Co udělat z papriky a rajčat, která nejsou dobrá?

petulka25
22. bře 2013

Holky koupila jsem papriku a rajčata a vůbec nejsou dobré ☹ jak to můžu zpracovat? poradíte ?

stavba
22. bře 2013

@petulka25 první, co mě napadá, je lečo

sabuse1
22. bře 2013

já to hodně dělám s masem, orestuju na cibuli hovězí, přihodím papriky a rajčata a dusím

ia.
22. bře 2013

@petulka25 podusit a přidat k masu

lucyvivien
22. bře 2013

tak. napr .plnené zapekané rajčata a paprika napr. ako plnená , s rajskou omáčkou 🙂

aneta0707
22. bře 2013

ja obcas naplnim rajcata a papriky balkanskym syrem a dam zapict. syr se zeleninou pusti trochu stavy, je to dobry 🙂
potom rajska, leco, plneny papriky i rajcata...

olusenka
22. bře 2013

já tuhle dělala novinku, bulharský guláš, resp. jsem namíchala dva recepty dohromady na bulharský a na srbský guláš. V podstatě jde o maso hovězí, já dala vepřové, rajčata, papriky, cibuli, pepř, sůl, jinak si to myslím každý doladí dle chuti, přidá příp. své oblíbené koření atd.

petulka25
autor
22. bře 2013

@stavba
@sabuse1
@ia.
@lucyvivien
@aneta0707
@olusenka holky děkuji za dobré tipy-už ted mám na něco chuť .....asi to vidím tak: zítra všechno co najdu v lednici smíchám dohromady a bude.....dobrý obídek 🙂

aneta0707
22. bře 2013

@olusenka na to sem si nevzpomnela, taky delama gulas, myslim, ze sem to nasla jako hospodsky, ale jsou v tom papriky, rajcata a veprovy maso a dela se to hodne palivy 🙂 mam uplne chut 😉

hofka1
23. bře 2013

Včera jsem kousek papriky hodila k pečícímu se kuřeti .. a trochu rajčat taky, byly sice konzervovaný, ale nebylo to špatný s rejží pak🙂