Co na skvrny po příkrmech?

lpch
23. říj 2017

Ahoj maminky! Mate prosim nektera z vas zaruceny tip, jak se zbavit skvrn na obleceni po prikrmech? I pres sebelepsi bryndacek si maly zaspinil par bodycek a nemuzu to vyprat.. zkousela jsem to zatim namocit v Jelenovi a pak hodit do pracky na 60, ale bez uspechu. Budu moc rada za tipy! Dekuju

35_a_budu_mamka
23. říj 2017

Ja pouzivam tekute zlucove mydlo z Dm na skvrny, vzdy potru idealne jeste cerstvou skvrnu a necham pusobit (alespon hodinku) a pak vyperu v Persilu sensitive a je po skvrnach😎

annasmyckova
23. říj 2017

vyvařila jsem normálně v hrnci s přípravkem na skvrny z lidlu a trochou prášku a pustily i zaprané věci

gepe
23. říj 2017

Pouzivam taky DM zlucove mýdlo stejně jako @35_a_budu_mamka

rehulka7
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rehulka7
23. říj 2017

Používám předpírkový sprej na čerstvé skvrny a agenta na starší vše od eurony. Vždy vše krásně vyčistí 🙂

lpch
autor
23. říj 2017

Dekuju vsem ta tipy! Zkusim to mydlo z dm, snad pusti i ty zaprane skvrny. A pak kdyztak dam sanci Eurone 🙂

barbarra
23. říj 2017

Na skvrny o ovoci pomáhá kyselina citronová-jen jabka a banany mně nejdou ničím. Skvrnu navlčím a posypu k. citronovou, nechám působit.

bubinko1506
23. říj 2017

Tiez davam zlcove mydlo z dm, nastastie odstrani aj zaschnute skvrny.

jenni4
23. říj 2017

Já také používám žlučové mýdlo z DM a nedám na něj dopustit. Čerstvé skvrny vypere vždy, nikdy se mi nestalo, že by něco nešlo. Zaprané skvrny ale pustily jen některé.

luj89
23. říj 2017

@35_a_budu_mamka pouzivam stejnou komvinaci! 🙂. Ten zlucak je levnej a ucinnej

ninive211
23. říj 2017

Taky žlučák, ale na čerstvé skvrny! Na zaprané to někdy nefunguje. Plus do praní dávám odměrku odstraňovače skvrn z Lidlu, taková růžová kulatá krabička, ten je taky super.
Jinak v létě nedám dopustit na klasické sluníčko...vybělilo mi skvrny, na které i žlučák byl krátký a kde zůstaly skvrny i po vyprání 😉

magdalenax
23. říj 2017

Mně docela pomohlo, když jsem měla někde flek, který se nevypral, rovnou pokápnout tekutým pracím prostředkem, nebo tam prostě prášek "vmasírovat", nechat uschnout a nechat třeba i nějaký den a pak vyprat

magdalenax
23. říj 2017

@ninive211 Jo jo, také mám, je to aktivní kyslík, ale jestli ho dáváš do prádla na 40 st., tak to nemá smysl, protože aktivita tohoto přípravku je při teplotě nad 60 stupňů

ninive211
23. říj 2017

@magdalenax Tak to nevím, já dávám prát vždy na 40st. A vždy to skvrny vypere, na 60 peru máloco. Když je teda hodně flek, tak namáčím předem v horké vodě v kyblu a ta má teda víc jak 40 st, to je pravda.

magdalenax
23. říj 2017

@ninive211 Jasně, hele, co si budeme povídat, nějaký účinek to určitě má i při těch čtyřiceti stupních, ale nebude to takové, jako při vyšší teplotě. Nehledě na to, že ve srovnání s již zde zmíněnou euronou - agent, což je defacto to samé jsme na úplně jiné ceně, tak je to vcelku jedno.
Já hlavně stále říkám, máte-li někde nějaký flek (jsme dospělí), tak hned hlaste a pokud možno, od čeho je. Je lepší zasáhnout hned a né, že si pak všimnu, že se někde něco nevypralo. Ale svým způsobem jsem je to naučila (naštěstí). Synátor přijde a řekne, - hele mami, já jsem se otřel ..., atd. ..., půjde to něčím dolů? A hned mu řeknu, fajn, na to stačí, když je to kupř. mastné, kápni na to jar....

gnozka
23. říj 2017

Mam ted výbornou zkušenost s praskem z dm . Mala si sedla do malin . Asi az za 4 dny jsem to sla prát . Nejdriv jsem vzala mýdlo s jelenem ale prd tak jsem to dala do pracky na 60 a vypralo se to !!! Akorat bych pak preprala znovu v dětském prášku . Tenhle muze byt jeste agresivní . I kdyz malé ( 2 roky ) uz neva . Jinak jsem s nim vyprala i 5 let stare skvrny . Ani nechci vedet co v tom je 🙂))))

kata267
23. říj 2017

@lpch tak za mě úplně top věci z Eurony jak už tu někdo psal, nejdřív jsem drhla žluč.mýdlem sice to pustilo, ale klouby na rukách jsem měla udřený u samýho zápěstí 🙂 takže jsem zkusila Euronu a ono to funguje super i bez práce a postupně na tuto značku přecházím snad všude - prádlo, wc, koupelna, kuchyně atd. a za mě teda max.spokojenost 😉

lucluco
Autor odpověď smazal
Zobraz
elinka90
24. říj 2017

na skvrny od jídla je nejlepší sluníčko. Vyperu a flekaté věci pověsím do první řady na šňůru. I bílá bodýčka jsou po usušení čistě bílá

kata267
24. říj 2017

@lucluco mate ode me zpravu 🙂 kdyby chtel i nekdo jiny objednavat klidne pisnete poslu info 😉

rehulka7
24. říj 2017

@lucluco Píši sz

ivis314
6. lis 2020

Ahoj holky, já na skvrny Agenta od Eurony ;) Pokud byste chtěly poradit, odkážu vás 🙂

kaaacaaatkooo
5. lis 2022

AGENT a BioStain z Eurony. Ekologické, účinné, úžasné 🙂 Vlastně úplně všechno od Eurony je úžasné. 🙂 Poradím, pomůžu, pomůžu s nákupem bez 20% marže. Stačí napsat SZ.

zelenaesmolda
5. lis 2022

@lpch
uplne nejlepis je klasicky jadrovy Jelen