Dort k prvním narozeninám. Máte recept?

sandra81
15. únor 2008

Nevite nekdy naky dobry recept na dort k 1. narozeninam? Chtela bych vlastne udelat jeden jen tak na patlani, at ma mala nakou zabavu a jeden pak na jidlo. Mate naky tipy nebo nekde na netu?

lussy0904
8. dub 2012

Ahojky holky, pokud chcete recept, tak jsem si pro malýho vymyslela.Vpodstatě z věcí, který by už jakž takž mohl papat, i když víme, že toho ještě moc nesní, špíš to rozpatlá.Přidám fotky a pokud by někdo chtěl, pošlu recept...pa. 😉

lussy0904
8. dub 2012

Ahojky, vymyslela jsem si tento recept, pokud bude mít někdo zájem, pisnu recept do zprávy... 🙂

patty1
23. dub 2012

Ahojky, pisnula bys mi prosim ten recept.? Dekuju 🙂

olusenka
17. lis 2012

Poraďte prosím někdo, jak se připravuje agar. Chci udělat nepečený dort k 1.narozeninám, ale nevím, jak to připravit. V návodu je, že se má 15mint vařit. Ale když to chci na zahuštění jogurtu příp. smetany, to se vařit nemůže. nevíte? Dělal jste to někdo? Díky. Máme sice ještě chvíli čas, ale přijdou Vánoce, rychle to uteče a chci radši udělat jeden na zkoušku.

tery58
12. led 2013

@lussy0904 ahojky, můžu se zeptat jaký si dělala korpus?

peggylucka
17. led 2013

@elviie Super takový udělám prckovi na poničení a pak jedem na okrasu s medvídkem pu

peggylucka
25. led 2013

@elviie dobrý den,odkaz již nefunguje.prosím o recept.děkuji Lucie

cookingstars
25. dub 2016

Jeden tip na dort najdete zde http://www.cookingstars.cz/products/detsky-dort...
Těsto se dá využít i na dětské sušenky