• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dýně v kuchyni, máte ověřené recepty?

5. listopadu 2013 
Letos máme velmi bohatou úrodu dýní:slight_smile: Nemáte nějaké ověřené recepty, kde bych dýně mohla zužitkovat? Nějak mi dochází fantazie:slight_smile:
4. lis 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zavařit, polévka, pečená na sladko, nákyp, "čína", dýňový páj, koláč (perník)....
4. lis 2013 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dýňové zelí :slight_smile:
4. lis 2013 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podívej se www.albert.cz a do vyhledávače zadej "dýně", vyjede ti spousta receptů anebo si rovnou napiš do vyhledávače google.cz, tam najdeš moře receptů.
http://www.albert.cz/fulltext/index$5550.html?queryANDWords=d%C3%BDn%C4%9B&x=10&y=7
4. lis 2013 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dkozakovad Podívej se www.albert.cz a do vyhledávače zadej "dýně", vyjede ti spousta receptů anebo si rovnou napiš do vyhledávače google.cz, tam najdeš moře receptů.
http://www.albert.cz/fulltext/index$5550.html?queryANDWords=d%C3%BDn%C4%9B&x=10&y=7
4. lis 2013 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
...omlouvám se, dala jsem to dvakrát a nevím, jak to smazat :astonished:
4. lis 2013 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teď zkusila udělat boloňský špagety s dýní místo masa a bylo to labůžo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses:
@dkozakovad
4. lis 2013 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si ted ujíždím na dýnových "hranolkách" a chystám se na lasagne - podle albert.cz :wink::slight_smile: Jinak klasika polívka, omáčka. Ale @camelinka zkusím, dík za tip:wink:
4. lis 2013 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dkozakovad Já jsem se nedávno u kamarádky naučila super recept, je z biokuchařky Hanky Zemanové. Smíchat uvařené jáhly, rozmačkanou uvařenou na páře dýni, syrové kysané zelí a na másle+ oleji zpěněnou cibuli. Směs osolit, rozestřít na plech, posypat nějakým sýrem (v originále je myslím kozí, my dávali parmezán) a zapéct. Super a je to i pro děti.

A je to i dost variabilní, včera jsem to chtěla dělat a neměla jsem půlku věcí :grinning: tak jsem místo zelí dala naložený houbičky kyselý, jako sýr fetu na kostičky jsem zamíchala rovnou do směsi a taky bašta.

Do té doby jsem z dýně dělala hlavně polévky, anebo jen nakrájet na hranolky, osolit, obylinkovat (třeba tymiánem), trochu oliváče a upéct v troubě...
4. lis 2013 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dýňová marmeláda :wink:
5. lis 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek