Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

kammka
14. čer 2012

Kammilka pekla 🙂

kristi
14. čer 2012

naše oblíbené

zuhur
14. čer 2012

@kammka tak ty jsou nádherné. Nikdy je nemám tak pěkné.

zuhur
14. čer 2012

U nás dnes k obědu bramborovo-masový salát. K večeři zeleninková polévka a majolkové houstičky a upečen chlebík - konečně mám zase žitnou mouku 🙂

cervena_vila
14. čer 2012

V osm si dítě řeklo o pizzu 😵
Tak je to takový slaný koláček z prdopeče pečený ve formě, ale moc se povedla.

cervena_vila
14. čer 2012

@kammka Ty buchty jsou nádherný!

kixi
14. čer 2012

@brusinka.pusinka vypada to skvele, prosim o recept na veprove kostky na paprice, diky 🙂

bulinka
14. čer 2012

kapr pečený v troubě s brambůrkem 🙂

zuhur
15. čer 2012

Dneska bude rajská s knedlíkem a karbenátky. A v té zatracené rajské mám zase hrudky - nějak se mi poslední dobou vůbec nedaří 😠

pajdula
15. čer 2012

zapečený lilek s novým bramborkem a k večeři asi co lednička dá 🙂

pajdula
15. čer 2012

@kristi z čeho je prosím ten salát? celé to vypadá výborně 🙂

kristi
15. čer 2012

@pajdula jen zelenina, jakou máš ráda (ja nedavam rajce, muz ho neji). Pak staci salatove koreni, trosku zakys. smetany, citron, kapka ol. oleje a pak zamichat a nechat vychladnout 🙂

kristi
15. čer 2012

dneska me ceka hamburger podle Pohlreicha, už se mi to na mele hovězi plec a kvetova spicka, akorat mam maly ty housky, nevite, kde sehnat nejaky vetsi v Praze?????

zzikk
15. čer 2012

@kristi Nevím jak v Praze, ale obr bulky mívají v Globusu 😉

kristi
15. čer 2012

@zzikk super, diky moc. Pojedu odpoledne okolo,tak se stavim. 😉

pajdula
15. čer 2012

@kristi díky, manža taky nejí rajče, tak to spáchám zítra ke grilovanému masíku 🙂

nikiii
15. čer 2012

Holandské řízky, bramborová kaše, rajčátkový salát.

handm
15. čer 2012

@kristi he, ten muj taky nejí rajče, pacholek..😝 Ale salát vypadá super!! Přitom je to nejlepší zelenina, co znam.. když nepočítám do zeleniny meloun😉😀

U nás dneska játro (jak by řekl Mireček z Básníků) s rýží a teď se chystám na nepečený dortík ze zakysanky a tvarohu (kombinace dvou receptů) s piškoty a ovocem, zítra přijede brácha s celou bandou, tak abych jim měla co předhodit, snad to chlapci večer nezožerou 😀😀😀

kristi
15. čer 2012

@pajdula
@handm nejlepsi koreni je to salatove od Vitany, chutna v tom proste nejlepe 🙂 tak dejte vedet. Mne jiny dresingy moc nejedou, bud jen olej a ocet nebo tohle.

prdecek
15. čer 2012

Na oběd zbytek jakési omáčky, co dovezl včera chlap z práce, s knedlíkem. Na zítra jsem pekla dva plechy buchtiček na oslavu mamčiných narozek a na večeři asi knedlík s vajíčkem :D pač už se mi nechce nic dělat.

Přikládám foto buchet. První je ovocná bublanina, ještě není pocukrovaná, to až ráno a druhá je perník s kakaovou polevou a kokosem.

handm
15. čer 2012

@kristi já právě do salátů většinou koření nedávám žádné, ale je fakt, že nedělám moc se zakysankou či majolkou atd... jedině tzatziky.
Ale miluju salát, ten by ti mohl taky jet😉 nebo možná znáš..😉
ledovej salát na kousky, přidat čerstvý sýr nebo Cottage nebo já dávám z Lidlu "sýr do salátů", brusinky, dýňová semínka (nebo slunečnice, co máš ráda) a umixovat zálivku, aby se spojila v jednu tekutou hmotu - balsamico, lžíci medu, půl citronu, lžičku fr. hořčice (přiměřeně všeho, podle chuti) a vychladit a mňam...

eriska
15. čer 2012

my jsme byli na návštěvě, takže dojíme zbytek pórkvo-brokolicové polívečky a mrňous netuším co, on ji papkat nechce, tak asi rychlovku-kuskus se zeleninkou

nikiii
15. čer 2012

Nemáte někdo nápad? Chtěla bych dělat nějakej řez na oslavu, představovala bych si to do hranatýho srnčího hřbetu, abych to mohla vzít s sebou vyklopený vcelku a hezky to vypadalo. A něco jako upečený těsto, na to krém ze zakysanky nebo něčeho podobýho, na to ovoce a želatinu? Zkrátka něco lehkýho, ne moc sladkýho, ale aby to nebyla obyčejná "buchta". Nenapadá vás někoho nějakej odzkoušenej receptík? Díky moc 🙂

ajuse21
15. čer 2012

těstovinový salát s kuřecím masem

pajdula
15. čer 2012

@handm
@kristi
já tedy taky moc koření nedávám, většinou jen olej nebo ocet, občas citron, ale vyzkouším a zkusím i ten druhý salát...taky dávám hodně sýr, lučinu, balkán a nebo čerstvý a občas to chce změnu a udělám o víkendu tzatziky, ty už jsme dlouho neměli a máme je rádi, navíc má být vedro, tak jaképak vaření 🙂
díky holky

kristi
15. čer 2012

@handm to zni moc dobre, miluju brusinky 😉

weri1
15. čer 2012

@handm já v salátech taky moc nejím rajčata, ale dávám ho tam,aby to mělo tu šťávu z rajčat 🙂

weri1
15. čer 2012

@cervena_vila a jaký děláš těsto na pizzu ?

kixi
15. čer 2012

spizy z kurecich kousku, rajcat, slaniny a mozzarely s bramborovou kasi

tina1506
15. čer 2012

@kammka já chci taky takové pěkné 😉 mě to kynuté ne a ne se podařit... i když poslední buchtičky s krémem byly nad očekávání... 😀 můžu poprosit o receptík...?