Co vaříte 7měsíčnímu dítěti?

grenda
22. pro 2014

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat co vše vaříte dítěti kterému je 7 měsíců? Už mi dochází inspirace jak kombinovat zeleninu.
Děkuji za rady a typy 😀 😀 😀 😀

leniczka23
22. pro 2014

@grenda Tak 7 měsíců už mu teda neni,ale pamatuju si ty jeho nej kombinace..Batáta,cuketa,brambor,mrkev maso,lžička másla..Rajčata,mozarela,bazalka,těstoviny..Dýňová polévka-přesně tahle http://www.recepty.cz/recept/pumpkin-soup-dynov... akorát jen trošku muškátu..a pak se mohl utlouct po bramborový kaši s masem..🙂

grenda
autor
23. pro 2014

@leniczka23 Děkuji za nějaké typy já mám velký problém vymýšlet co udělat s lepkem 🙂

leniczka23
23. pro 2014

@grenda Zkus piškoty,ty mi říkala doktorka na naťukávání lepku nejlepší..já je strouhala do jogurtu..

nts
23. pro 2014

já mu mixuju zeleninové pyré z mrkvy,brambor,rajčat,a zeleninové polívky.

libara
23. pro 2014

Zelenina všechna co je k dostání. Úspěch u nás mají batáty, dýně, červená řepa. Začali jsme jednodruhovýma a teď mícháme dle nálady a stavu spíže. Dnes dýně s kuřecím mase a trochou rýže s kouskem másla. Zítra brsmbor, hovězí maso s fenyklem...doporucuju vyzkoušet. Je sladký a chutný.Super byl lilek i cuketa. Místo piškotů jsem do zeleninové polívky-kaše přidala jednu těstovinu a když bylo vše ok...dala jsem jich tam víc. Mě radili přidat piškoty do polívky, ale to se mi zdá fakt hnusný.Jinak už jí dám sem dam do ruky piškot nebo kousek rohlíku ať se učí co s kouskem jídla v puse. Zuby ještě nemáme, ale dásně podrtí co je třeba. Banány už jen namačkám...s tím už si poradí. Jogurty ještě nedávám. Kojíme.

grenda
autor
24. pro 2014

Také kojím jogurt jsem mu dala jen ochutnat, ale ještě ho nedávám. také ještě nemáme zuby teď jsem mu zkoušla dát sušenku dětskou od 6 měsíců a pak si ulomil větší kousek a trochu se mu tu chtěl z toho pozvaracet 🙂 tak jsem mu to vyndala z pusinky 🙂 Ještě se zeptám jak připravujete fenykl nemám do něho odvahu a pak i červenou řepu nějaký recepták by nebyl?? Moc děkuji 😀