• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co udělat z papriky a rajčat, která nejsou dobrá?

23. března 2013 
Holky koupila jsem papriku a rajčata a vůbec nejsou dobré :frowning2: jak to můžu zpracovat? poradíte ?
22. bře 2013 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulka25 první, co mě napadá, je lečo
22. bře 2013 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já to hodně dělám s masem, orestuju na cibuli hovězí, přihodím papriky a rajčata a dusím
22. bře 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulka25 podusit a přidat k masu
22. bře 2013 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak. napr .plnené zapekané rajčata a paprika napr. ako plnená , s rajskou omáčkou :slight_smile:
22. bře 2013 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ja obcas naplnim rajcata a papriky balkanskym syrem a dam zapict. syr se zeleninou pusti trochu stavy, je to dobry :slight_smile:
potom rajska, leco, plneny papriky i rajcata...
22. bře 2013 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já tuhle dělala novinku, bulharský guláš, resp. jsem namíchala dva recepty dohromady na bulharský a na srbský guláš. V podstatě jde o maso hovězí, já dala vepřové, rajčata, papriky, cibuli, pepř, sůl, jinak si to myslím každý doladí dle chuti, přidá příp. své oblíbené koření atd.
22. bře 2013 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@stavba
@sabuse1
@ia.
@lucyvivien
@aneta0707
@olusenka holky děkuji za dobré tipy-už ted mám na něco chuť .....asi to vidím tak: zítra všechno co najdu v lednici smíchám dohromady a bude.....dobrý obídek :slight_smile:
22. bře 2013 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@olusenka na to sem si nevzpomnela, taky delama gulas, myslim, ze sem to nasla jako hospodsky, ale jsou v tom papriky, rajcata a veprovy maso a dela se to hodne palivy :slight_smile: mam uplne chut :wink:
22. bře 2013 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Včera jsem kousek papriky hodila k pečícímu se kuřeti .. a trochu rajčat taky, byly sice konzervovaný, ale nebylo to špatný s rejží pak:slight_smile:
23. bře 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek