Čtvrteční soutěž o Avent parní hrnec v hodnotě 3300 Kč

klararohlikcz
17. pro 2015

Milé dámy, dnes jsem si pro vás připravila soutěž na téma vařit nebo kupovat příkrmy pro nejmenší🙂
Jaké jídlo dáváte svým nejmenším? Mají raději kupované příkrmy nebo jim vaříte? Já jsem byla typická maminka, co si myslela, že bude stíhat vařit a ještě k tomu pracovat🙂 Realita byla trochu jiná a já jsem kupovala skleničky, Danielka měla oblíbený Hipp. Jednou jsem se dostala k parnímu hrnci od Avent, který zároveň mixuje, a opět jsem se k vaření vrátila, protože je to velmi snadné. Uvaříte, otočíte, rozmixujete a vše hotovo maximálně za dvacet minut. Neskutečný pomocník, který za sebe opravdu doporučuji. Takže za mě jsem poté kombinovala vaření se skleničkami a pro mě tedy značka ideál 🙂

V rámci dnešní soutěže nám dejte tip, jaké jídlo vaše děti milují. Ať už ve skleničce, domácí nebo z restaurace 🙂 Klidně připojte i obrázek.
Příspěvky vkládejte do dnešního půlnoci, jednoho z vás vyberu a dostane od nás Parní hrnec s mixérem Avent v hodnotě 3300 Kč.

Krásný den

Klára

germaine
17. pro 2015

Zdravím, naši kluci nikdy neodolaj dvoubarevnýmu pudinku s překvapením 🙂

lenass
17. pro 2015

U nás jednoznačně vedou lívance s cukrem a skořicí. 🙂

nuninove
17. pro 2015

Mam doma jedlika, ktery krom opravdu jen par jidel sni temer vse 🙂 Nejvíc ale miluje lososa s kaší 🙂 a nesmim opomenout hranolky, ktere sporada behem chvilky at uz jsou od kudkoliv a jakekoliv :D

lvicek2000
17. pro 2015

Kdyz pominu sladkosti, tak je u nas top jidlo testoviny na ruzne zpusoby, spagety s rajcatovou omackou a vlastne i veskere klasicke omacky. Mladsi je jeste nezmlsana, takze ta je nadsena z kazdeho jidla, starsi uz se nad leccims ofrnuje, ale dobrou polevku neodmitne ani jedna. Milujeme zampionovou, bramboracku, kulajdu, veskere zeleninove varianty kremovych polevek. Kdyz byly holky v kojeneckem veku, kazda byla uplne jina. Starsi odmitala veskere pokusy nacpat ji aspon jednou za cas sklenicku, musela jsem varit, dokonce i na dovolenou jsem vezla domaci stravu zavarenou 😀 , ale prikrmy jsme zavadeli v lete z vlastnich zdroju, tak to nevadilo. Mladsi dcerka zase milovala kupovane a po domacim se usklibala snedla par lzicek. Nejradeji mela taky Hipp, rikala jsem, ze do toho davaji zrejme neco silne navykoveho 😉

tomikkubik
17. pro 2015

Starší syn (3 roky) miluje ryby a ten mladší zatím začíná s příkrmy a nejvíc mu chutná asi jablíčko 🙂

joannah13
17. pro 2015

alexík moc jídlu v poslední době nedá, ale za to, když uvidí knedlík, tak by jich snědl i několik najednou 😀 takže dělám na oběď vždy dva knedlíky, jeden pro nás a jeden pro malého ve zdravější verzi 🙂 no a ryba, ta musí být aspoň jednou týdně, to by mi taky ruce snědl 🙂

mkrelo
17. pro 2015

Matýsek má nejraději ovoce a zeleninu, a hlavně, když muže jist s námi u stolu. Nema problem s jakymkoliv jídlem. ☹ Libi se mu jist spagety,protoze jsou dlouhe a muze s nimi delat blbůstky.A když přijde děda, to je pak zabava-jednou si kousne děda, podruhé Matýsek. .a to je pak dvojí spotřeba. 🙂

amalka89
17. pro 2015

Moje dcera je veliký jedlik, chutnalo ji zatim vše,co sem ji dala. Obedy ji vařím,jednou za 14dní udělám větší davku a dám zamrazit. Zatím jí chutná vše, třeba i červená řepa, kterou s manželem z hloubky duše nesnášíme🙂 svacinky,jako chlebik s lucinou papa uz sama,kdyz je plná, hodí psovi:D a jako mnamku zboznuje ryzove medvidky🙂 teď má zrovna rýmu a její apetit ji neopustil,tak doufam,ze to tak zůstane🙂

vercula7
17. pro 2015

Naše Natálka má nejraději maso všeho druhu- to má po mě radši kus masa než něco sladkého 🙂Dáte na stůl něco sladkého a pak talíř s masem a vždy zvítězí maso.Ale také hrozně miluje když ji vařím těstovinky s tuňákovou omáčkou a nebo bramborovou kaši a lososa.

maminkazdenicka
17. pro 2015

Já dělám domácí příkrmy i přesnídávky 🙂
malý miluje červenou čočku a dýni s cuketou a z ovoce miluje mango a hrušky, takže přesnídávky na jedno brdo 😀
v létě chci udělat z meruněk, třešní, jahod a co ještě najdu na zahrádce 🙂 baví mě to a když vidím jak mu chutná, tak je to pro mě odměna 🙂

andysebesta
17. pro 2015

Ja jsem sklenicku koupila snad dvakrat,za svoji eru maminky.Klukum to nikdy nechutnalo.Takze jedeme v domacim.Nejradeji pres zimni obdobi mame polevky.Ale nepohrdnou mi temer nicim.Takze hodne delame ruzne salaty,omacky.Na zimu(abychome meli co mlsat),presnidavky a kompoty,marmeladky...zkratka dobroty pro mlsne jazycky😋

ladyhacek
17. pro 2015

Syn papá jak kupované tak domácí 🙂. někdy nestíhám tak mám v zásobě skleničky pro případ nouze 🙂. Malému moc chutná od Hamánka kuře s gratinovanou zeleninou > to bylo také první jídlo, kterého snědl více než pár lžiček 🙂 a teď už papá hezky (někdy více někdy méně - podle hladu 🙂).
Moc mu chutná špenát, hrášek, dýně nebo skleničkové lahůdky - jehněčí nebo telecí.
Foto je z prvních příkrmů kde snědl pár lžiček, ale jídlo bylo všude 🙂

mari90
17. pro 2015

Tak ja dcerce od malunka varim. Sklenku mela vzdy jen jako nouzovku, kdyz jsem nestihla uvsrit nebo kdyz jsme nebyly doma. Ale kupovane ji nikdy nejelo. Ona je tedy hrozny nejedlik a s jakymkoliv jidlem se ji hodne tezko zavdecim, ale preci jen jsou nektera jidla, kteta si I prida. Miluje spenat, brokolici a kvetak 😀 jidla, ktera ja v detstvi naprosto nenavidela 😀

ivisek_a_kubicek
17. pro 2015

Toník zatím stále miluje mamky mlíčko, takže nic jiného zatím neochutnal, ale od Novýho roku začneme ochutnávat. A naše Pepuše nejvíc miluje řízek s hranolkama 🙂

elvira
17. pro 2015

Já jsem to řešila tak napůl - někdy domácí příkrmy, jindy kupované - malý jedl všechno možné, byl "pažravý", teď mu bude šest a už se v lecčems nimrá. 😀

sereza
17. pro 2015

dceři bude skoro sedm, ale miluje od mala domácí pribináček a ovocny shake......nejlépe banánový 🙂 a hlavně krémové polévky-brokolice, květák......

snany
17. pro 2015

U nás cokoli v čem jsou kosti a pak samozřejmě palačinky, špagety. Mladší je zase strašně vybíravý a nejraději má piškoty a ovoce.

lenula4
17. pro 2015

Naše Elda miluje červenou řepu, kupodivu je to zrovna zelenina, kterou připravuji já, jinak baští příkrmy ve skleničkách ale to spíše jen masové příkrmy, které doma nepřipravím 🙂

vendik84
17. pro 2015

Karolínka zatím baští mamči mlíčko a Vojtíšek nejvíce miluje samotné maso, těstovinky a polívčičky od prababičky ☺

jjustyna
17. pro 2015

Moje děti jsou velcí jedlíci, ochutnají všechno a všechno jim chutná. Malá dnes měla kuřecí masičko a k tomu dušenou mrkvičku a cuketu a málem snědla i misku. Syn měl ve školce hrášek na smetaně a šel si i přidat a předpokládám, že až odhalí, že máma měla rizoto, tak určitě ochutná. Luštěniny a rýže jsou pro něj opravdu pochoutkou.

lasicek
17. pro 2015

Dcerce vařím. Nejraději má krůtu s rajčaty a kuskusem nebo dýni s mrkví. Zeleninu dělám na páře 🙂

makretek
17. pro 2015

Syn sní v podstatě všechno, co uvařím, za což jsem vděčná. V poslední době chce ke každému jídlu jako přílohu kyselou okurku, dá si ji pak i samotnou jen tak na svačinu 🙂 U nás je za odměnu ne "kokino" ale kyselá okruka 🙂

salikova
17. pro 2015

U prvního chlapečka jsem měla v plánu kupovat skleničky, ale bohužel mi po všech zvracel, takže jsem vlastně byla nucená mu vařit.... U druhého jsem se těšila, že si ty skleničky už konečně užiju:D, ale nakonec pro mě bylo jednodušší vařit.. Dlouho jsem kojila, takže jsme s příkrmy u obou začali později, a tak už nebyla taková potřeba jídlo důkladně mixovat a vařila jsem jen na páře a pak vidličkou rozmačkala.... Kluci milovali a dodneška milují vše, co je k jídlu.. :D Od veškeré zeleniny, přes ovoce, jogurty, maso až po sladkosti.. Opravdu je lepší oba šatit než život - ovšem je pravda, že ze školky věčně chodí s prodřenýma kolenama na teplákách a šusťákách, jak se houževnatě dokážou zabrat do jakékoliv hry :D

prdecek
17. pro 2015

malej miluje boloňské těstoviny ze skleničky, jinak už jí skoro vše co my

tria002
17. pro 2015

Ja jsem docela v pasti.. Protoze od malicka nesnasim ryby.. A malej se po nich muze utlouct.
Delam prave v pare,takze rybi aroma se nese celym bytem, ale tak co bych pro nej neudelala. 🙂
S prikrmy jsem zacala nedavno, je mu rok a stale je hodne kojeny. Moc toho nesni, ale rybu si da rad vzdy.

pavlikovarenata
17. pro 2015

Tak náš dvou a půlleťák si už pomalu začíná vybírat, předtím zvalil všecko 😀 Ale co miluje je pstruh, když přijdeme do restaurace, tak je to samá ryba, raby a raby. Minule číšnici tak zaujal, že ho vzala i do kuchyně, aby viděl rybičku i na pánvičce 😀

megy
17. pro 2015

my se přiznám máme období obžerství a období nechci, nebudu, nemám rád 😀 zelenina ovoce je pasé u obou mých dětí, ale našli jsme fintu fň - rozmixovat jim to do kaše, kterou mají rádi - jejich nej kaše je z dýně- bramboru, trochu másla a rozmixované s jakýmkoliv vývarem co tzv. smrdí masem - oni jsou masožravci. Ze sladkých jim dělám tvarohové nanuky hlavně v létě 🙂 takže se dají ošálit i tím, že mají ovocný tvarohový nanuk. jinak oblíbené jídlo není žádné, kromě masa - jo vlastně rybí placičky - umlít brambor, mrkev, cuketu, přidat rybu, vše umixovat do hladka a udělat na lívanečníku na sucho 🙂 na zobání jsou nej piškoty

adriana383
17. pro 2015

U nás vede zelenina a ovoce, vařené, dušené, prostě všechno 🙂

schotja
17. pro 2015

Dobrý den všem, u nás je to takto.. V těhotenství jsem se mohla "utlouct" po koprové omáčce s vajíčkem uvařeným na tvrdo. Každý týden jsem se manžela ptala, jestli by neměl chuť na koprovku 😀 Teď to stejné často slýchám od své dcerky, přinesla si tuhle chuť z bříška na svět - takže u nás vede "bude kopovka vajíškem, jo, ano? " 😎

marki133
17. pro 2015

U nás hraje prim jen doma vařené a nejoblíbenější jídlo naši 8-měsíční holčičky je žlutá řepa, hovězí maso a rýže 🙂