Musíme totiž nakoupit, v lednici je jen pověšená myš a jinak nic moc😀

jitafol
21. říj 2011

....pěšky na nákup už jsem si odvykla🙂

kammka
21. říj 2011

@jitafol no já to mám na nákup minimálně 3km do jednoty, která je drahá jako kráva, nebo 6km do lidlu.. takže obvykle nakupuju skoro denně v polední pauze v Bille naproti za stravenky, nebo ráno v lidlu naproti práci...

jitafol
21. říj 2011

@kamma právě v práci toho moc nenakoupím, tu je jen malej krámek a široko daleko nic a tu je docela draho a úzký sortiment. Chtělo by to ještě jedno autíčko pro maminku, ale kde vzít a nekrást🙂

brusinka.pusinka
21. říj 2011

dneska nevaříme kluci budou papkat ve škole a v práci a my jdem k prababi 😉 Večer jdu na prodlouženou synovi 😀 na sobotu udělám řízky v jogurtu s bramborovými dukátky a koprovou polévku a v neděli jdem do restauračky....Já s malou jdem na vystoupení Míši s hopsalínem a moji chlapy se půjdou toulat po obchodech potřebuji něco si dokoupit 😀 pak společný obídek a užijem si krásnou neděli

reruna
21. říj 2011

zapečené těstoviny

nikiii
21. říj 2011

smažený pangas, bramborová kaše a okurkový salát

bocinka
21. říj 2011

Grilovaný hermelín, kaše, zeleninový salát.... jooo a slepičí vývar ze včerejška.... 😉

miriska
21. říj 2011

dneska budu po týdnu vařit 😅 to je ostuda 😀
budeme mít kuřecí vývar a čínu s rýží a červenou řepou

zuhur
21. říj 2011

@miriska to teda je 😀 Jdete odpoledne ven?
My máme dnes šátečky s litového těsta s mangoldem.

andy.ce
21. říj 2011

langoše

miriska
21. říj 2011

@zuhur jo, jdeme o pul 3 na starku předat ty věci, tak se přidáte?
No týden to vlastně není, dělala jsem minulej pátek svíčkovou a pak v neděli kuře po kanadsku, od té doby nic 😀 STYDÍM SE!

zuhur
21. říj 2011

@miriska jasně. O půl třetí jsme tam 😉

moudivlacek
21. říj 2011

varim fr brambory 2 pekace i na zitra,rano odjizdime na tyden an hory na chajdu (bez netu 😀 ), tak se mejte krasne,varte dobroty a tesim se na nove receptiky 😉

miriska
21. říj 2011

@zuhur Super, těšíme se 🙂

eriska
21. říj 2011

Ahoj, holky, po delší době zdravím, nějak jsem to teď nestíhala, u nás dneska kuře pečené s brambory, cibulí a zalité šlehačkou, včera byl brokolicový nákyp a ve středu srnčí s lečem, co o víkendu, netuším, ale prcek spí, tak jdu najít inspiraci k vám😉

zuhur
21. říj 2011

Holky, pomalu abyste sem začaly dávat recepty na cukroví 😉 Letos preferuju - rychlé, snadné a třeba i trochu zdravé - Jindra zdlabe vše na co přijde 😀

jimmy1
21. říj 2011

polévka z červené čočky, kuřecí steak a pečené brambory

miskadis
21. říj 2011

svíčková s knedlíkem

karmenta
21. říj 2011

Prosím o nějaký recept (nejlépe moučník) kde se dá využít karamelizované salko. Mám doma dvě konzervy a nevím co s tím. Alkohol vyrábět nechci 🙂 Díky