Horkovzdušná trouba - mám do ní investovat?

radun
11. črc 2013

Do nové kuchyně plánujeme pořídit novou troubu (resp. musíme, v bytě jsme měli plyn, tady na vsi nee 🙂... NO a tak potřebuju vědět, co koupit a nejsem si jistá, jestli kupovat ty s horkovzduchem nebo ne. Pro upřesnění, v podstatě nejíme maso, nikdy ho nepečem. Peču "jen" buchty a někdy nějaké zapečené těstoviny apod. Já vlastně vůbec nevím, k čemu je ten horkovzduch dobrý a jestli se nám vyplatí, když nepečem to maso. Díky za rady!

saminomimino
11. črc 2013

my ji máme a jinou bych nebrala,navíc má to už snad skoro každá a ceny mi nepříjdou nijak rozdílné,takže proč ne 😉

camelinka
11. črc 2013

Taky máme horkovzduch a jinou bych nechtěla 🙂 , vždyť se nemusí péct jen maso, dělám v ní i snídaně a tak, všechno je fofrem hotový a v zimě i vytopí dům 😀 😀 😀

stavba
11. črc 2013

Také tuto funkci máme, ale využívám ji jen, když zapékám objemnější jídlo, rychleji se "vysuší" a zapeče. Jinak ji nevyužívám, právě z důvodu, že tato funkce jídlo částečně vysušuje, respektive musí se více hlídat, aby k tomu nedošlo.

wanda11
11. črc 2013

Ahoj, není to žádný "nadstandard", tak proč ne. Horkovzduch zapínáme už úplně na všechno, je to rychlejší. Manžel je kuchař, naučil mě to on, dříve jsem to nepoužívala vůbec. 😀

mrazulkav
11. črc 2013

My jsme doma mívali horkovzduch a já si ho nemohla vynachválit. Absolutně bez problémů péct víc plechů najednou, rovnoměrně upečeno (nemusela jsem v půlce pečení otáčet plech). Když jsem se přestěhovala k manželovi, tak máme už "jen" elektriku (ještěže ne plyn - to bych neupekla už vůbec nic) a ze začátku jsem z ní byla nešťastná, než jsem si zvykla... Do nové kuchyně plánuju rozhodně horkovzduch!

lili_2
12. črc 2013

Ahojky mám kombinovanou troubu a nejčastěji ji používám na horkovzduch. Nejdřív jsem na to strašně nadávala, protože mamka měla elektrickou a byla jsem na ni zvyklá, nic se mi nedařilo pořádně dopéct, až jsem někde četla, že s horkovzduchem se peče na vyšší teplotu než v elektrické a od té doby je jídlo dopečené. Na osychání masa mám jednoduchý návod kup si jakékoli uzavíratelné nádobí a máš vystaráno. Jo a předem upozorňuji rozluč se se svými plechy, protože do nových trub (jedná se většinou o vestavěné) své původní plechy nenarveš.

lenulka_13
12. črc 2013

My máme sice taktéž kombinovanou troubu, ale horkovzduch skoro vůbec nevyužívám, většinou jenom elektriku. 😎

prcek91
12. črc 2013

mám kombinovanou.. třeba o vánocích na pusinky a nebo na kremrole apod.. se horkovzduch hodí..😉 já teda byla zvyklá na elektrickou a teď používám spíš horkovzduch..:D

luthien.k
12. črc 2013

Horkovzduch určitě ano, na cukroví je to k nezaplacení. Já kdybych pořizovala novou troubu, tak bych se snažila ušetřit na troubu parní 🙂

hanka47
Odpověď byla odstraněná
Zobraz